Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 89
  1. #61

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    aga mis 2.5€ eest saaks

  2. #62
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ranka kas sa couchingu tuludest tulumaksu ka maksad:) Aus nagu oleks:)

  3. #63

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ranka kas sa couchingu tuludest tulumaksu ka maksad:) Aus nagu oleks:)
    Jep, couching on lucrative business.

    Kui aega üle jääb Ranka, siis sooviks sellist. Maksan sulas.

    ( Click to show/hide )

  4. #64
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Paketi hinda ei oska veel öelda, miinimum €2000. Oleneb kõik nüüd ka sellest kuidas järgnevad ~30 päeva lähevad. Mida paremini, seda kallim on pakett. Tunnitasu on hetkel €100 aga sedagi plaanin tõsta.

    Lisaks võib-olla hakkame pakkuma tasulisi kohti Skype õppetuppa.
    Hind ei ole veel selge, asjaosalisteks on siis mu õpilased ja mina. Aga see eeldab rohkem tööd ja tasutauuringut, kuna see ei ole läbulaager.
    in b4 Jose "Girah" Macedo

  5. #65
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Väike update ka. Algsed 2 ja pärast lisandunud õpilane kõik mängivad 200NL. Coaching on läinud nüüd rohkem iseseisvuse peale - mul ei ole enam neile midagi rääkida ja sweating sesse toimub vähem ja vähem. Pigem ainult siis kui mõni vastane sõidab kellestki üle siis hea railida, et ei tiltaks.

    Võtsin ka neljanda semi-õpialase "freerollima". See tähendab, et kui õpilane kaotab rohkem €1000 või rohkem saab ta rahad tagasi, kui hakkab võitma jäävad raha mulle. Õpilase eripära teistest on see, et ta on eluaeg toksinud pokkerit rohkem huvipärast, ei ole õppinud eriti ja samuti ei ole kunagi pokkerit võtnud proffesionaalselt. Saanud kuskilt miski hiti, kiirelt cashout, täispeaga tiltanud ja rahasid mänginud - no täielik semi-fish. Samuti käib ta hetkel tööl ja ei plaani tööd quitida vaid pokkerit võtta kui lisatulu allikana.

    See on siis mu enda kondiproov, et kas suudan ka semi-fishi pöörata võitvaks. Hetkel tundub juba suht raske ja keeruline aga arvan, et saan hakkama. Kui sellega ka hakkama siis proovin freerollitada kellegi täiesti algaja võitvaks.

    PS! Kui mängija meelega mängib rahasid maha (näiteks €500 miinsus ja näeb, et nüüd kui kaotab €500 veel siis on talle see +EV raha maha mängida) siis rahasid tagasi ei saa. Kui loogika mehed ei saa aru, et mismõttes kaotab ju €1000 ja saab €1000 tagasi ,et kuidas +EV. Mõelge nii, et kui keegi varastab Teie kontolt ära €500 (vahet pole kas selle mängis maha) siis mõtleb, et nüüd €500 olen ilma. Võitma nii või naa ei hakka aga tahaks siis vähemalt oma rahasid tagasi ja dumpib meelega kellegile €500 maha, et nii mõnusat kasumit nautida. Seda ei juhtu. Kõik jooma peaga mängud, meelega tilt, lohakas security või chipdumping - kanna oma kaotusi ise.

  6. #66
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Lisaks veel Skype õppegrupist. Esialgne hind on €100 aga ei ole viitsinud sellega tegeleda, sest tõesti tahaks antud gruppi toredaid ja mõtlevaid inimesi. Hetkel istume seal kolmekesi, kõik sujub megalt. Aetakse pokkeriteemat, eluteemasid kui ka niisama pulli juttu. Siiani klapib ja sobib ideaalselt, õhkkond on lausa meeldiv ja seetõttu peame mitu korda ennem mõtlema kas ületame selle piiri või mitte.

  7. #67
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    midagi sarnast ei ole plaanis teha?

    http://forumserver.twoplustwo.com/18...ofits-1063855/

  8. #68
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Sorry ei. See on mass coaching, mis on halvem personaal coachingust. Makstakse tohutult üle. Maksa parem suvalisele video saidile $30, vaata kogu sind huvitav mängude materjal üle ja saad suurema väärtuse. Vaata viimased 10-15 videot, mõtle täiega kaasa, loe läbi kommentaarium saad ka suurema value. Lisaks ei saa mass-coachingut ühelt vaid mitme erineva coachi vaatenurki.

    Teiseks enamus videosaitide coachid on läbipaistvad (PTR/OPR/SC info). Gordon kahjuks mitte (postitanud ainult ühe graafiku, SN-d hidden v.a. everesti oma, mida PTR ei tracki + lisaks pea 2 aastat vana pokkerikogemus). Kindlasti on võitev aga kuna ta viimati mängis 2009-ndal aastal pokkerit ja lubab jäämäed kokku: arvan, et ei tasu ära. Noobi võitvaks teeb aga see lagi.

    See minu arvamus.

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ei meeldi poste editida pärast aja möödumist, eriti kui tähtsat öelda. Aga kui tahad valuet siis mina olen näinud CR-is väga häid HU videoid: Markuis. Kindlasti on mujal saitidel ka (seda võiks keegi siin öelda ja põhjendada miks ning tuua välja ka screen-named) aga puudub endal kogemus.

    Kui jälgida Markuise mängud siis vaatajale tundub kõik nii lihtne ja loogiline. Ei mingied mõttetuid bluffe, calle, raise - mitte midagi. Point on selles, et ta loeb käsi nii hästi. Milwaukee2 HU video dragthebaris samasugune - kogu match jookseb tema järgi. Selles ei ole süüdi kaardijooks vaid tema loogiline mõtlemine ja hand reading. Mõlemad härrad strateegiliselt on nagu öö ja päev - milw avab 56% käsi, markus 70%. Milw cbetid 80% ja on väga agro, markuis see eest valib cbeti kohti hoolikmalat.

    Nende kahe mängija võrdlus:
    ( Click to show/hide )


    Seega on täiesti ükskõik, mida sa HU-s teed. Peaasi, et sul on basic selge ja oskad natukenegi käsi ja tüüolukordi lugeda ega mõttetult ei spewi. Täpselt sama kehtib mistahes mängu juures ja iga mängija on oma mängult täiesti erinev! Kõigile ei sobi tight mäng, kõigile ei sobi loose, kõigile ei sobi agro ega passive.

    Gordon seda teebki ,et õpetab kõiki ja eriti HU-d kus sõltub sitaks vastasest mängima üht tüüpi mängu, mis on veel vägagi exploititav. Soovitan alati võtta ennem odavam variant - vaadata läbi mõni video ja küsida foorumist baasikut. Kui baasik selge siis edasi arendada end läbi videode ja/või foorumi. Ja siis kui tunned, et lagi ees või tulemused ei ole need võtta omale coach, kes praagib sinult vead välja. Seda aitab ka tegelt sõber.

  10. #70
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Alguseks vb ok, aga mõlemad tüübid rämedad nitid ja nagu näha siis SSNL-ist kõrgemale oma nit stiiliga ka ei lähe, seega kõrgemal vast ei toida. Isiklikult hakkaks kohe korralikku mängu õppima mis ka midstakesis toidab ja ei raiskaks aega ajutise stiili õppimise peale.

  11. #71
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Alguseks vb ok, aga mõlemad tüübid rämedad nitid ja nagu näha siis SSNL-ist kõrgemale oma nit stiiliga ka ei lähe, seega kõrgemal vast ei toida. Isiklikult hakkaks kohe korralikku mängu õppima mis ka midstakesis toidab ja ei raiskaks aega ajutise stiili õppimise peale.
    Fish on igal limiidil fish. Markuis mängib 100% kõigi mängijat evastu (ei quiti kedagi) ja reeglina 4-6 tableb. Seega IMO ei ole see päris nii.

  12. #72
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Fish on igal limiidil fish. Markuis mängib 100% kõigi mängijat evastu (ei quiti kedagi) ja reeglina 4-6 tableb. Seega IMO ei ole see päris nii.
    Wrong. -10BB/100 kaotaja @ midstakes võib 50NL HU-s olla parem paljudest regularidest, high-stakes meeste mõistes "fish" võib olla parem kui paljud midstakes regularid jne.

  13. #73
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Teie väitlustest saavad kõik targemaks, jätkake samas vaimus :)

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Wrong. -10BB/100 kaotaja @ midstakes võib 50NL HU-s olla parem paljudest regularidest, high-stakes meeste mõistes "fish" võib olla parem kui paljud midstakes regularid jne.
    Ära näri tähti.

    Mu point oli selles, et need samad 10PT/BB vennad võidaksid ka 1knl (võib-olla mitte 10PT/BB aga 5PT/BB ikka) ning Markuis ei quiti 100 ega 200NL mitte midagi ning 6TABLEB! Tõenäoliselt mõlemad mängijad (milwaukee kindlalt) ei ole üles liikunud kuna mängivad ainult ühel saidil ja/või HU ei ole nende põhimäng ning seetõttu jääb see volüümi taha.

    Seega mõlemad, eriti Markuis crushib totaalselt 100-t ja 200-at. Ning nagu näha on neil limiitide kaupa winraqted täpselt sama - seega fish on fish igal limiidil. HU on all about table selection ja sellest moodutubki su winrate.

  15. #75
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Kuna 1h sul 100€, siis kas on võimalik, et sama coaching sessiga võtaks osa 2 huvitatut kes selle pooleks maksaksid?

  16. #76
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Nope.

  17. #77

    Wink Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Võtsin ka neljanda semi-õpialase "freerollima". See tähendab, et kui õpilane kaotab rohkem €1000 või rohkem saab ta rahad tagasi, kui hakkab võitma jäävad raha mulle. Õpilase eripära teistest on see, et ta on eluaeg toksinud pokkerit rohkem huvipärast, ei ole õppinud eriti ja samuti ei ole kunagi pokkerit võtnud proffesionaalselt. Saanud kuskilt miski hiti, kiirelt cashout, täispeaga tiltanud ja rahasid mänginud - no täielik semi-fish. Samuti käib ta hetkel tööl ja ei plaani tööd quitida vaid pokkerit võtta kui lisatulu allikana.


    Kirjelduse järgi tundub Alvin olevat :P

  18. #78
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Kirjutan ka väikese tagasiside, seda oleks pidanud juba paar kuud tagasi tegema, aga jah...parem hilja kui mitte kunagi.

    Coaching on nüüdseks ammu läbi. See on tänaseks päevaks sujuvalt üle läinud üsna atiivseks skype grupiks. Seal arutame teiste õpilaste ja rankaga üksteise käsi, railime üksteist kui abi vaja või lihtsalt muud teha pole..

    Ranka on supercoach. Vaatama sellele, et ma nägin ise ka kõvasti vaeva ja arenesin korralikult ei suutnud ma kogu infot omandada, ega läbi töötada, mis mulle ette söödeti. Sessid olid toredad, rankal jutt jooksis ja koguaeg seletas ja küsis. Miks ma seda teen, tee seal seda jne jne. Mingit kiirustamist ei olnud, kõigest rääkis võimalikult lihtsalt ja vajadusel kordas igapäev sama asja. Naerda sai ka sitaks, kas siis oma lolluste üle, kui loll vastane on või millegi muu üle. Mäletan, kuidas ranka küsis ükskord, miks selle vastasega mängin ja ma ei osanud vastata lol :D

    Üsna suur üllatus oli see, kuidas ranka mindseti ravis - kui tilt, downer või pikerm BE stretch. Pmst igakord kui tuju sitt oli suutis ta selle paremkas teha. Läbi tema nõuannete on tiltamist kindlasti vähemaks jäänud.

    Üldiselt oli coaching väga edukas. Alustades oli mul NL50 roll ja vähem kui kuuga võtsin juba NL200 shote. Isegi fullringis on mu mäng totaalselt muutnud. Kui keegi tunneb, et on oma mänguga hädas siis olen kindel, et kasvõi 1-2 tundi ranka coachi võib kõvasti kasuks tulla.

  19. #79
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 117

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    thank you!

  20. #80

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Olen Rankale teinud kaks videot(ja teen veel), millele ta pärast peale rääkinud minu tegemistest laudades. Ja info mis sealt tuleb on tõesti kulda väärt. Esimese videoga sain suuremate lekete jälile. Väärt asi on see, et kui midagi videost aru ei saa saab skypes üle kysida ja seletab väga täpselt lahti! Soovitan kindlasti kõigile, kes tahavad oma mängu parandada!
    Raha on seda väärt ja see tuleb insta laudades tagasi
    Ty

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES