Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 14 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 270
  1. #181

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    :D ma see nv ei saa, lähen saarde kahjuks

  2. #182

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ei no jah. Lugesin ma ma järgnevat postitust:
    Ja ei saanud poindile täitsa pihta. Õnneks nüüd saan.
    Mulle põhkulehti huumor meeldib :) Eks see kõrvaltvaatajale näibki naljakas, kui saame 14-1 tappa ja räägime arengust.

    Kõrvaltvaatajale, kes meie tegemistel silma peal pole hoidnud tundub kindlasti, et suht fail üritus meie võistkond, aga mulle endale, ja usun, et ka kogu meeskonnale on see ainult puhas win. Veidi rohkem kui pool aastat tagasi ma ei teinud üldse trenni ja üksi jooksmas või jõukas käimiseks mul poleks mingit motti olnud. Sai tehtud jalkavõistkond. Isiklikust vaatepunktist teen praeguseks juba nädalas 5 korda trenni ja füüsiliselt pole ennast kunagi paremini tundnud. Võistkonna eestvedajana pole ka nagu väga põhjust häbi tunda, arvestades meie eelnevate aastate sportlikke saavutusi, ehk siis nende puudumist, on äärmiselt positiivne, et kõik tahavad trennis käia, paremaks saada ja ka kaasa mõelda kuidas võistkonnana areneda ning saab pulli kah omajagu. Seda kõike vaatamata sellele, et iga nädal haledalt tappa saame. Enamus taolises situatsioonis võistkondi oleks juba lagunemise äärel. Meil on iseloomu!

    Ega ka jalka pole selline ala, kus lihtsalt lähed tuimalt peale ja kohe biidid mängu suure kaarega, ka siin on vaja kõva tööd teha. Kõik meie vastasvõistkonnad on aastaid kokku mänginud ja aastaid olnud aktiivselt sportlikud, loota, et arvuti tagant välja hüpanud grinderite kamp hakkaks (niivõrd-kuivõrd) sportlasi nende alal kohe biitima ei ole väga reaalne. Ja me oleme kõik valmis selle nimel tööd tegema. See võistkond ei ole loodud paari mängu perspekiiviga, pigem mitme aastase perspektiiviga. Esimene aasta on lihtsalt sisse elamise aasta, saab sporti ja funi, äkki isegi mõne punkti kunagi, samuti ka ettevalmistusaasta järgnevateks, kui juba läheme rohkem tulemuse peale mängima. Juba praegu ei jää me ka enda liiga keskmikele mängupildilt eriti palju alla, lihtsalt kogenematus ja kehvem füüsiline vorm põhjustavad omajagu vigu, mistõttu ka meile tihti ära lüüakse.

    Võiks ju kiruda olusid, et pole sponsorit jne, ei saa iga kuu kaks korda nädalas ühist trenni teha, aga iga algus on raske. Ja meid see ei häiri! Teeme oma asja edasi ja meile meeldib see. Kui saame endale ise korraliku põhja alla, küll saame ka sponsoreid, korralikumalt trenni teha ja ehk isegi ühe enam-vähem treeneri palgata. Me liigume sel teel. Küll tulemused ka tulema hakkavad, kui kõik ikka tahavad pingutada.

    Üldiselt need, kes meie tulemuste üle nalja on teinud ei tegele ise spordiga. Meie ka ei tegelenud, vähemalt me alustasime! Meile meeldib see vaatamata, et veel tulemusi pole. Elutervet huumorit peabki tegema, aga osade irvhammaste puhul tundub see olevat hapude viinamarjade teema, tehakse nalja seetõttu, et ise ei suudeta/taheta/viitsita trenni teha.

  3. #183
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    ME pole kindlalt mingi fail!!!

  4. #184
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Siia sobiks minu vanaema lohutus sõnad kui kunagi sai mängult mossis/vihase tujuga tuldud. " Keegi peab ju kaotama ka " :) nii nummi!
    Aga kutid 3-0 ei ole ju halb võrreldes 14-1. Küll varsti varsti võetakse skalp kellegilt.

  5. #185
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Õnnestus eilse "ilusa" ilmaga korralikult külmetada. Pange pallid puuri! Gl!

  6. #186
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Nii Esimene võit siis Pokkeriprodele Kus muidu PP koduväljak asub ?

  7. #187
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Kalevi st kunstmuru - Staadioni 8, Tallinn

  8. #188
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Sry minu paha. Ei vaadanud pealkirja hoolikalt :D Kõik Pokkeriprod siin foorumis siis Kalevi Kunstmurule :)

  9. #189
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Hell on olla :S

  10. #190
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    tulemus?

  11. #191

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    tulemus?
    0-4

  12. #192
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    0-4 Amblale

    taavi oli kiirem

  13. #193
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    WTP sa mängid Amblas?

    Mis nr kui jah.

  14. #194

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Oli suht jõuline mäng. Soouni nüüd suht peene häälega poiss:) Neljast ambla väravast kaks olid tulid neile õnnega pooleks. esimene neist oli nende poolt ebaõnnestunud sööt, mis otsustas värava tahanurka kerida. Teine tuli sellest kui väravavaht jooksupeale antud palli puhtaks üritas lüüa aga õnnetuseks vastu vastast lõi ja sealt ka pall väravasse läks. Samas tuleb kohe meelde ka kaks päris kindlat väravamomenti meie poolt, kus healt positsioonilt löödi väravavahile kätte. Lisaks veel mõned poolikud võimalused. Ega me kaitses ka puhtad poisid ei olnud aga samas söödumäng näitab jätkuvalt paranemismärke ja
    ootan huviga neljapäevast mängu Kiiuga(täna mängisid Anziga ja kaotasid 6:1). Seal siis võimalus teha vigadeparandused ja noppida punkte.

  15. #195
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    WTP sa mängid Amblas?

    Mis nr kui jah.
    5

  16. #196
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Kas tulemas pikk ülevaade ka mis juhtus kuidas juhutus ja mis peaks muutma ?Mis taktikat muidu mängisite?

  17. #197

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Oli suht jõuline mäng. Soouni nüüd suht peene häälega poiss:) Neljast ambla väravast kaks olid tulid neile õnnega pooleks. esimene neist oli nende poolt ebaõnnestunud sööt, mis otsustas värava tahanurka kerida. Teine tuli sellest kui väravavaht jooksupeale antud palli puhtaks üritas lüüa aga õnnetuseks vastu vastast lõi ja sealt ka pall väravasse läks. Samas tuleb kohe meelde ka kaks päris kindlat väravamomenti meie poolt, kus healt positsioonilt löödi väravavahile kätte. Lisaks veel mõned poolikud võimalused. Ega me kaitses ka puhtad poisid ei olnud aga samas söödumäng näitab jätkuvalt paranemismärke ja
    ootan huviga neljapäevast mängu Kiiuga(täna mängisid Anziga ja kaotasid 6:1). Seal siis võimalus teha vigadeparandused ja noppida punkte.
    Ma ei saa aru miks pidid need löögile just koguaeg keskele minema:S...piinab!

  18. #198
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    5
    Kas Ambla meeskonnal on vanad Paide Kumakese särgid?
    Mul nagu meenub ,et kunagi treener ajas taga neid särke ,et Ambla meeskonnale vaja , see oli vist eelmine aasta.

  19. #199
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    Tsitaat Algselt postitas Afeen1989 Vaata postitust
    Kas Ambla meeskonnal on vanad Paide Kumakese särgid?
    Mul nagu meenub ,et kunagi treener ajas taga neid särke ,et Ambla meeskonnale vaja , see oli vist eelmine aasta.
    eelmine aasta olid jah, see aasta aga...

    ( Click to show/hide )

  20. #200
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: FC Pokkeriprod - Ambla Vallameeskond 15.05 14:30 Kalevi Kunstil

    FC Pokkeriprod peate leidma asendus väravavahi neljapäevaseks kohtumiseks FC Kiiu vastu. Ma ei saa kahjuks tulla. Ootamatu tähtis asi tuli vahele.

Lehekülg 10, kokku 14 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES