Tsitaat Algselt postitas redskruf Vaata postitust
Olen Rankale teinud kaks videot(ja teen veel), millele ta pärast peale rääkinud minu tegemistest laudades. Ja info mis sealt tuleb on tõesti kulda väärt. Esimese videoga sain suuremate lekete jälile. Väärt asi on see, et kui midagi videost aru ei saa saab skypes üle kysida ja seletab väga täpselt lahti! Soovitan kindlasti kõigile, kes tahavad oma mängu parandada!
Raha on seda väärt ja see tuleb insta laudades tagasi
Ty
Tänud.

Kui kellegil on veel huvi, siis coachin FR ja HU up to €100. Hetkel ma live sessiooni ei soovi teha, sest ma tunnen, et need ei ole nii efektiivsed. Efektiivsem variant on, kui õpilane teeb oma mängust video (ilma helita), sest siis ta mängib ilma pingeta ja keskendub rohkem mängule, kui õpetustele. Mina loen hiljem peale ja selle suurim pluss on, et saab mängu pausile panna ning mõnda olukorda sügavamalt seletada.

Igale sessile järgneb Skype/MSN vestlus. Kõige enne pärast video tegemist ja siis pärast seda, kui õpilane on video läbi vaadanud.

Hinnaks on €35/h ja see sisaldab endast:
  • 60 minutilist peale loetud videot
  • skype vestlust ennem video üle andmist
  • skype vestlust pärast video vaatamist


TÄHELEPANU: Mängin hoopis teisti, kui enamus foorumist ja õpilane peab olema LOOV. S.t. peab mõistma, et teooretilised lahendused ei toimi praktikas - betsizing, balanseerimine, equity arusaam. Lisaks mäng on väga agressiivne, aga samas pm. bluffivaba ning peab olema valmis tegema "spew" liigutusi. Jutumärkides kuna foorumites ratetakse need mängud spewks, aga tegelt ei ole.

Info saamiseks saatke PM või siia foorumisse. Järgmised 3 päeva ei vasta, sest siis eemal.