Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 40
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    sample on ilmselt suht korralik, aga tahad siis väita, et KK pre allin minna on BE? sügavalt kahtlen, sest olen ka ise madalaimates limiitides grindinud ja seal oli ka QQ juba pre nuts.
    Ei, ma ei väida seda, aga arvan, et vahel harva siiski esineb olukordi, mil KK-d võib pre foldida küll.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    ei väidagi vastupidist. samas teema algataja väitis, et mängib NL10. sellises limiidis ei paneks ma mitte kunagi preflop KK mucki. üleüldse, et seda teha on väga solid riide ja suure sample peale statse vaja. usun, et ABC mänguga oled ennem järgmises limiidis kui jõuad vastase kohta piisavalt infot koguda (eriti madalamates limiitides, kus mängijaid on nii nii vähe ja tuttavaid nägusid väga ei kohta).

  3. #23
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Suht jah. AA / KK fold pre oleks vast ainult, siis ma pakun. Kui ntx 200 inimest saab pääsme ( kui mingi satikas). 206 left. sul average stack ja paar venda hakkavad lahmima all in-i. Noh vast saate poindile pihta, mis mõtlen.

  4. #24

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    * cash games tuleks foldida KK kui vastase kohta 500+kätt sample ja pf 3bet stat näitab 1.
    * võid ka foldida kui olete kolemkesi kahe nitiga kes lähevad hulluks pf(4betivad vms).

    ja ärge hakake nüüd turna "bubbledest" siin rääkima, 2 threadi olemas juba:D
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...preflop-all-in
    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5050-AA...

  5. #25
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    500 kätt on ilmselgelt liiga vähe, et KK foldida. Teine variant on juba parem. UTG avab, sina 3betid ja nit bb 4betib.

  6. #26

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    nõustun, 500 puhul pole variatsioon paigas.
    mis su arust see sample võiks olla?
    mu mõttekäik:
    ( Click to show/hide )

  7. #27

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    ei noh kui sa kaalud KK,AA foldimist preflopis, siis see mäng ei ole sinule. eriti cashis.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    tere tulemast foorumisse!

  9. #29

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    tere tulemast foorumisse!
    lol:D

  10. #30

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas voobel Vaata postitust
    ei noh kui sa kaalud KK,AA foldimist preflopis, siis see mäng ei ole sinule. eriti cashis.
    mu esimene reaktsioon oli ka "lol" aga jäin mõttesse vaadates pika posti.

    See on su esimene post siin foorumis ja juba sa üritad ära panna. See on foorum kust iga uus liige saab abi ja nõu ning tal on juurdepääs õppematerjalidele mida inimesed omast heast tahtest on koostanud. Ma leian, et selles niigi suures foorumis ei hinnata selliseid kasutajaid kes midagi asjalikku ei oska öelda ja ilma üldse teemasse süvenemata teevad sellised lühikesi ja nõelavaid postitusi millest kellelgi kasu pole.

    Üritame hoida sõbralikumat õhkkonda edaspidi. Võtsin bani maha. Reageerisin natuke üle.
    Viimati muudetud con poolt : 26.04.11 at 21:34

  11. #31
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    mu esimene reaktsioon oli ka "lol" aga jäin mõttesse vaadates pika posti.

    See on su esimene post siin foorumis ja juba sa üritad ära panna. See on foorum kust iga uus liige saab abi ja nõu ning tal on juurdepääs õppematerjalidele mida inimesed omast heast tahtest on koostanud. Ma leian, et selles niigi suures foorumis ei hinnata selliseid kasutajaid kes midagi asjalikku ei oska öelda ja ilma üldse teemasse süvenemata teevad sellised lühikesi ja nõelavaid postitusi millest kellelgi kasu pole.

    Üritame hoida sõbralikumat õhkkonda edaspidi. Võtsin bani maha. Reageerisin natuke üle.

    Aga ta ikka banned ju :D.
    St. vähemalt näitab, et on.

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Olen foldinud KK pf paar korda.

  13. #33
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Iga lõunane Double Up 2.50€ turka kell 12.45 at triobet. Mängijaid regas kokku 34, tuubeldavad siis 10 esimest. Peale esimest tundi oli alles 13 mängijat ja siis peale pausi langesid ysna kohe short stackid välja ja alles 11 mängijat. Ootasin oma suht suure stackiga seal foldides kõik käed. Siis sõber helistas, et davai ta mu maja ees lähme kohe live pelama. Davai mõtlesin, et mul nii suur stack, et las see toksib lõpuni siin. Viimasel hetkel vaatasin oi pocket AA-d on tulnud just kui hakkasin kuvarit kinni panema. Shovesin muidugi nupud sisse. Sain kohe calli. Turkas avab kohe ka vastase lehed ja vastas KK. Samuti ülisuure stackiga player. Mis ikka.. Flop AJ5 kõik erimastid. Timmis! turn K...... river K.... Peale seda enam ei mängi sellistes olukordades kunagi ka KK-d ja AA.

  14. #34
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Iga lõunane Double Up 2.50€ turka kell 12.45 at triobet. Mängijaid regas kokku 34, tuubeldavad siis 10 esimest. Peale esimest tundi oli alles 13 mängijat ja siis peale pausi langesid ysna kohe short stackid välja ja alles 11 mängijat. Ootasin oma suht suure stackiga seal foldides kõik käed. Siis sõber helistas, et davai ta mu maja ees lähme kohe live pelama. Davai mõtlesin, et mul nii suur stack, et las see toksib lõpuni siin. Viimasel hetkel vaatasin oi pocket AA-d on tulnud just kui hakkasin kuvarit kinni panema. Shovesin muidugi nupud sisse. Sain kohe calli. Turkas avab kohe ka vastase lehed ja vastas KK. Samuti ülisuure stackiga player. Mis ikka.. Flop AJ5 kõik erimastid. Timmis! turn K...... river K.... Peale seda enam ei mängi sellistes olukordades kunagi ka KK-d ja AA.
    no kui nii juhtus, siis bb ju. aga kavatased KK ja AA foldima hakata :D ? Level v :D

  15. #35
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    no kui nii juhtus, siis bb ju. aga kavatased KK ja AA foldima hakata :D ? Level v :D
    Tõsiselt räägin, nii lõpufaasis on mõtekas kõik käed foldida kui ise big stack. Teised toksivad lõpuni ära ja ei saa mingeid suck oute. Sellises faasis võib mõnel short stackil olla vaid blindide+antede jagu chipe. Räägin siis just Double Up turkadest kus ei loe kas jääd esimeseks või kümnendaks.

  16. #36
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Tõsiselt räägin, nii lõpufaasis on mõtekas kõik käed foldida kui ise big stack. Teised toksivad lõpuni ära ja ei saa mingeid suck oute. Sellises faasis võib mõnel short stackil olla vaid blindide+antede jagu chipe. Räägin siis just Double Up turkadest kus ei loe kas jääd esimeseks või kümnendaks.
    Double-Up on ju sisuliselt sateliit tüüpi turna. Siis võib ka AA väga easy fold olla kuna kaotatud chippid on rohkemat väärt kui võidetud chippid.

  17. #37
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Double-Up on ju sisuliselt sateliit tüüpi turna. Siis võib ka AA väga easy fold olla kuna kaotatud chippid on rohkemat väärt kui võidetud chippid.
    Täpselt nii

  18. #38
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    aa noja ma väga ei tea, mis turna see double-up on. Lihtsalt huvitav kuulda, et keegi ütleb, et hakkab turnadel KK-AA-sid foldima. Kui satikas ja mingisugune pääse on 100% kindlustatud no siis vahet vist pole jah.

  19. #39
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    aa noja ma väga ei tea, mis turna see double-up on. Lihtsalt huvitav kuulda, et keegi ütleb, et hakkab turnadel KK-AA-sid foldima. Kui satikas ja mingisugune pääse on 100% kindlustatud no siis vahet vist pole jah.
    Double up on selline turna kus on näiteks 10 mängijat kes ostavad end 200 taalaga sisse, esimesed 5 saavad 400 tagasi teised 5 saavad nutta.
    Kui näiteks 6 on alles, sul stäkk 5000 ja mingil vennal 200, siis ofcoorse pole mõtet bigstäkki vastu ka AA,KK jne mängida.

  20. #40
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Tsitaat Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
    Double up on selline turna kus on näiteks 10 mängijat kes ostavad end 200 taalaga sisse, esimesed 5 saavad 400 tagasi teised 5 saavad nutta.
    Kui näiteks 6 on alles, sul stäkk 5000 ja mingil vennal 200, siis ofcoorse pole mõtet bigstäkki vastu ka AA,KK jne mängida.
    Puust ja punaselt

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES