Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 89, kokku 89
  1. #81
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas redskruf Vaata postitust
    Olen Rankale teinud kaks videot(ja teen veel), millele ta pärast peale rääkinud minu tegemistest laudades. Ja info mis sealt tuleb on tõesti kulda väärt. Esimese videoga sain suuremate lekete jälile. Väärt asi on see, et kui midagi videost aru ei saa saab skypes üle kysida ja seletab väga täpselt lahti! Soovitan kindlasti kõigile, kes tahavad oma mängu parandada!
    Raha on seda väärt ja see tuleb insta laudades tagasi
    Ty
    Tänud.

    Kui kellegil on veel huvi, siis coachin FR ja HU up to €100. Hetkel ma live sessiooni ei soovi teha, sest ma tunnen, et need ei ole nii efektiivsed. Efektiivsem variant on, kui õpilane teeb oma mängust video (ilma helita), sest siis ta mängib ilma pingeta ja keskendub rohkem mängule, kui õpetustele. Mina loen hiljem peale ja selle suurim pluss on, et saab mängu pausile panna ning mõnda olukorda sügavamalt seletada.

    Igale sessile järgneb Skype/MSN vestlus. Kõige enne pärast video tegemist ja siis pärast seda, kui õpilane on video läbi vaadanud.

    Hinnaks on €35/h ja see sisaldab endast:
    • 60 minutilist peale loetud videot
    • skype vestlust ennem video üle andmist
    • skype vestlust pärast video vaatamist


    TÄHELEPANU: Mängin hoopis teisti, kui enamus foorumist ja õpilane peab olema LOOV. S.t. peab mõistma, et teooretilised lahendused ei toimi praktikas - betsizing, balanseerimine, equity arusaam. Lisaks mäng on väga agressiivne, aga samas pm. bluffivaba ning peab olema valmis tegema "spew" liigutusi. Jutumärkides kuna foorumites ratetakse need mängud spewks, aga tegelt ei ole.

    Info saamiseks saatke PM või siia foorumisse. Järgmised 3 päeva ei vasta, sest siis eemal.

  2. #82
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    võtsin 3h coachi.
    5+
    Soovitan!

  3. #83

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    hu kohta : väga nitiseid hu mängijaid fännad. parem otsi kompetentsem stiil. 56% ja 75%ish buttonit avada ja alla 40% BB,ole nüüd.. alates midstakes hakkab imidz ja stiil laudade hoidmisel rolli mängima HU-s seega sellise stiiliga võid laudadest ka suu puhtaks pyhkida ( va stars jm kus initsiatiivi laudadel pole ) sest sellise stiiliga oled ja jääd üheks nõrgemaks MSNLHU regiks kellelt kõik lauad koguaeg ära võetakse. pealegi ranka, ma arvan et sa mõistad, et fish võib olla fish aga loeb ka see, kes teda cruhsib. mõni vend crushib fishi 10bb/100, samas mõni parem ja lahtisema stiiliga mängija korjab talt 20+bb/100le.
    Tahtsin ausa vastuse kirjutada,no offence
    Viimati muudetud rynno poolt : 05.12.12 at 16:35

  4. #84
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas rynno Vaata postitust
    hu kohta : väga nitiseid hu mängijaid fännad. parem otsi kompetentsem stiil. 56% ja 75%ish buttonit avada ja alla 40% defendida,ole nüüd.. alates midstakes hakkab imidz ja stiil laudade hoidmisel rolli mängima HU-s seega sellise stiiliga võid laudadest ka suu puhtaks pyhkida ( va stars jm kus initsiatiivi laudadel pole ) sest sellise stiiliga oled ja jääd üheks nõrgemaks MSNLHU regiks kellelt kõik lauad koguaeg ära võetakse. pealegi ranka, ma arvan et sa mõistad, et fish võib olla fish aga loeb ka see, kes teda cruhsib. mõni vend crushib fishi 10bb/100, samas mõni parem ja lahtisema stiiliga mängija korjab talt 20+bb/100le.
    Tahtsin ausa vastuse kirjutada,no offence
    Jutt jumala õige, aga loe teema pealkirja - ma ei coachi midstakesi.

    Paar crushivad regi:
    http://www.pokertableratings.com/par...-search/kabasn [SB: 61, BB: 30, cbet: 61]
    http://www.pokertableratings.com/bod.../PrettyFurCoat [SB: 60, BB: 25, cbet: 50]

    Ei viitsi rohkem otsida. Foorumist leits ja hllapple sama stiiliga.

    Tho HUd olen coachinud viimase aasta vältel ainult 1h, ja siiski olen õpetanud 100% OTB avamist

  5. #85

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    saan aru, et sa ei coachi midstakesi, aga milleks õpetada stiili, mis on pole jätkusuutlik? see oli mu point
    milleks õppida stiili, mille sa pead paari limiidi pärast välja vahetama,kui tahad kunagi kõrgemale tõusta ?
    LOL @ 25% vpipBB, need on tõsiselt nit nitovitsid, kes suudavad ainult nii head winrated näidata, sest party on niivõrd fishine tuba.

  6. #86
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas rynno Vaata postitust
    saan aru, et sa ei coachi midstakesi, aga milleks õpetada stiili, mis on pole jätkusuutlik? see oli mu point
    milleks õppida stiili, mille sa pead paari limiidi pärast välja vahetama,kui tahad kunagi kõrgemale tõusta ?
    LOL @ 25% vpipBB, need on tõsiselt nit nitovitsid, kes suudavad ainult nii head winrated näidata, sest party on niivõrd fishine tuba.
    Arvan, et see on esmakordselt HU mängijale kõige lihtsamini õpetatav stiil ja ta alustab low-stakesist. Edasi tuleb õppida/areneda nagu iga mängu puhul.

    Samamoodi sa täiesti algajale [kes teeb esimest kord tutvust pokkeriga] 3bettimist, 4bettimist, vaid alustad tightilt, et ta saaks sotti mis asjad on positsioonid ja miks ning kuhu. Alustatakse micro-stakes, arendes liigutakse edasi.

    EDIT: ja on ka inimesi, kes ei soovigi mid-stakes jõuda.

  7. #87

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    oki :) fair enough, lihtsalt huvitas.

  8. #88
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Kas see 35€ on kogu pakett koos video ja vestlustega? Või kui näiteks 1h pikkusele videole peale lugemine võtab 1h 30min+ vestlused veel pool tundi, siis läheb kokku 70€?

  9. #89
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Kas see 35€ on kogu pakett koos video ja vestlustega? Või kui näiteks 1h pikkusele videole peale lugemine võtab 1h 30min+ vestlused veel pool tundi, siis läheb kokku 70€?
    Teed video, millele ma peale loen, kui 1h täis, panen seisma. Edasi räägime skypes, kokku €35/h.

    Hetkel tho paus, kuna ajapuudus.

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES