Tsitaat Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
see variant oleks vist normal et 50$ tunnise mängu eest ja edasi $50/h arutamise eest, aga kindlasti tahaks siis ranka vastu sp mängida, et pärast näha olukordi tema seisukohast video näol, kui rankale see sobiks ofc, vb väike lisavaev see video käima panna ja seda jagada, usun et ta tuleks vastu selle koha pealt. raha tagasikandmine oleks ok küll kui see mängu ei muuda ja rahad väga lihtsalt sisse ei lähe.

pastilaa: ranka vastu sp, et tema selle coachi siia pakkus ja ilmselt oskab iga oma liigutust, mis minus küsimuse tekitaks, põhjendada. see võiks olla selline mäng kus tekiks palju ebastandartseid olukordi. sellepärast temaga mängida tahangi, et arvan, et tal on piisavalt pädevust, kuidas sa aru ei saa. Ma üritan lihtsalt sellest coachist maxi võtta. igatahes tahaks 1h mängida, pärast olukorrad läbi arutada ja video ise uuesti läbi vaadata, aga kogu see teema koos reigiga läheks mulle 200$ ilmselt, mõtlen kas käin selle raha välja.
klaaspro: see oleks siis vist ok kui rohkem käsi oleks ja mingi challenge teema, et ranka ma biiiidin sind ja maksan sulle 3x usd kui võidad, siis ta ei saaks ju teoreetiliselt keelduda sest limiit tema jaoks väike ja oddsid on nii head + ma teen longrun -ev otsuseid(millepärast ma seda coachi ju tahangi). 1h jooksul mängib jooks nats liiga suurt rolli et mingit ülemängimist/paremust määrata ja see oleks mulle sp väga riski bisness. isegi kui tahaks proovida, ei saaks sellega nõus olla. (bankrollmanagement)

muruntau: +1
Aa lisaks üks halb asi on sellel. Olen mänginud video eesmärgil sõprade vastu (kus mõlemad teevad videot) ja kui puudub eelnev kogemus siis on need kõik videod perse läinud. Ei tehta enam enam OMA mängu vaid üritatakse olla siis trikid või hoopis üle või alahinnatakse vastast. Seepärast õppevideona võib see olla üpriski mitte hariv ja rohkem enteritanemtnvalue. Lisaks veel see, et kui sa tead, et mängid for play money siis kaob raha effekt ära.

Soovitaks sellist varianti ainult mängijatele, kes ei ole kunagi HU-d mänginud ja ei oska adjustida anyway. Siis on suht "tasuta" õpe.