Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 108
  1. #1

    muruntau - projekt noliferist edukaks inimeseks [Low stakes HU Cash]

    Hakkan ka siin midagi päeviku taolist pidama.

    Pokriga olen tegelenud praeguseks umbes neli kuud, Harringtonid, Sklansky ja esimes SSi NL osa olen läbi lugenud ja omadega NL20s. Roll on praeguse seisuga veidi 300 euri peale, kuu alguses oli vist kusagil 80euri juures (või peaks siin taalades rääkima? ei viitsi konverteerida iga kord ja ehk saab aru). Alguses sai mängitud freerolle, millega midagi erilist ära ei tulnud, siis sai kantud nii Starsi kui triosse paar korda 500 eegu kaupa raha, mis sai ka maha mängitud. Alguses sai mängitud rohkem SNG'sid ja väiksemaid turnasid (Härrington loetud, järelikult olen ju turnamees, lol), millega sai mõnda aega jamatud kuni jälle busto olin, siis nii detsembri teises pooles hakkasin cashi mängima. NL4s algas asi halvasti ja hävisin miski kolme-nelja BI jagu, närv läks mustaks ja loogilise jätkuna sai võetud enda 40-50 eurise rolliga shotid NL10sse. Hakkas kohe minema. Õnneks. Enne kui roll üle 100 euri jõudis oli ju kohe loogiline ka NL20s shotte hakata võtma. Mis mikskipärast ka kohe õnnestus. Enamuses trios mõlemas limiidis samad näod, küllap seetõttu. Viimane kord kui Hem veel trio käsi mul lugeda suutis oli bb/100 kusagil üle kümne. Heater või midagi taolist. Praegu teengi mõlemas limiidis õhtuti 1-2K käsi ja kuidagi kahtlaselt stabiilselt liigub roll ülesse (kui üks käik NL50sse kusagil 150 eurise rolli juures välja arvata, lol). Turnadel midagi suuremat hittinud ei ole, paar korda on finaallauast tulnud üle saja taala aga need rahad sai küllaltki kiirelt maha mängitud

    Mingi sissejuhatus on tehtud, mingi hetk panen statse ja graafikuid ka kui selle ära õpin ja Hemi soetan (praegu saaks panna kuu esimese poole statse ja värke aga nagu öeldud peab selle panemise endale veel selgeks tegema)

    Ei saa ka Rankat, Tigranot ja Lenc'i tänamata jätta kogu selle asja ajamise eest. Päris ägeda kommuuni olete loonud! Isegi passin selles foorumis päevas tunnike või rohkem.

    Nagu siinkandis vist öeldakse: Edu laudades!

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: muruntau trios

    Edu sullegi laudades. Aga paistab et sul liiguvad asja üpris edukalt üles poole.

  3. #3

    Re: muruntau trios

    nojah, saigi vara hõisatud, päev lõppes umbes seal kus algas. 267 lt 272ni, tipp kusagil 313 juures. Viimane käsi oli mul kaks ülemist paari versus top set. Ei osanud seda oodatagi, sest potis oli kolm inimest ja agressiivsust hakkas üles näitama hoopis kolmas tüüp. Veidi sai muidugi ise ka lollust tehtud ja sellest õpitud. nt Muusikuga sai 20s ragistatud ja talle pool BId antud kui tal flopis polnud midagi (Q9 vist) ja sai riveriks kokku kolmiku. Tüng selle käe juures oli veel selles, et ma limpisin enda keskmise pocketiga ja tema raises kusagil keskel Q9ga. Callisin ta riveri beti maha teadlikult kaotava käega et näha mis asjadega ta mängib. Pärast talle eriti hingamisruumi ei andnud, restealisin K6s'dega ja nii edasi. Üldse oli täna kuidagi agrom mäng ja kui varem sain enda cbetidele enamasti folde, siis pärast südaööd vbla paar foldi tuli, enamasti ainult reraised. Kui ei cbettinud vaid reraisesin täiesti reaalse käega siis tuli AIsid järjest. Peab midagi välja mõtlema. cbeti kohti rohkem valima, agromate reraisesid/AIsid rohkem callima jne. Siiamaani peale enda agressiivsust olen küllaltki kergelt käest lahti lasknud kui saan vastupanu (osalt kindlasti väiksema BRi tõttu kui liimiidi jaoks vajalik, variatsioon ei tule nii mängides just kasuks), aga tänane vastupanu ei saanud olla kogu aeg reaalsete kätega. Mitte et mul endal midagi alati oli, aga siiski. Mõtlemisainet igatahes on. Samas vbla peaksin hoopis tightimaks minema mõneks ajaks, siis saab nende vastaste vastu kes seda saiti ei külasta vana imago pealt veidi nende agrotsemist taltsutada. Sellise tasemega tüüp kes suudaks sessi jooksul mitu korda mängu kiirust muuta ma veel ei ole, vähemalt ei tule see veel piisavalt tihti meelde, nii et teha erinevad sessid erineva tempoga oleks vbla ok?

    Head ööd igatahes!

    Ja tänan rohelist konna tervituse eest!

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: muruntau trios

    heh.. madistasin sinuga laudedes veits :D

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: muruntau trios

    edu sulle! Eile sai suga madistatud küll. Ma siis pikk28

  6. #6

    Re: muruntau trios

    Roll nüüd 272lt 293ni. Oleks võinud ka vabalt suurem olla, aga sessi alguses sai liiga üle mõeldud mingite metateemadega ja korra sai ka ühele suurele stäkile restealimise ebaõnnestumisel BI ära antud. Viimasel paaril päeval on restealimine kuidagi väga kummaliseks mul läinud ja pärast esimest tundi tehtud pausi ei hakanud sealt enam eriti kavaldama. Aga mingi hetk peab restealimisest maitse suhu saama ja ei pea seda kaotatud raha sugugi asjatult kulutatuks.

    Siis nitina edasi ja nii 20 eurosest miinusest ilusasti plussi. Eriti meeldis mulle viimane käsi, millega tegin kolm fishi tühjaks ühe hoobiga. Floppasin 44ga maja 334 flopis ja teised kõik üksteise võidu tahtsid rahast lahti saada, lol. See oli ka ühtlasi minu suurim pot NL10's, 20 taala umbes tuli.

    gert23, mida sa selles käes, kus sa 66ga surusid madalal tekstuuril, mõtlesid? Sest ma ju näitasin välja et mul oli see mis oli, ülepaar. Kuigi ma olin suht kindel et taga olen siis callisin sind lõpus ainult sinu väikse panuse tõttu (oli vist pool potti), oleks veidi rohkem bettind, ma oleks foldinud (puhtalt oddside tõttu, kui arvan, et on suurem kui 1/3 võimalus, et su käsi ei ole minu omast parem, siis tasub mul callida ja enda varasema loose mängu põhjal arvasin, et surud mind kergemalt). Nii et teinekord kui sul on hea käsi minu vastu, siis tee väiksem panus ja ma võib-olla callin jälle;D

    Muusik, sul pole mõtet mult kolm ringi järjest blinde varastada, sest siis mu 3bet range tõuseb juba 93o'ni. LOLLOLOL Ja läks läbi.

    Pulli sai igatahes.

    P.S. Loodan, et edaspidi selliseks grafomaaniks ei jää, alguse asi, ehk annate andeks :D

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: muruntau trios

    jah, mõtlesin tõesti jälle üle. Vägisi panin sind AQs peale. Krt mingis NL10-s hakkan mingisugust metagame tegema ja suurt bluffi korraldama. Eile kaotasin selliste bluffide tõttu mingi 30 doltsi :(
    Kutsun end korrale :) Edu sulle!

  8. #8

    Re: muruntau trios

    Igaõhtune 2K turna trios. Arvake ära kes chipleader on?

    Mul siis 32K chippe ja järgmiesl alla 20ne, tund algusest. Äkki jäuan seekord isegi rahadesse ;D

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: muruntau trios

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    Igaõhtune 2K turna trios. Arvake ära kes chipleader on?

    Mul siis 32K chippe ja järgmiesl alla 20ne, tund algusest. Äkki jäuan seekord isegi rahadesse ;D
    Kuidas läks?

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: muruntau trios

    Ilmselt tähistab juba kuskil

  11. #11

    Re: muruntau trios

    Oleks see vaid nii...

    Pärast teist tundi olin ikka liider, siis ei tulnud tund aega midagi ja veritsesin. Mingi hetk jälle tuli, sain ainult blinde ja obv et pidi suckout tulema kohe. Lõpp oli klassika: ft käige väiksem stäkk ja esimese käega OUT. Baibai...

    Paar päeva hoian turnadest eemale.

    Muidu pole ka see kuu midagi erilist olnud, roll on 356 euri peal. Lootsin, et ehk saab selle kuu lõpus kuhugi Triost edasi liikuda, kõige tõenäolisemalt FT'se NL25'e, aga väga tõenäoliselt ei vea välja. Kuna seal NL10's pole midagi teha, siis oleks edasi liikumise miinimum 1000 taala, aga sellega läheb veel aega.

  12. #12

    Re: muruntau trios

    väike update

    praegu teen põhiäksõnit Starsis. Nagu graafikute/eesmärkide teemas sai mainitud, siis kuu alguses tuli ühe 2 taalase turna esikoht ära starsis, mis tõstis sealse 8 taalase rolli 300 peale. Easy come easy go, sai kohe NL25 mindud, midagi kaotatud, siis NL10, mida ka kohe biitima ei hakanud, Omaha, pole mõtet vist lisada, et seda ei biidi ma, absoluutselt. Siis sai SNG'de juurde mindud, kus päeval regularidega võideldes sai reigi jagu miinusesse jäädud. Siis sattusin mingi päev õhtul peale 22.00 turbo sngsid taguma ja hakkasin neid biitima. Vähemalt midagi biidin starsis. :D Tavaliselt 10 lauda korraga, sest ei suuda teha turbodes lõpusituatsioone üle 5-6 samal ajal. Vahepeal kusagil 80 peal käinud roll on nüüdseks 400 alla tõusnud, Silverstar kätte saadud ja Goldstar on ka reaalne kuu lõpuks. Selle nädala kasum oli 250 dollari ringis, mis annab põhjust arvata, et 3,4 taalaste turbodega on võimalik teenida kuus oluliselt üle keskmise Eesti sissetuleku. Ok, jooks oli mõneti üle keskmise, aga samas sai alguses bubble situatsioonis ja veidi enne seda ka täielikke lollusi tehtud. Õhtuti täitub minutis neid isegi 5-6 tükki ja regulare võib lauas olla ainult 1-2.

    Seega teekski õhtustele starsi Turbo sng'dele siinkohas reklaami, sest:

    1) Regulare vähe, tase lihtne
    2) Vajalik väiksem roll kui NL10 jaoks ja teenistus võib olla sama suur/suurem
    3) kestus tavaliselt 40 minuti ringis, ehk võimalik tunniteenistus suurem kui normaalkiirusega SNG'del
    4) Kuna teenustasud (reik) suhteliselt kõrged, siis võimalik ka saada kõrgemat rakebacki (Silver/Goldstar tase reaalne, platinumi jaoks keskmiselt vaja 125 turnat päevas iga päev, kellelgi ehk õnnestub)

    Miinus oleks see, et sellel tasemel väga palju mängu juurde ei õpi, küllaltki tuim nühkimine. Vähemalt neile, kes SNG'dest midagi jagavad. Aga hea hüppelaud järgmistele tasemetele.

  13. #13

    Re: muruntau trios

    ma just vaatasin, et eilse mänguga olin suutnud end SNG leaderboardil Marsi tasemel 17.ks nühkida High orbitil. Vaadates eelmise nädala tulemusi, siis peaks esikahekümnesse jääma ja 30 taala kukkuma. High orbitil arvestatakse 100 mänguste blokkidega. Arvatavasti on seal vähem või rohkem edukaid regulare ikka sadades, nii et päris hea esimese nädala kohta. Kõrgemate kohtade saamine on aga puhtalt hea jooksu ja igasuguste flippide kukkumise küsimus, nii et küllaltki ideaalilähedane tulemus. Sest esikümme tähendaks keskmiselt 4 esikoha punktisumma kümne mängu kohta saja mängu jooksul. Järgmine nädal üritaks ka Low orbitil (20 mängu blokid) tulemust saada, seal läheb arvesse ainult 5 esimest blokki. Niisama, sportlikust huvist

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: muruntau trios

    kuda eile siis cash olympsis lõppes?

  15. #15

    Re: muruntau trios

    No see low orbit on täielikult luckboxi värk, ma olen ühekorra olnud seal top3, 15 SNG'd 20st vist cashisin, no lihtsalt kõik kaardid, mis kukkuma pidid, kukkusid ära :D Kuigi tegelikult olid isegi veel mõned neljandad kohad, kus läks midagi metsa.
    Tegin 3$ 10 inimese Turbo SNG'si see aeg.

    High orbitil vist jäin napilt esikümnest välja , kuskil screenshot olemas.

  16. #16

    Re: muruntau trios

    pikk28, kirjutasin sellest eile YES teemas Mitmendaks sa turnal jäid, jõudsid vist rahadesse?

    Rudi, paras joppamise asi jah need rankingud seal, enam ei viitsi küll neid kohti taga ajada.


  17. #17

    Re: muruntau trios

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    pikk28, kirjutasin sellest eile YES teemas Mitmendaks sa turnal jäid, jõudsid vist rahadesse?

    Rudi, paras joppamise asi jah need rankingud seal, enam ei viitsi küll neid kohti taga ajada.

    Pakun, et high orbit on tõelise skilliga mängijale siiski tehtav 2-4 tabledes ning mitte turbosi laxides.

    Aga , kes nädala aja jooxul viitsib 100 tourneyt kokku trükkida 2-4 tabledes :P

  18. #18

    Re: muruntau trios

    yep

  19. #19

    Re: muruntau päevik

    Nonii. Swongist tahtsin rääkida. Õigemini mitte swongist aga selle põhjustest.

    Muidu kirjutasin ainult siis kui midagi hästi läks aga proovin nüüd sellest vanusest välja saada ;D


    Niisiis. Paar korda on tehtud B ja C kategooria mängu, aga igatahes olen kaotanud viimase kahe nädalaga 20-25% enda rollist, st nii $1,5k. Turnadega obv. Pole lihtsalt umbes 150 mängu jooksul kordagi FT'se jõudnud. Millest konkreetsemalt siin rääkida tahaks on BR mänedžment MTT turnade puhul. Saadaksin siinkohal väga siiralt perse kõik tüübid, kes arvavad, et MTT mängija BR peab olema 100 kordne buyin. Fuck that shit. Kurat ei. Turnade puhul kasumi teennimiseks on vaja jõuda finaallauda teatud sagedusega ja soovituslikult võimalikult kaugele finaallauda. Aga starsis +2000 suuruse fieldiga turandes on täiesti reaalne swonks, et ka 200 mänguga ei jõua sinna või kui jõuab siis saab tagumise otsa koha ja ikkagi on kuni 50% rollist läinud. 100 kordne buyin üle 1000 fieldiga turnade puhul on BS. Tee supikööki ja kodutute varjupaika kus saad tšättida tüüpidega kes slowplaysid ässasid.

    Matat selle taga ei oska teha, aga pakuks, et Starsis nt 50 taalaste turnade tasemel regulaarseks mängimiseks raha teenimise eesmärgil peaks roll olema vähemalt $10k kui mitte 15. Või olen ma julm donk, wannabe bankrollnitt ja peakski kohe minema supiköögi järjekorda?

  20. #20

    Re: muruntau päevik

    Ma usun samuti, et Starsi huge fieldide puhul peab seda rolli ikka kõvasti rohkem olema kui 100 buy ini.

    Sa full tilti ei taha proovida, seal fieldid ju tunduvalt väixemad? Tõmbab variatsiooni kõvasti kokku ma pakun :) FT'si peaks tulema nagu muda Sinusugusel mängijal!

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES