Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 45, kokku 45
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: NL25 BB kaitseb ägedalt, mis teha 66-ga?

    Imo loeb vastase 3bet stat blindidelt, mitte minu käsi. Kui tahad siin ära stäkkida preflop, siis obv on 72o pask variant selleks, aga mina ei taha. Valueshove 66-ga ei tundu kõige õigem, parimal juhul flip, sitemal juhul tilt, et miks ma nii loll olin.

    S.t, tema jätkamisrange crushib meid niikuinii, nii et milleks 5x rohkem nuppe sisse investeerida ?
    Viimati muudetud virukunn poolt : 07.04.11 at 21:15

  2. #42
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL25 BB kaitseb ägedalt, mis teha 66-ga?

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    No ei saa aru.. miks vaja üldse siis istuda sellisesse lauda kus selline vend vasakul käel, kui ei julge 3betile vastugi hakata isegi 66-ga. Naeruväärselt NÕRK. 2 varianti: Jam või get nahhuj sealt lauast.
    mina ei tea mismoodi sina tabelselectid, aga mina proovin ikka fishi paremale käele saada ja ei vali selle järgi oma kohta, kes minust vasakule jääb. see laud on muidugi kohutav kui paremal käel on 11/2 mängija ja ega ei istukski seal lauas.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Imo ei loe see midagi atm, et herol käes 66, sama hästi võiks 72o olla.
    Aga kardaan, suudad kuidagi tõestada, et 4bet bluff nl25-s kasumlik pole ? Su enda väide hakkab sulle vastu ju. Kui 3bet bluff on kasumlik, siis järelikult seda tehakse seal limiidis, ja kui seda tehakse, siis seda kasumlikumaks läheb 4bet bluff ?!
    ei suuda tõestada ning ei näe ka vajadust, sest enda arust pole küll väitnud, et 3bet bluff on kasumlik (kuigi õigete vastaste vastu kindlasti ka on). samuti ei saa aru, miks 4bet bluff on selles limiidis veelgi kasumlikum kui 3bet bluff? 3bet bluffi tehakse, aga NL25 on juba paras nitiring ja seal on palju mängijaid, kes 3betivad ainult for value ja kahtlen, et 4bet bluff kasumlik oleks.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 07.04.11 at 21:29

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: NL25 BB kaitseb ägedalt, mis teha 66-ga?

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    enda arust pole küll väitnud, et 3bet bluff on kasumlik
    Omfg, see oli janek, sorry :P

  4. #44

    Re: NL25 BB kaitseb ägedalt, mis teha 66-ga?

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Imo loeb vastase 3bet stat blindidelt, mitte minu käsi. Kui tahad siin ära stäkkida preflop, siis obv on 72o pask variant selleks, aga mina ei taha. Valueshove 66-ga ei tundu kõige õigem, parimal juhul flip, sitemal juhul tilt, et miks ma nii loll olin.

    S.t, tema jätkamisrange crushib meid niikuinii, nii et milleks 5x rohkem nuppe sisse investeerida ?
    vastase 3bet blindidel on ju 50% väikse sample peale, aga piisav ülevaate saamiseks. Suur 3bet protsent muudelt positsioonidelt confirmib seda. Crushimisest on asi valgusaastate kaugusel, kõige sitemal juhul kergelt biidib.

    Table selectingust veel nii palju, et loomulikult fishid tuleb paremale käele saada, aga et asi päris perfecto oleks, võiks blindidel nitid ikkagi olla, et kergem varastada oleks. Kui on miskine keskpärane laud, kus ainult miski VPIP 30 donk istub paremal ja vasakule selline vana nagu siin käes, teeks kohe minekut. Kui pole mune, siis ära varasta üldse alla 99+ AJo+. Jäädki oma kaarti ootama seal ja sitemal juhul juhtub monkeyl seal suurem käsi olema, nagu ikka. Siis tilt veelgi suurem.

  5. #45

    Re: NL25 BB kaitseb ägedalt, mis teha 66-ga?

    me räägime antud käest antud limiidis. jätke see kõrgemal/ teises situatsioonis BS palun kõrvale.

    Blufi ev:

    (riskitav summa)/(potis olev raha hetkel+riskitav summa)
    tegin arvutuskäigu ennem ja koos reigiga peaks 5.25 puhul vastane ca 63% ja 6.25% puhul 67% foldima, et see 4b bluff oleks 0ev. ma ei näe siin erilist +ev sellise tondi vastu.

    kuna 4beti ev suht nullikanti siis 66ga allini ev on puhtalt range vs range. 66 vs 27% stoves annab 50:50. ma ei usu never, et ta sellise rangega nupud sisse ajaks.

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES