Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 89
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Arvan, et enda kohta eriti kirjutama ei pea. Kes veel ei tea siis full-ringi olen mänginud aastaid. Holdem Manageri/Poker Tracker 3 graafikuid full ringist enam alles ei ole ning seetõttu kasutan PTR andmebaasi:



    Sealt maalt kust algab "break-even" joon on väikeste limiitidega heads-up eelnev siis full-ring. $2/$4 - $3/$6 oli winrateks ~1.5 PT/BB (3 bb/100), alla selle suurem. See on ka põhjus miks ma coaching ainult 100NL-ini.

    September 2010 hakkasin mängima headsupi 100NL, hetkel mängin 200NL-600NL ja enamasti bumhundin. Winrateks 6.8PT/BB millega olen ise päris rahul aga tahaks veitsa kõrgemat, vähemalt 8PT/BB.

    Graafikud (esimene dollarites, teine big bettides):

    Dollarid:


    Big Betid (kaks korda suurem kui big blind):


    Kuidas coachin?

    Kõige enne tuleb leppida kokku aeg. Selleks saatke mulle PM või kui omate mu MSN/Skype kontakti küsige sealt (kontaktid saab ka läbi PM-i). Samuti on Teil kindlasti vaja mikrofoni, MSN/Skype ja mõnda ekraanijagamise programmi (Mikogo/Teamviewer).

    Eelistan kõige rohkem coachida läbi replayerite või veel parem video. See tähendab, et lindistate oma mängust video (ilma helideta) ja pärast vaatame koos läbi. Samamoodi saab kui saadate mulle sessiooni käed ning vaatame läbi replayeri aga sel juhul mitmel laual mängides võivad käed tulla vales järjekorras ning mu andmebaasis ei pruugi olla neid reade/käsi, mis teil lauas oli. Seega video on parim lahendus.

    Live sessioone (üks mängib, teine vaatab) ma eriti ei eelista, sest seal läheb väga palju infot kaduma kuna tulevad uued käed pidevalt peale ning keerulistemate situatsioonide jaoks ei jää piisavalt palju aega. Samuti "külma jooksu" ja standard olukordade korral raiskame väärtuslikku aega.

    Mida peaks silmas pidama video tegemisel?

    Heads-upi mängige maksimaalselt kahel laual, full-ringi maksimaalselt kuuel ning lauad peaksid olema üksteise kõrval (tile funktsioon). Mängige oma tavalist mängu - ei mingeid fancy liigutusi vms. Sellest ei ole coachingu sessiooni aeg kasu. Samuti arvestage, et umbes 30 minutiline video läbi vaatamisel kujuneb ühe tunniseks coaching sessiooniks.

    Lisaks soovitan coaching sessiooni teha ühe tunni kaupa. Teeme tunnikese ära, mõtlete ja mängite ning siis võtate uue. Sest nii on aega mõtete ja küsimuste tekkimisele ning ei tule liiga palju infot peale.

    Kui palju maksab üks tund?

    Tunnihinnaks on $50 ning ei ole mitte mingit hinnaalandust. Erandiks on vanad õpilased, kellega on coachimine poolik ja nemad saavad kuni 1. juunini vana hinnaga ehk $25 tunnis.

    Kõik tagasisde ja küsimused palun siia teemasse.

    PS! Olen mänginud ka 6maxi aga väga vähe käsi, et öelda midagi selle kohta. Seepärast ma 6maxi eriti õpetada ei taha.

  2. #2
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ranka palus edasi öelda, et tal oli täna coaching sess lubatud, kuid kahjuks ta täna ei jõua. Tulid tähtsad asjad vahele, aga soovi korral teeb tänaseks kokkulepitud inimesega homme poole hinnaga.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    aga palju sa kaotanud oled ?

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

    Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

    Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.
    Kõige enne ühe tunnine video läheb reeglina kahe tunniseks ning see kaotus/võit diil on kuidagi kummaline. Ei ole kahjuks nõus :(

  6. #6

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    Oleks huvitatud nii et mängin 1h nl50 2 lauda sinu vastu, teeme mõlemad videod, siis saan tagantjärele keerulisemad kohad uuesti üle vaadata ja läbi mõelda.

    Pakuks välja diili et kui sina selle 1h jooksul võidad, maksan 50$ tunnis ja arutame vajalikud käed läbi, kui mina võidan, teeme kõike sama moodi aga tasuta.

    Päris omapärane pakkumine :D

  7. #7

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Päris omapärane pakkumine :D
    Mitte omapärane, vaid päris otsekohene tingimine. Ei näe mingit põhjust, miks Rankal peaks olema 12 posti mehele midagi tõestada, ise oleks ka ilma pikemalt mõtlemata üle t..a saatnud.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    +1
    Esimeses postis ju selgelt kirjas, et mingit hinnaalandust pole .

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Pealegi, kui ta võidab siis saabki ju maksta, miks nõuda veel tasuta õpetussõnu? :D

  10. #10

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tegin rankaga esimese coaching-sessi - 6table nl100FR video analüüsimise. Korralikult ja selgelt lahti seletatud olukorrad ja mõned vajalikud näpunäited. Olin viimasel ajal liiga robotlikku stiili mänginud. Kindlasti aitas see sess mitmes olukorras paremini aru saada, miks ja mida teha.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    muruntau: ma arvan et kõige paremini õpib siis, kui mängid sessi ära ja pärast näed millega vastane mida tegi ja miks. Kui sa said aru et siin midagi tõestada vaja on ja mu pakkumine väljakutse oli, kogu postitusi +1+1+1+1,, ime 110 tuhat ***** ja poe iga teema all rankale, vb saad kunagi moderaatoriks.
    ints: kirjas on jah et pole, aga kui tekib mõte et mingi diil või pakkumine teha, peaks selle vastava teema alla kirjutama. kirjutasingi järgmised küsimused/mõtted praivat messina. vb oleks pidand seda kohe tegema, lähtusin lausest et küsimused selle teema kohta palun siia kirjutada. ma arvan et su postitus on üsna mõttetu ja mitte midagi ütlev niiet ei saagi aru miks sa seda teed. umbes et takka kiita vms.
    cash87: kui mängiksime ja kui ranka võidaks, siis ju maksaksingi. igati mõistlik coachi hind. tundus normaalne pakkumine millest ranka oma graafikut ja skille hinnates keelduma ei peaks ja see annaks mulle vb nats motti juurde kui sellise mängija vastu mängida saaksin. õppimise pärast see pakkumine tehtud saigi. raha saab lihtsamini bumhuntides.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 16.04.11 at 09:23

  12. #12
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ja miks sa arvad, et ranka võidab 1h sessi jooksul?

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ma lihtsalt ei näe mõtet oma aega raisata. Mängin tunnike, õpetan tunni ja saan kas $50 + võidud või mitte midagi. Parem mängin oma regulaar limiiti, kus tunnis saan $40-$70.

    Jah võib ka nii teha, et mängime omavahel ja arutame aga sel juhul kanname rahad pärast tagasi ning maksame ikka tunnitariifi alusel. See tähendab, et üks tund mängu maksab $50 ja pärast arutamisel ka tund $50. Sinu puhul aga ma seda ei saaks rakendada kuna sa ei ole mu jaoks usaldusväärn, et rahasid edasi-tagasi kanda ja peaksid kasutama vahendajat, mis eeldaks $500 puhvrit.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    pahvak: ei pruugi, aga tal peaks eelis olema.
    ranka: reigi sel juhul maksaksime kahepeale?

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Play money peale ei sobi HU mängida omavahel?

  16. #16
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    lohe - su pakkumine on pehmelt öeldes solvav lihtsalt. miks peaks ranka oma aega raiskama kellelegi tõestamaks, et tal on piisavalt pädevust antud vallas? "kui mina võidan, teeme tasuta" - super idee.

  17. #17

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Ideel oleks jumet, kui pakkumine oleks näiteks, et Ranka võidu korral saab Ranka 3x usd, mis ta võitis (number lambist, aga tundub õiglane.)

  18. #18

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    muruntau: ma arvan et kõige paremini õpib siis, kui mängid sessi ära ja pärast näed millega vastane mida tegi ja miks. Kui sa said aru et siin midagi tõestada vaja on ja mu pakkumine väljakutse oli, kogu postitusi +1+1+1+1,, ime 110 tuhat ***** ja poe iga teema all rankale, vb saad kunagi moderaatoriks.
    ...
    Kui sinu pakkumine pole tingimine, siis mis veel on tingimine? Sinu pakkumine eeldab, et Rankal oleks midagi tõestada, olenemata sellest kas sa ise sellest aru saad või mitte. Ja isikliku rünnaku eest minu suhtes tõstatan küsimuse, et ehk oleks sobilik sulle 24h bänn.

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    see variant oleks vist normal et 50$ tunnise mängu eest ja edasi $50/h arutamise eest, aga kindlasti tahaks siis ranka vastu sp mängida, et pärast näha olukordi tema seisukohast video näol, kui rankale see sobiks ofc, vb väike lisavaev see video käima panna ja seda jagada, usun et ta tuleks vastu selle koha pealt. raha tagasikandmine oleks ok küll kui see mängu ei muuda ja rahad väga lihtsalt sisse ei lähe.

    pastilaa: ranka vastu sp, et tema selle coachi siia pakkus ja ilmselt oskab iga oma liigutust, mis minus küsimuse tekitaks, põhjendada. see võiks olla selline mäng kus tekiks palju ebastandartseid olukordi. sellepärast temaga mängida tahangi, et arvan, et tal on piisavalt pädevust, kuidas sa aru ei saa. Ma üritan lihtsalt sellest coachist maxi võtta. igatahes tahaks 1h mängida, pärast olukorrad läbi arutada ja video ise uuesti läbi vaadata, aga kogu see teema koos reigiga läheks mulle 200$ ilmselt, mõtlen kas käin selle raha välja.
    klaaspro: see oleks siis vist ok kui rohkem käsi oleks ja mingi challenge teema, et ranka ma biiiidin sind ja maksan sulle 3x usd kui võidad, siis ta ei saaks ju teoreetiliselt keelduda sest limiit tema jaoks väike ja oddsid on nii head + ma teen longrun -ev otsuseid(millepärast ma seda coachi ju tahangi). 1h jooksul mängib jooks nats liiga suurt rolli et mingit ülemängimist/paremust määrata ja see oleks mulle sp väga riski bisness. isegi kui tahaks proovida, ei saaks sellega nõus olla. (bankrollmanagement)

    muruntau: +1

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Coachin Heads-Upi ja Full Ringi mängijaid kuni limiitideni 100NL

    Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    pahvak: ei pruugi, aga tal peaks eelis olema.
    ranka: reigi sel juhul maksaksime kahepeale?
    Reigi maksab kaotaja. Selle summa, mis võitja võitis kannab kaotajale tagasi.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES