Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($50.75)
    MP1 ($40.65)
    MP2 ($67.50)
    MP3 ($50)
    CO ($53.20) Käsi 6.3k: 13/10/3bet 4%/fold to 3bet 59%, Steal 31, Flop cbet 75, Fold to Flop cbet 54
    Button ($57.50)
    SB ($76.35)
    Hero (BB) ($50)
    UTG ($30.60)

    Preflop: Hero is BB with Q, K
    2 folds, MP1 bets $1, 2 folds, CO calls $1, 2 folds, Hero raises $3.75, 1 fold, CO calls $3.25

    Flop: ($9.75) 2, 10, J (2 players)
    Hero bets $7, CO calls $7

    Turn: ($23.75) Q (2 players)
    Hero bets $14, CO calls $14

    River: ($51.75) 4 (2 players)
    Hero bets $24.75 (All-In), CO calls $24.75

    Total pot: $101.25



    Kuidas kommenteerite Hero liini?

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    Kui passiivsem vend siis checkiks riveri ette ja loodaks showdownile saada, kui betib siis oleme beat. Ma ei suuda peale busted fd(kas tal on see üldse ranges) siin käsi näha mida biidime.(

  3. #3

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    PF 3bet on juba liiga väike, paneksin 5$ seal
    as played, siis jah +1 ahangama jutule

  4. #4

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    Tsitaat Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
    Kui passiivsem vend siis checkiks riveri ette ja loodaks showdownile saada, kui betib siis oleme beat. Ma ei suuda peale busted fd(kas tal on see üldse ranges) siin käsi näha mida biidime.(
    Kas OP riveri bet on üldse for value, kui siis vaid AJ vastu.

    Kas turn check (beti korral calliks ja checkiks uuesti riveri ja seal taas beti saades foldiks), kui vastu checkitakse, siis riveril väike bet tundub mulle kõige normaalsem liin.

    Kuna imo turnil betides panemegi end karpi ja tekib nõme olukord (ükskõik mis vastane turnil ka ei teeks ei meeldiks see meile.)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 07.04.11 at 06:11

  5. #5

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    Flop ja turn väga halb, kuna väga tihti hitib just tema callimise ranget. Checkiks turni ja villase normaalsele beti peale foldiks, mingi imeliku alla 1/2 poti suuruse callik ja kui chekib järgi, siis järgnevalt:

    kui vastu checkitakse, siis riveril väike bet tundub mulle kõige normaalsem liin.
    Edit:
    PF 3bet on juba liiga väike, paneksin 5$ seal
    Minu arust 3bet size on igati korras, kui tõstaks pf 5 peale, siis postflop mänguruum kaob ära. Turniks oleks valik shove või fold.
    Viimati muudetud raudtee(EST) poolt : 07.04.11 at 09:08

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    PF 3bet on juba liiga väike, paneksin 5$ seal
    as played, siis jah +1 ahangama jutule
    Enda mäletamist mööda vajutasin bet pot nuppu PF ning tõste ei ole to $3.75, vaid $4.25 (big blind lisaks).


    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kas OP riveri bet on üldse for value, kui siis vaid AJ vastu.

    Kas turn check (beti korral calliks ja checkiks uuesti riveri ja seal taas beti saades foldiks), kui vastu checkitakse, siis riveril väike bet tundub mulle kõige normaalsem liin.

    Kuna imo turnil betides panemegi end karpi ja tekib nõme olukord (ükskõik mis vastane turnil ka ei teeks ei meeldiks see meile.)
    Riveril jah for value. Ma ei usuks, et see reg PrF mängiks nii TT, JJ, QQ, AK, AQ. Biidiks seal mingeid mastitõmbeid ning näiteks J9s, J8s, JK, JA, Q9, Q8s.. Ning meid biidiks siis tõenäolised 2 paari, 22, 89, K9.

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Flop ja turn väga halb, kuna väga tihti hitib just tema callimise ranget. Checkiks turni ja villase normaalsele beti peale foldiks, mingi imeliku alla 1/2 poti suuruse callik ja kui chekib järgi, siis järgnevalt:
    Flop väga halb- Minu meelest on see täiesti standard cbeti koht. Miks ma peaks tahtma initsatiivi vastasele anda? See on ikkagi suht ok flop meie jaoks. Ma eelistaks küll b/f, aga mitte c/f või c/c.
    Turnil ei taha sellepärast c/c, sest riveriks on nii palju ohtlikke kaarte. Ning kui vastane panustaks turnil ka suurelt, siis tuleks vist üldse c/f, sest oleme siis pm commited kui seljataha jääb alla $20.
    Sellepärast otsustasingi siis ka turnil b/f. Ning kuna river oli plank, siis bet for value, üleval toodud käte vastu. Sest nende kätega ta checkiks järgi riveri, aga beti võib callida pot oddside pärast.

  7. #7

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    Flop väga halb- Minu meelest on see täiesti standard cbeti koht.
    Seda kindlasti, et flop on kindel cbti koht, pole vastupidi mõelnudki. Ma rohkem pidasin silmas, et flop ja turn kokku väga halb ja turnis põhimõtteliselt annaks alla.

    Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
    Flop ja turn väga halb, kuna väga tihti hitib just tema callimise ranget.

  8. #8
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: NL50 Hero liin, 3 bulletit KQga

    PF tõstaks kindlalt rohkem,kui 3.75$ (me oleme ka OOP,mille tõttu tõstaks blaindi/pool blaindi rohkem + CO tõttu 1$ veel juurde).
    to raudtee(EST) - Kui oleks PF potis 4.vastast (kes kõik oleksid MP1 raise callinud),kas siis paneksid kah 3.75$?kui ei,siis palju peale tõstaksid?
    Ja kui CO poleks callinud,kas siis tõstaksid 2.75$ peale?

    Mina olen neid minraisesi PF tõstnud alati 4$-4.25$ peale (vastavalt siis kas positsioon või mitte).
    Kuna CO callis ka siis teeksin talle setminemise (väga tihti on tal siin poket,oleneb muidugi ka kes on MP1...kui mingi lambi fish,siis CO ranges on kindlalt ka palju muid kaarte peale poketite) kallimaks ja tõstaksin 5$ peale.
    Mina pigem jätaks Squeezimatta siin,kui nii väikeselt tahaks tõsta.Liiga tihti saame calli ja OOP suht kehv mängida sellise käega.
    Muidugi tore oleks ka teada,kes on MP1!
    AS played riveril ei betiks enam kindlalt.ainuke,mida sisuliselt biidime on missed drawd ja nendega ta nagunii riveril ei calli.
    Viimati muudetud noname poolt : 09.04.11 at 19:01

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES