Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 19 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 379
  1. #101
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    pics
    Didn't happen :(.

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kuidas grind seni edenenud - kui suur volüüm & profit?
    Mis temperatuur väljas on atm? :P

  3. #103
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kuidas grind seni edenenud - kui suur volüüm & profit?
    Mis temperatuur väljas on atm? :P
    Sitasti. Volüüm on mingi 21k ja profit on +700 kopikatega vist. Kuna mul on 50k peale side-bet, siis tuleb kangutama hakata.
    Temperatuur on toores ulme, kõrvetav päike ja 35 kraadi.

  4. #104
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Käisin vaatasin korduses Unitedi mängu ära. Läks nagu minema pidi. Veits põdesin, et äkki on homseks õlle pohm(viimane grindimise päev enne paari vaba päeva), aga see mure sai kärmelt lahendatud. Taldriku täis kohaliku toitu sisse, kõrvale kohustuslik vesi ja 5min hiljem olek oluliselt selgem.
    Sain teel koju tuttava kokku, kes juhuslikult oli sportlikus riietuses, vist plaanis mõne tunni pärast Tai liigat vaatama minna vms. Lisaks nägin FA cupi karikat mingis rändbussis mööda sõitmas, cool story obv. Mainisin, et käisin ise ka mängu vaatamas, jäime siis arutama ja sain teada, et ta oli oma perseaugus(elas kuskil 30km äärelinnas) pidevalt käinud suvaliste kohalikega futsalit tagumas. Paar päeva tagasi kolis must 5min kaugusele elama + 2p2 mängud on ka must 2 rongipeatuse kaugusel, nii et loodetavasti on see viimane vajalik motivaator, et ma kunagi sinna mängima ka jõuaks. Butsad on lihtsalt tolmu kogunud alates sellest kui ma nad Eestist lasin aasta tagasi ära tuua, viimane aeg rannavormi ehitama hakata.

    Pokker: kuidagi ikka edeneb häda-vaevu. Sain vahepeal siin veits halbu uudiseid, mis tekitasid stressi ja hävitavad mu bankrolli, nii et vana hea nl50-pro forever.
    ( Click to show/hide )

  5. #105
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    "She's 12 years old. She has three older brothers. They are now 27, 18 and 15 years old. It started with the middle brother. He was the first to rape her. The oldest brother eventually found out. He didn't put a stop to it. He too raped her. One day, by chance, the youngest brother saw her being raped. So he too raped her.

    It went on for three years, which means she was first raped when she was nine years old. Two weeks ago, she went to see a doctor because of a viral infection. The doctor found out the truth. The authorities were informed. The brothers were arrested. The story became news.

    Last week, officials went to visit the girl at her home. She was not there. Her ''guardians'' had kicked her out of the house. This was because she told on her brothers; because she has brought shame to the family."

    "She shouldn't have brought shame to the family. She shouldn't have caused the loss of face. A good Thai daughter must keep skeletons in the closet - see no evil, hear no evil and speak no evil. Instead, she must suffer in silence under all the evil. It's called filial duty."

    "Daughters forced into having sex with stepfathers, because filial duty dictates that they are slaves to the provider of the household. So show your gratitude."

    "Study history and you will find out that if you fancy a girl, all you have to do is kidnap and rape her, and her family would be obliged to offer you their daughter's hand in marriage. This is to save face and family honour."

    Culture and traditions ftw! Üsna huvitav riik ikka, pole midagi öelda.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 24.04.11 at 09:43

  6. #106
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    tra haige teema

  7. #107
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Käisin siis oma tavapärases pisikeses kõrvaltänava pubis jalkat vaatamas. Esimese poolaja vaatasin üksinda koos ignorantsete töötajatega. GLORY GLORY!!! obv. Teisel poolajal tuli jackpot. Manchesterist pärit vend sattus mingite x-faktoritega sinna, elab/töötab hetkel siin. Unitedi season ticket holder, CL'i finaali pilet oli olemas. 1.5k+ naela oli hinnaks, nii et sinna mu näpud koos lennukipiletiga külge ei hakanud kahjuks. Jackpot seisneb selles, et tal on mailing list, autoriks on mitukümmend aastat Unitedi season ticket holder ja asjaga üsna kursis. Kui talt tuleb kiri, et "keegi tuleb" ManU'sse, siis see on 99% kindel. Kui tuleb kiri "keegi ilmselt tuleb", siis see on mingi 60-70%. Snejder on hetkel 60-70% siis(ma ei mäletagi, kas täpne sõnastus oli "allkiri on paberil" või "allkiri on põhimõtteliselt paberil"). Koos positiivse tulemusega ideaalne jalgpalliõhtu :).
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 26.04.11 at 23:36

  8. #108

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Väravavahi kohta ei saand midagi teada? :D

  9. #109
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Helmps Vaata postitust
    Väravavahi kohta ei saand midagi teada? :D
    See jäi hämaraks jah. Ma küll küsisin, kes ta enda favoriit oleks. Pakkus, et Buffon. Liiga vana imo, aga Van der Sar oli tulles sama vana. Ma ise unistasin sisimas, et Van der Sar pressib ühe aasta veel, pere on küll oluline, aga noh vast üks aasta pole nii hull. Samas mul just praegu meenus, et ta naisel on vähk. Ma ei tea kas ma lihtsalt ei ole seda ise märganud või seda polegi kuskil avalikult välja öelnud. Siis on igati arusaadav, et on aeg lõpetada. Loodetavasti saab ta samamoodi lahkuda kui Schmeichel, koos CL tiitliga.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 27.04.11 at 00:18

  10. #110
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Viimase kahe päevaga 30+ episoodi Gossip Girli vaadanud. Korra aastas "special" maraton. Selle kohta on ainult üks sõna - helluva - kes teab, see teab. Kohutav ajupuue tegelikult. Siis kui ma enam-vähem terve mõistuse juures olen, siis mul on väga kvaliteetne maitse, aga vahel satub selliseid äpardusi :(.

  11. #111
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    LOL :D :D

  12. #112

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.

  13. #113
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
    LOL :D:D

    Mõni hiljutine kokkupuude oli, et sellist asja tahad teada? :D

  14. #114

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    LOL :D:D

    Mõni hiljutine kokkupuude oli, et sellist asja tahad teada? :D
    Eip, sügiseks lennupilet. Parem karta, kui hiljem kahetseda.

  15. #115

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kavatsed kõvasti keppima hakata?

  16. #116
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    "Isiklik tantsija" on läbi loetud?

  17. #117

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    "Isiklik tantsija" on läbi loetud?
    ta elab seda ise l2bi..

  18. #118
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Spew muidugi elab ise ja loodetavasti kirjutab ta enda raamatule kobedama lõpu, aga siga peaks selle enne minekut läbi lugema. Eriti kui reisi põhieesmärk tundub olevat...
    ( Click to show/hide )

  19. #119
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
    Keskmistel tailannadel on käekotis alati see paber kaasas. See on nagu autoturul, kus on kõik mõõtmed/mahud, vead ning siis nimekirja lõpus on hinnapakkumine. Samuti on neil ÜRO sertifitseeritud rahvusvaheline statistika, et saaksid võrrelda teatud isendeid riikliku mediaaniga.

  20. #120

    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Keskmistel tailannadel on käekotis alati see paber kaasas. See on nagu autoturul, kus on kõik mõõtmed/mahud, vead ning siis nimekirja lõpus on hinnapakkumine. Samuti on neil ÜRO sertifitseeritud rahvusvaheline statistika, et saaksid võrrelda teatud isendeid riikliku mediaaniga.
    Seal riigis ei või kunagi teada, kus ülevaatus on tehtud.

Lehekülg 6, kokku 19 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES