Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 79
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tere, siin teemas võiks arutada, kuhu minna kui ongame boonused on nüüd muudetud(soft ****, boonused sitad, siis on aeg lahkuda)


    Vaatasin parypokrit, seal aga pole nl10 6max laudu?Mis pask see veel on? Pokerstarsis on hea soft, boonused pole kõige paremad. Microgaming on OK; aga mängijaid vähe. Mis veel, kuhu minna?:) Ma kunagi registreerusid pokerstarsi läbi mingi affiliate kes andis mulle tasuta 50 dollarit, kas see nüüd mõkjutab ka seda, mis leveleid ma saan jne?Kas ma saan ikka vastavalt oma levelitele boonuseid vms?



    mida ütlete partypokkeri kohta?pask, hea, normaalne?

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Starsi minge kõik. btw, affiliate ei mõjuta seal mitte midagi.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Kunagi ammu sai Partys mängitud, täitsa ok oli, aga lõpuks eelistasin Empire Pokerit, sest viimane pakkus nagu enam hüvesid. Empire Poker on lihtsalt teine skin, mängijad on samad.
    On veel Pacific Poker, sealt ma katkusin kunagi vihaga rahad välja, sest tundus nii rigged koht :)
    Prima võrk on jah vägagi ok, kahjuks tõesti mängijaid kipub vähe olema.
    Kui ise peaksin kolima, siis läheksin vist Pokerstarsi ja mingil määral mängiksin Trios ja Nordicus kah.

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    lenc kui palju 30K käega NL20 umbes neid FPP teenib?Nagu ma aru saan siis ainuke boonus rahaline on seal silverstarile Monthly VPP Total: 2709.
    Monthly FPP Total: 3314


    ehk siis ma saaksin selle 275dollarise boonuse ja kas seda saab iga kuu või ainult korra?


    For the first time ever you can use your Frequent Player Points (FPPs) to purchase a PokerStars bonus. Purchase the VIP Reward Bonus from the VIP Store for 25,000 FPPs and we will credit $285 to your account once you have earned 1,995 Base FPPs.

  5. #5
    Metsapull
    Guest

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    lenc kui palju 30K käega NL20 umbes neid FPP teenib?Nagu ma aru saan siis ainuke boonus rahaline on seal silverstarile Monthly VPP Total: 2709.
    Monthly FPP Total: 3314


    ehk siis ma saaksin selle 275dollarise boonuse ja kas seda saab iga kuu või ainult korra?


    For the first time ever you can use your Frequent Player Points (FPPs) to purchase a PokerStars bonus. Purchase the VIP Reward Bonus from the VIP Store for 25,000 FPPs and we will credit $285 to your account once you have earned 1,995 Base FPPs.
    Holdemis minu meelest NL-20 limiiti PS-is ei ole.

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    vms jah Nl25

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    seda ka,et kas pokerstarsis pokertracker dataminib ise?avan oma 12 lauda ja voilaa?

  8. #8
    Metsapull
    Guest

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Pokernewsis ühes teemas, üks Red Kingsi tegelane pakkus ka võimalikku diili,, nii et ehk on võimalus isegi ongames mingi hea tehnig saada. (Ja vabandust, kui selle lingi välja toomine läheb reegiltega vastuollu.)

    http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1955/

    Viimane post siis selles teemas.

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    no redkings ka ongames, küll seal ka uus boonusprogramm märtsiks tuleb, ise mängin praegu seaL. küsiks ikkagi pokerstrasi kohta, mida ma nl10 mängijana 30K jooksul seal saada võin?Nl25? KAS see silverstar boonus on igakuine või ainult 1 kord?

  10. #10

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    seda ka,et kas pokerstarsis pokertracker dataminib ise?avan oma 12 lauda ja voilaa?

    Jah, mingi pool tundi sai siis pidi 1h ootama, ning saad jälle pool tundi.

  11. #11

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Mind huvitab, et kui ma mängiks PSis 70k kätt kuus NL50 9 laual näiteks, siis kui palju mul sealt kuu boonus võiks tulla?

    Keegi pole FTPst rääkinud. Kas see pole PSist parem? ( kuskil oli ka mingi eesti rakebacki arvutamis leht netis FTP kohta, aga ma ei leia seda) Pidi vist pakkuma 27%.

    Ja selline tuba nagu Cake Poker pakub 33%. Aga tolle kohta ma väga midagi ei tea.

  12. #12
    Metsapull
    Guest

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mind huvitab, et kui ma mängiks PSis 70k kätt kuus NL50 9 laual näiteks, siis kui palju mul sealt kuu boonus võiks tulla?

    Keegi pole FTPst rääkinud. Kas see pole PSist parem? ( kuskil oli ka mingi eesti rakebacki arvutamis leht netis FTP kohta, aga ma ei leia seda) Pidi vist pakkuma 27%.

    Ja selline tuba nagu Cake Poker pakub 33%. Aga tolle kohta ma väga midagi ei tea.
    Nende kodukal on üht-teist kirjas ka: http://www.pokerstars.com/vip/

  13. #13
    Metsapull
    Guest

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    no redkings ka ongames, küll seal ka uus boonusprogramm märtsiks tuleb, ise mängin praegu seaL. küsiks ikkagi pokerstrasi kohta, mida ma nl10 mängijana 30K jooksul seal saada võin?Nl25? KAS see silverstar boonus on igakuine või ainult 1 kord?
    NL-10s ei saa suurt mitte midagi, FPP-si teenid natukene (kuskil natuke üle tunhande) ainult.

  14. #14
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    FTP on RB-liselt kõvasti kasumlikum kui stars, kui just supernova pole. 27% ja 33% vahe pole märkimisväärne, kui just mitu $k rake'i ei genereeri.

    Ise soovitan alati Starsi, kuna isiklikust kogemusest võin öelda, et see tuleb mängule kasuks. Sunnib pingutama lauas ja mitte ühtegi eksimust tegema. Vähemalt minul. seega long-term ma kindlasti võitsin ja omal ajal kui ok2aa mind starsi NL25-e steikis, siis umbes see aeg ma ka arenesin märkimisväärselt.

    Aga FTP on ka kindlasti solid valik, alati on mängu ja soft on tasemel. Samas FTP on mõttetu, kui mängid limiidil, mis on väiksem kui NL25, sest NL10-s on rake 10%, mis tähendab bankrolli kasvu hukku, olenemata winratest.

  15. #15

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    CakePoker on rigged. Ilma naljata. Sellised asjad, mis seal toimuvad, ei toimu mitte kuskil mujal ja nii arvavad enamik, kes seal mänginud on.

    Lisaks ei tööta seal ükski soft.

    Aga rämedalt fishine.

  16. #16
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    CakePoker on rigged. Ilma naljata. Sellised asjad, mis seal toimuvad, ei toimu mitte kuskil mujal ja nii arvavad enamik, kes seal mänginud on.

    Lisaks ei tööta seal ükski soft.

    Aga rämedalt fishine.
    Mina olen otsustanud selliseid "statemente'e" ignoreerida, enne kui see 2+2e ametlik seisukoht ei ole.

  17. #17

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Mina olen otsustanud selliseid "statemente'e" ignoreerida, enne kui see 2+2e ametlik seisukoht ei ole.
    Tore on, et sa oma sellekohast seisukohta meiegagi jagad. Millal muutub mingi seisukoht 2+2 ametlikuks seisukohaks?

  18. #18
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Tore on, et sa oma sellekohast seisukohta meiegagi jagad. Millal muutub mingi seisukoht 2+2 ametlikuks seisukohaks?
    No ei tahtnud lihtsalt vastamata ka jätta, kuna su väide on minu meelest BS. 2+2st käib läbi palju teemasid a la "stars on rigged"; "FTP-s RNG is rigged w/proof(19 hands!)" jne. Ja kui "punased"(adminid) ütlevad, et see on 2+2 ametlik seisukoht, siis see ka on(nende ütlemisi on olnud näha tähtsamates skandaaliteemades).

    Ei saa mööda vaatamata su väitele, et Cake pokkeris väidavad enamus mängijad, et see on rigged, kohe tekib küsimus, et miks nad seal mängivad ja kuidas sina seda tead - vaevalt sa enamus mängijaid isiklikult tunned, seega kas on mõni mahukam foorumiteema kuskil või ütlevad mängijad lauas a la "this site is rigged" mis on standard igas saidis tiltivate donkidega?

  19. #19

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Olen Cake-is mänginud ligi 100k kätt (hinnanguliselt) ja olen mänginud väga paljudel teistel saitidel. Sellised biidid ja suckoudid ei juhtu kuskil mujal. Ma saan sellest aru, et selline "oh its so rigged" vingumine on tüüpiline, aga ma avaldan siin oma seisukohta. Kui sa arvad, et see on BS, siis arva, mul ükskõik. Kui inimene sinna mängima läheb, siis saab ta sellest ise ka aru.

    Kui sa küsid, et miks inimesed seal siiski mängivad - siis vastus on väga lihtne. Seal mängimine on lihtsalt väga tulus. Keskmine mängija on täielik moron. Kasvatasin oma bankrolli seal väga kiirelt väga korralikuks ja mängiks siiani, kui seal mõni soft töötaks. Lisaks ei mõju sellised pidevad biidid ja suckoudid (vahet pole, kas teen ise või mulle tehakse) närvikavale just hästi.

    Usun, et 2+2-s ei teki Cake-i kohta kunagi sellist "üldist seisukohta", mida lambakari saaks järgida.

  20. #20
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Olen Cake-is mänginud ligi 100k kätt (hinnanguliselt) ja olen mänginud väga paljudel teistel saitidel. Sellised biidid ja suckoudid ei juhtu kuskil mujal. Ma saan sellest aru, et selline "oh its so rigged" vingumine on tüüpiline, aga ma avaldan siin oma seisukohta. Kui sa arvad, et see on BS, siis arva, mul ükskõik. Kui inimene sinna mängima läheb, siis saab ta sellest ise ka aru.

    Kui sa küsid, et miks inimesed seal siiski mängivad - siis vastus on väga lihtne. Seal mängimine on lihtsalt väga tulus. Keskmine mängija on täielik moron. Kasvatasin oma bankrolli seal väga kiirelt väga korralikuks ja mängiks siiani, kui seal mõni soft töötaks. Lisaks ei mõju sellised pidevad biidid ja suckoudid (vahet pole, kas teen ise või mulle tehakse) närvikavale just hästi.

    Usun, et 2+2-s ei teki Cake-i kohta kunagi sellist "üldist seisukohta", mida lambakari saaks järgida.
    Leian, et kui see "riggedness" nii silmaga nähtav on, siis varem või hiljem keegi kogub ~paarkendmiljonit kätt kokku ja sooritab matemaatilise analüüsi, mis tõestab, kas on rigged või mitte - pole sellist teemat silma jäänud. Seega ma jään ikka enda arvamuse juurde, ei midagi isiklikku :)

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES