Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 14 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 270
  1. #161

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Pastilaa, see idee on varem ka läbi käinud ja oleme seda ühes mängus ka proovinud. Kehv lugu on meil see, et meil ei ole teist õiget ründajat, kes suudaks palli piisavalt kiiresti surmata ja ka otsustavalt peale lüüa. Tookord proovisime veeretast ja eks võib teda teine kord ka ees proovida, et ta jõuga läbi läheks, aga ideaalne variant see ka minu arust päris ei ole.

    Luuavars (:D), teisipäeval näitan veeretase kõrvalt ka paar söödu ja söödu omaksvõtu harjutust ette, loodetavasti tulevad kasuks.

    Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 08.05.11 at 21:47

  2. #162

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Pastilaa, see idee on varem ka läbi käinud ja oleme seda ühes mängus ka proovinud. Kehv lugu on meil see, et meil ei ole teist õiget ründajat, kes suudaks palli piisavalt kiiresti surmata ja ka otsustavalt peale lüüa. Tookord proovisime veeretast ja eks võib teda teine kord ka ees proovida, et ta jõuga läbi läheks, aga ideaalne variant see ka minu arust päris ei ole.

    Luuavars (:D), teisipäeval näitan veeretase kõrvalt ka paar söödu ja söödu omaksvõtu harjutust ette, loodetavasti tulevad kasuks.

    Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.
    Muru üks parimad kommentaare ja sõnu sinu poolt!!:) kõik on täiesti õigesti öeldud:)

  3. #163

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Saaks selle ühe kuti ka liigasse, siis oleks 2 VV

  4. #164
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Tsitaat Algselt postitas pennu1 Vaata postitust
    pärast Kaidu välja võtmist kadus ka keskväli silmnähtavalt
    Seda ma ei tea, miks ma just Kaidu asemele läksin- minu meelest oli ta ka väga hea.

  5. #165

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Kaidul pole ka võhma nii palju, et täis mäng keskväljal rabeleda, ega keskväli mingi kaitse pole, kus võid samas kohas passida ja vastaste siblimist niisama pealt vaadata.

  6. #166

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Mängupilt oli jah vist siiani parim. Enda esimese poolajaga olen rahul, teise lõpus tundsin natuke väsimust, ehk tuleb rohkem jooksmas käia.
    Vastaste kohta ka paar sõna, tundus, et olid päris sõbralikud. Tundus et juba esimesel poolajal pakkus üks nende mängija 1:1 viiki vist. Ma küll väga hästi vene keelt ei oska
    aga midagi sellist nad ütlesid: по морду хочешь? давай сделаем aдйн aдйн! :D

  7. #167

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Hei! on aeg kokku leppida, kuidas me järgmine neljapäev Kuusalusse FC Kiiule külla sõidame! Mäng algab neljap 19.05. kell 19.00. Kuusalu KK staadionil Kuusalus. Pakuks, et bussi pole mõtet tellida, läheks oma autodega. Kes on kindel tulija ja saab oma autot pakkuda?

    Jagaks finantspoole kuidagi nende mängijate vahel, kes ka mängule tulevad, et annate €3-€5 vms autoomanikule bensukulude katteks.

  8. #168
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    mul naine roolis ja bemm, võime tulla. aga ilmselt stardime tallinanast mingi kell 17.00, sest siis lõppeb mul töö.

  9. #169
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust

    Soouni, ma pole sind väga ammu platsil mängimas näinud, sul pole väga tõenäoliselt mõne konkreetse positsiooni liikumistest ja tegemistest eriti aimu (me kõik oleme meistrite liigat vaadanud, ometi ei ole meil ei ligilähedasigi oskusi ega positsioonivalikut) ja seetõttu saaksid sa väljakumängijana mänguaega max 10 minutit. Kas ikka tahad väljakul mängida? :D Võib tegelikult kunagi teha nii, et alustad väravas ja mängu lõpus, kui mängu tulemus juba otsustatud on (ehk me pikalt ees), sind paneb sind ründajaks ja ma võin kasvõi ise 10 min väravas olla.
    Mind ei saagi väga platsil mängimas näha ju kui ma hetkel üritan pealelööke tõrjuda liigas mis küll välja ei tule tänu minu kesistele oskustele. Kindlasti mul pole erilisi oskuski platsil olla nii nagu ka väravavahina. Ma ütlen, et mul pole mingit ABC-d olemaski et üldse võiks väravaht olla ning ka platsil samuti kuid ka me oleme alles arenev tiim ja minu arvates umbel pooltel meie tiimist pole samuti aimu kus õigesti positsioneerida platsil kuidas mis teha ja edasi mõelda.
    Ning ma pakkusin ennast heast tahtest, et võin tõrjuda seni kuni uue VV saame või siis suveks ma lihtsalt lahkun teie juurest ja olete sunnitud leidma. Ma ei kiida ennast, kuid tõesti arvasin ja arvan, et olen VV koha pealt hetkel parem olnud kui vigastuse küüsis vaevlev Gerd. Loodame, et ta paraneb kiiresti ja saaks uuesti väravasse asuda. Kui ma eksin andke andeks kutid ja võite kedagi teist sinna panna ja olen teie cheerleader hea meelega. Olen tahtnud alati mil te trenniga algusest peale liitusin olla väljaku mängija.
    Seega nüüdsest sel hetkel mil teil trennis käin veel siis ütlen, et ma teen platsil trenni kaasa mitte ei ole väravas. Et te teaksite lihtsalt soovin oma mänguoskusi ja tehnilist poolt arenedada sellega ehk ABC-d luua. Siis ehk ma ei jää liiga palju teist maha ja on võimalik kunagi saavutada tase millega sobiksin platsile. Olen heameelega edasi ka senikaua väravas mil ma siin olen veel aga lihtsalt me erilised võidumehed nagunii pole veel ja pole vist palju paluda natuke mänguaega vahelduseks ja keegi saab proovida ka liigamängus väravavahi ametit, ehk saab ka tunda mis tunne on seal olla kui aind pall on koguaeg sinupoole teel ja mis kõike vigureid veel tehakse.

    Ja mis muide meistriliiga vaatamist räägid siis kõik peavadki seda vaatama ja muid igast liigasi veel plus lisaks vaatama ja just soovitav kui palju võimalik näha oma positsiooni mehe mängust. Ma käin regulaarselt sportland arenal mänge vaatamas madalamate liigade plus KÕIK HOMME VAATAMA KARIKA FINAALI A LE COQ arenale aga krt meil see aeg trenn nii et jääb ära kahjuks.

    Hetkel sidelõpp

  10. #170
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    +1 Soounile
    Ta on meie satsile palju andnud ja kindlalt kes aidanud kaasa satsi mittelagunemisel. Ise näen ka temas pigem platsimängijat mitte väravavahti. Usun et ta suudaks ennast näidata ja ühe poolaja enne äraminekut peaksime talle kindlalt kinkima, kui mitte isegi enamus mänguajast.
    Vb tema ongi just see võtmeisik kes peaks kaitse ja poolikute vahel augu lappima. Meil kaotada pole midagi ning kui muru võttis karikamängus sellise katsesatsi algkoosseisu siis kindlalt Soounile tuleks see võimalus anda.
    Kui ei anta võimalust siis varsti hakkab sats lagunema- selles olen ma rohkem kui kindel. Ja trennides peame rohkem mängule keskenduma, kuna selline algaja sats nagu meie õpib ainult mängimisega enamus platsinägemuse ja sealt ka tehakse vigadest ise analüüs. Küsige ükskõik kellelt kes kõrgemas liigas mängib/mänginud et kui alustada mudaliigas siis peamine rõhk on mängimisel, mängimisel ja veelkord mängimisel. Vb see et Fyte koguaeg tahab rohkem et trennis mängitakse tundub absurdne, aga kui nüüd esimese aasta satsina ennast võtta mida me ka oleme siis tal on täielik õigus asjas.
    Kui ei usu mind siis uurige targematelt ja osavamatelt; muudmoodi platsinägemist ja olukordi reaalsuses ei õpi!!!

  11. #171
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Väga nukker post Soounilt, aga ära ole kurb - ma olen ka väga kehvas vormis! Sa pole ainuke, elu on ikkagi ilus! Mu meelest oled sa väravas täitsa nummi - vaevalt kedagi nii head leiaks meie seast. Ausalt.

    P.S. võin järgmine kord mõnda teist positsiooni ka mängida - tipuründajalt tuli põhjendatud kriitikat ja mul on suht savi ka - peaasi et rahmeldada saaks platsil! ainult selle kõige magusama - väravavahi koha välistaks eos...

  12. #172
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Maxpoiss nõustun, et peame palju mängima see on ainuke viis suurendada platsi nägemist ja tajumist. Kuid siiski mina isiklikult paneks veel rõhku ABC-le mida pol mul ega 85% meie satsist ehk siis harjutused nagu omaks võtt, jooksupealt ette võtmine, ühe puutega sööt jne kõige standartsemad olukorrad, sunnitleda ennast väikeste alal kiirete mängudega kiiret mõtlemist. Jne. Minu arvamus mis arendaks meid.

    EDIT: ++++ kõvasti julgust ja enesekindlust!!!
    Viimati muudetud soouni poolt : 09.05.11 at 22:09

  13. #173
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    ehk siis harjutused nagu omaks võtt, jooksupealt ette võtmine, ühe puutega sööt jne kõige standartsemad olukorrad, sunnitleda ennast väikeste alal kiirete mängudega kiiret mõtlemist. Jne.
    Eks mänguolukordades need paranevadki, tuleb lihtsalt teha erinevaid variatsioone mängust nagu kord Veeretas mainis - nt miniväljakutel 4v4 jms, nii saab igaüks palju rohkem palli ning nõnda arenebki. Ei saaks just öelda, et viimastes trennides tehtud harjutused kuigi efektiivsed oleks olnud, ja seal pole eriti miskit imestadagi, sest ega keegi meist treener ju ei ole.
    Viimati muudetud fyte poolt : 09.05.11 at 22:10 Põhjus: typo

  14. #174
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Ja tra siin ei saa keegi öelda et keegi oleks satsin vormist väljas kuna ümmargune ja kandiline on ka vorm!!!!!!! Julgeb keegi ümber lükata?

  15. #175

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Ei no jah. Lugesin ma ma järgnevat postitust:

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Värske Põhkulehti

    ( Click to show/hide )
    Ja ei saanud poindile täitsa pihta. Õnneks nüüd saan.

  16. #176
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Tallinna FC Anži - FC Pokkeriprod 08.05 16:30 Lasnamäe SPK kunstmuruväljakul

    Max poiss rahu rahu sul on õigus!!!
    Vähemalt ma ei julge vastu väita!

    Muidugi purjusolemine pole tõesti vorm.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Väga nukker post Soounilt, aga ära ole kurb - ma olen ka väga kehvas vormis! Sa pole ainuke, elu on ikkagi ilus! Mu meelest oled sa väravas täitsa nummi - vaevalt kedagi nii head leiaks meie seast. Ausalt.
    Oi pastilaa ma olen meelitatud, et ma väravas nummi olen. Aga kulla sõber ma pole kurb vaid lihtsalt ma ei arva, et ma nüüd siin nii sitt kah olen ma teen regulaarselt jooksu trenni nagu meie juht murutau tema eeskujul muidugi jooksen. Võidu kogume võhma ning teiseks arvan, et vääriks ka natuke mängu aega olen olnud põhimõtteliselt FC aegade algusest liige olnud, vahepeal küll puudusin kuu-kaks trennist aga nüüd aktiivselt tagasi olnud. Panen ka ego sellekohapealt, et palli käsitlus oskus ning taju ja mis muud maha tehti vastab samale tasele nagu enamus meestele meie trennis. Meil pole mingeid staare kelle skill oleks kellegi teisest peajagu kõrgem.

    Ma lihtsalt tõesti heast tahtest pakkusin ennast väravasse kuna ehk aitas midagi aga noh ma ei tea kas aitas.


    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Eks mänguolukordades need paranevadki, tuleb lihtsalt teha erinevaid variatsioone mängust nagu kord Veeretas mainis - nt miniväljakutel 4v4 jms, nii saab igaüks palju rohkem palli ning nõnda arenebki. Ei saaks just öelda, et viimastes trennides tehtud harjutused kuigi efektiivsed oleks olnud, ja seal pole eriti miskit imestadagi, sest ega keegi meist treener ju ei ole.

    Just ma olen ka poolt et väga aktiivselt need mängu aitavad ning rõhku peab suunama nende just nende spetsiaalsete mini mängudega. Kuigi tuleks kombineerida sisse midagi või värki. Sest paljusi elementaarseid asju tuleks kergelt harjutada trennis sest ega keegi meist kodus ise väga ei harjuta asju kui just sõpradega niisama toksimas ei käi ja seal ei trikita.
    Minu arvamus oleks see, et fyte ja Kait kes on ühed kogenumad mehed meie trennist võiks kordineerida natuke meie trenne või ehk rohkem verbaalselt tähelepanu tooma asjadele mis on olulised kuna nad on väga hea kogemusega. Liigamängudes kait on platsil on teie mängupilt teie sest ta paneb käima mängu. Tõuseb meie enesekindlus ja teeme olulisemalt paremat mängu.


    +

    Ma pakuks välja ühe lineupi mänguks mis mulle meeldiks ja mis arvan et oleks hea!
    See on minu arvamus millisena mina tahaksin meeskonda platsil näha.

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Rünne : kardpleier veeretas
    Keskel: raunzszzszszs pastilaaa reigo max
    Kaitse: mario mairo kait murutau
    VV: soouni

    that would be my dream team of fc pokkeriprod



    oke hetkel lõpetan mõte kokku jooksnud nii kaua kirjutanud.

  17. #177
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Mina soovitan teil kellegi parem jalg välja treenida ja rõhku panna standardolukordadele.

  18. #178

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Rääkisin teise VV'ga, ta lubas pildistamas ära käia ja paberid sisse viia, nii et souni, enam pole vaja enam reedeti überis joomas käia :D saad vb ikka platsile :D

  19. #179
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas ilves Vaata postitust
    Rääkisin teise VV'ga, ta lubas pildistamas ära käia ja paberid sisse viia, nii et souni, enam pole vaja enam reedeti überis joomas käia :D saad vb ikka platsile :D
    Parm vaiki:D

    Lämme see nv koos!

  20. #180
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tuleks kontrolliks ka kas alkol veel sama kraad sees nagu vanasti :D Nagu vanem spetsialist ikka :D irw :D
    Üks reaalne lahendus oleks meil satsis ka see et igale kohale paneme max 2 mängijat. Kui mõlemad mängul kohal sis nad ise panevad paika kes palju mängivad. Kui kuskil mees puudu ja mingile kohale 2 sis saab kohe mõlemad sisse lükata. Kui mehi 2 sis lepitakse kokku omavahel lihtsalt et kes tunneb et suudab algul vastast töödelda korralikult ja kes vahetusest läheb annab selle lõpliku Knock out matsu vastasele teises raundis :D

Lehekülg 9, kokku 14 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES