Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 89

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    muruntau: ma arvan et kõige paremini õpib siis, kui mängid sessi ära ja pärast näed millega vastane mida tegi ja miks. Kui sa said aru et siin midagi tõestada vaja on ja mu pakkumine väljakutse oli, kogu postitusi +1+1+1+1,, ime 110 tuhat ***** ja poe iga teema all rankale, vb saad kunagi moderaatoriks.
    ints: kirjas on jah et pole, aga kui tekib mõte et mingi diil või pakkumine teha, peaks selle vastava teema alla kirjutama. kirjutasingi järgmised küsimused/mõtted praivat messina. vb oleks pidand seda kohe tegema, lähtusin lausest et küsimused selle teema kohta palun siia kirjutada. ma arvan et su postitus on üsna mõttetu ja mitte midagi ütlev niiet ei saagi aru miks sa seda teed. umbes et takka kiita vms.
    cash87: kui mängiksime ja kui ranka võidaks, siis ju maksaksingi. igati mõistlik coachi hind. tundus normaalne pakkumine millest ranka oma graafikut ja skille hinnates keelduma ei peaks ja see annaks mulle vb nats motti juurde kui sellise mängija vastu mängida saaksin. õppimise pärast see pakkumine tehtud saigi. raha saab lihtsamini bumhuntides.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 16.04.11 at 08:23

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES