Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
  1. #1

    otsin stakemist


  2. #2

    Re: otsin stakemist

    Oleks stakest täitsa huvitatud kui osakutena müüd
    EDIT:Mis summat muidu kokku saada vaja on 50-100 stakeks küll

  3. #3
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: otsin stakemist

    Miks su statsid igalpool ära peidetud on? OPR ja sharkscope

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: otsin stakemist

    Räägi lähemalt pettusest.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: otsin stakemist

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    mobiiliga oli mingi jama. 2004 aastast tehti minu nimel asju ja ma sellest kunagi teada ei saanud. eile tuli kohtust kiri, et palju ma pean nüüd maksma. lisaks selgus, et ka teine asi on kohtus ja selle kohta pole veel kirja summaga tulnud.
    Ma ei saa aru hetkel - kui sa ei ole kuskile allkirja andnud ja keegi on kasutanud su isikuandmeid ilma sinu teadmata, siis ma saadaks kohe perse ja ei maksaks sentiti. Kui ise oled sellest teadlik ja lihtsalt siniste silmadega kedagi usaldanud (ala aidanud tal lepingut teha või võtnud oma nimele tema järelmaksuga telefoni või muud sellist), siis on natuke jama ja tõenäoliselt peaksid kaotatud raha "korstnasse kirjutama" ja vigades õppima - do not trust anyone. Ausalt, mitte kedagi ei tohi usaldada.

    Ja kui nood summad on liiga suured, et korstnasse kirjutada, siis pead vist tõesti kasutama äärmisi abinõusid aga need ei ole eriti soovitatavad, eriti kui summad on "väikesed", sest nii võid tekitada üldkokkvuõttes omale veelgi suuremaid probleeme.

    Ja ma ei tea kas inimese nime ja isikuandmeid tohib ilma tema teadma levitada? Et näiteks riputad üles kõik petturi kohta teadva info - alates nimest, lõpetades pildiga, et järgnevad inimesed ei satuks selle lohvi otsa või veel parem - leiaks võimaluse tema karistamiseks.

  6. #6

    Re: otsin stakemist

    Süüdistada otseselt ja solvata ei tohi, aga lihtsalt teisi hoiatada ikka tohid. Paned pildi ja nime ning ütled, et see tüüp ei ole hea sõber. JOKK

    Põmst, võeti siis sinu mobiiliga SMS laene vms??

  7. #7

    Re: otsin stakemist

    Mina usun Fishhi skilli ja võtaksin 2-3 osakut küll kui tuleb rahvas kokku :)

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: otsin stakemist

    Tsitaat Algselt postitas fishh

    tnx. No kui $16 jaoks ei tule, siis $6.5 jaoks ikka peaks saama. See oleks ka parem kui mitte midagi, sest praegu on roll piisav ainult $1.1 leveli jaoks.

    siis kui sa 16 jaoks rahvast kokku ei saa ja neid 6,5 osakuid pakkuma hakkad pakkuma siis võtan kah mõned

  9. #9

    Re: otsin stakemist

    Nagu põmst keegi sinu nime all võttis asju järelmaksule või sa ise olid ka vahendaja rollis? Sest kui ise sa segatud polnud, siis ju Elisa praak, et klienditeenindajad dokumente ei küsinud jne jne. Ära seda niisama küll jäta.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: otsin stakemist

    Kusututasin viimae kommentaari ära.

    Pane oma screen-name ja siis pane sharkscope avalikuks, kui tulemused on head, võtan arvatavasti 200$ eest.

  11. #11

    Re: otsin stakemist

    lase asja seaduslikult uurida. ära torma kohe maksma.
    on palju nüansse, mida tuleb teada.
    1 on kindel, et su võla viivis ei saa ületada võla põhisumma osa. st max mis pead tagasi maksma, on põhivõlg x 2.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: otsin stakemist

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Ma ei näinudki :). Keegi ütles mulle, et olen idioot? :D
    Ei, ma kirjutasin jutu, et ma võtaks kohe ära aga samas ei tahtnud su graafikut usaldada ja seetõttu kusutasin ära :D Tahan enne ise sharkscope näha.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: otsin stakemist

    seega ava sharkscope

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: otsin stakemist

    Panen $400, tahan näha kuidas fishhh $15+1 18player hakkama saab. Ajalugu on mehel impressive.

    Graafikut saab vaadata
    http://www.pokerprolabs.com/ivarm1984/pokerstars.aspx alt.

    Jah, Sharkscopest oleks mugavam küll, aga põhimõtteliselt sama graafik mõlemal pool.

  15. #15
    Metsapull
    Guest

    Re: otsin stakemist

    Ma võtaks ka paar osakut, kui Sa nii väikest summat lubad :P Ma vaatan, et mõned rahabossid siin laiavad tunduvalt suuremate summadega :) :)

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: otsin stakemist

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Tere!

    Seoses pettuse ohvriks langemise ja läheneva pankrotiga oleks huvitatud mingist stakemises. Olen mänginud väga palju MT sng turbo turniire ja neid suht edukalt. Enamasti madalal $3 levelil.

    Plaan oleks mängida mingeid MT sng turbo turniire starsis. Diil võiks olla sarnane svenza bap asjaga, et nädala lõpus loen asjad kokku ja siis raha tagasi ja kui on kasumit, siis sealt ka 50%. 18 mehe turniiride puhul läheks ka battle of the planetsi raha kasumi ja jagamise alla. Kui peaks seda saama.

    Ootaks siia vastuseid, et kui keegi on huvitatud ja kui kõrgele ollakse nõus stakema. Ma olen kindlasti huvitatud mängimisest kõrgemal kui $3, aga samas ei taha, et keegi paneks enda jaoks liiga suure summa ja siis ebaõnnestumise korral mu peale väga pahane on. Tegemist oleks osakute süsteemiga, kus võib kasvõi $10 eest osaku võtta näiteks.
    Vastake siia või kirjutage mulle PM.

    Suure tõenäosusega tahan mängida 18 mehe turniire, sest need täituvad kiiremini.

    Piisava huvi korral alustaks järgmine nädal. See nädal läheb veel pettuse asja uurimise alla, sest ma pole kindel, et mis summad kokku välja nõutakse.


    [img width=240 height=180]http://lepo.it.da.ut.ee/~ivar_m/last90days.png[/img]
    $1.1, $3.25 ja $6.5 45 mehe turniirid viimase 90 päeva jooksul.
    Sry newbie selles asjas. Aga räägi palju osakuid müüd ja mis summa eest nädalas mängid. Too paar näidet. Et kui saad kokku 1,k staket, siis kuidas täpselt asjad toimuma hakkavad staketavale, kes investeeris 100 ?

  17. #17

    Re: otsin stakemist

    broneeriks ka 5 osakut ära 8)

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: otsin stakemist

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    täiendasin esimest posti.
    OK tänud

    Võin 20 osakut võtta. Peaasi et summa täis saad ja oma asjad lahendatud.

  19. #19

    Re: otsin stakemist

    võtan kõik ülejäänud osakud, 5 vist siis

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: otsin stakemist

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    kuna sooviti, et oleks vähemalt viis inimest, siis võin sulle 15 anda. Tuul ja Marks111 siis 5 ja siis on kõik kinni.
    Sobib hästi

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES