Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 89

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    hu kohta : väga nitiseid hu mängijaid fännad. parem otsi kompetentsem stiil. 56% ja 75%ish buttonit avada ja alla 40% BB,ole nüüd.. alates midstakes hakkab imidz ja stiil laudade hoidmisel rolli mängima HU-s seega sellise stiiliga võid laudadest ka suu puhtaks pyhkida ( va stars jm kus initsiatiivi laudadel pole ) sest sellise stiiliga oled ja jääd üheks nõrgemaks MSNLHU regiks kellelt kõik lauad koguaeg ära võetakse. pealegi ranka, ma arvan et sa mõistad, et fish võib olla fish aga loeb ka see, kes teda cruhsib. mõni vend crushib fishi 10bb/100, samas mõni parem ja lahtisema stiiliga mängija korjab talt 20+bb/100le.
    Tahtsin ausa vastuse kirjutada,no offence
    Viimati muudetud rynno poolt : 05.12.12 at 15:35

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 133

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas rynno Vaata postitust
    hu kohta : väga nitiseid hu mängijaid fännad. parem otsi kompetentsem stiil. 56% ja 75%ish buttonit avada ja alla 40% defendida,ole nüüd.. alates midstakes hakkab imidz ja stiil laudade hoidmisel rolli mängima HU-s seega sellise stiiliga võid laudadest ka suu puhtaks pyhkida ( va stars jm kus initsiatiivi laudadel pole ) sest sellise stiiliga oled ja jääd üheks nõrgemaks MSNLHU regiks kellelt kõik lauad koguaeg ära võetakse. pealegi ranka, ma arvan et sa mõistad, et fish võib olla fish aga loeb ka see, kes teda cruhsib. mõni vend crushib fishi 10bb/100, samas mõni parem ja lahtisema stiiliga mängija korjab talt 20+bb/100le.
    Tahtsin ausa vastuse kirjutada,no offence
    Jutt jumala õige, aga loe teema pealkirja - ma ei coachi midstakesi.

    Paar crushivad regi:
    http://www.pokertableratings.com/par...-search/kabasn [SB: 61, BB: 30, cbet: 61]
    http://www.pokertableratings.com/bod.../PrettyFurCoat [SB: 60, BB: 25, cbet: 50]

    Ei viitsi rohkem otsida. Foorumist leits ja hllapple sama stiiliga.

    Tho HUd olen coachinud viimase aasta vältel ainult 1h, ja siiski olen õpetanud 100% OTB avamist

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES