Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 123
  1. #41

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Ma olen siis ainuke, kelle arvates veebileht ja logo kesised on, või ainuke, kes välja ütleb

  2. #42

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    mulle väga meeldib.

  3. #43

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Norm...vaatan ,et asi areneb pos. suunas edasi

  4. #44
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Lugesin muidu seda ajalugu ja tuli üks huvitav fakt meelde. Sa olid kunagi mõned käed Pokernewsi postitanud, kõige esimese käemängu läbi viinud, siis jäi mingi paus sisse. Mingi päev avastasin selle shoutboxi su bloxist, mis seal asetses, kirjutasin, et ole mees ja tee uus käemäng ja siis sa selle foorumi tegidki :D.

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Ma olen siis ainuke, kelle arvates veebileht ja logo kesised on, või ainuke, kes välja ütleb
    Väga hea, mis täpsemalt ei meeldi? Selleks see küsitlus ongi, et aina paremaks ja paremaks teha veebilehte. Igasugused mõtteavaldused on teretulnud.

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Vaatasin ka, esileht päris kena ju.

    Ainult see küs on, et milleks see esileht?

    1. Uute foorumi kasutajate ligimeelitamiseks? Milleks?
    2. Foorumi tegevuse kopeerimiseks sinna? Aga foorumi kasutajad vaatavad hoopis viimaseid lisatud teateid ja ei vaata seda esilehte
    3. Blogide roll - jah, see nagu õige koht sellele. Siiamaani vaatan seda rolli küll ranka vanast blogist, sest sealt kõige mugavam, näeb esimesi lauseid.
    4. Uudised? Mis uudised? Hakkate PokerNewsiga konkureerima või? Uudised, et kellel sünnipäev ja kellel bad beat tuli?
    5. Igasugu promod (money money), affiliatindus jne, no selleks on õige koht (aga samas nagu deklareerite, et see pole eriti teie lehe eesmärk).
    6. Lahe oli lehte teha ja saab siin kõigilt kiita? Ja noh, kui olemas on, las siis olla.

    2+2 esilehel on teatavasti lingid:
    1. Kirjastus ja raamatute promo - teil raamatuid pole. Tulevad?
    2. Foorum - teil sama.
    3. Strateegia ajakiri, ma ei tea, mis see 2+2 ajakiri on, teil pole.
    4. Bonus programm, seda teil on Toweri teemal miskit.
    5. Blogindus - teil sama.
    6. Pokercast - oot kas keegi hakkab uudiseid vorpima, et kes foorumi turniiride seerias sai hea käe viimasel nädalaturniiril?

    Aga isegi 2+2 puhul ei vaata peaaegu keegi seda esilehte.

    Tahan öelda, et foorum on nii hea, et mingit esilehte sellele pole vaja.

    Kõik muud teemad tunduvad teisejärgulised, va igasugu affiliatendus, mille jaoks on vist tõesti parem, et on mingi ilus leheke, et kliki siia ja raha ja moosi tuleb. Aga raha kokkuajamise linkidele te pole nagu rõhunud siiamaani (mis mulle meeldib), nagu seda teeb Pokernews ja teised suuremad affid.

  7. #47

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Kilu6'le.

    Ma usun, et antud esilehe kõige suurem eesmärk on pakkuda mingisugunegi info täielikele pokkerivõhikutele, et neil tekiks tahtmist kiigata ka foorumi poole ning seetõttu ka pokkeripisiku poolt vallutatud saada.

    Kui esilehel oleksid sada värvilist bannerit ja karjuvad FREE MONEY sildid, siis võib kindel olla, et 90% võhikutest peab seda mingiks imelikuks scam leheks, kus tuleb eemale hoida, sest nende arvates on Pokker ju hasartmäng.


  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Vaatasin ka, esileht päris kena ju.

    Ainult see küs on, et milleks see esileht?
    Vastan siis ükshaaval.
    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    1. Uute foorumi kasutajate ligimeelitamiseks? Milleks?
    Minu arvates on standard, et igal foorumil või ükskõik millisel internetis tegutseval "ettevõttel" (olgu selleks firma, foorum, reklaamindus, muu komuun) on olemas esileht. Seda juba sellepärast, et teha oma lehekülg nähtavaks näiteks suurtes otsingumootorite kataloogides. Samuti esileht annab esmase info, et millega üldse tegeletakse, mis eesmärgid jne. Ja ligimeelitamiseks - milleks vaja ligmeelitada? On meil siin suuri bännereid? On meil siin suuri reklaam teemasid peale tower'i teema??

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    2. Foorumi tegevuse kopeerimiseks sinna? Aga foorumi kasutajad vaatavad hoopis viimaseid lisatud teateid ja ei vaata seda esilehte
    See, kes käis enne foorumis võib ka edaspidi käia AINULT foorumis, kasutades aadressi: http://foorum.pokkeriprod.com ja ta ei pea pealehele üldse minema, kui ei taha.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    3. Blogide roll - jah, see nagu õige koht sellele. Siiamaani vaatan seda rolli küll ranka vanast blogist :)
    Siin pole midagi kommenteerida :D

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    4. Uudised? Mis uudised? Hakkate PokerNewsiga konkureerima või? Uudised, et kellel sünnipäev ja kellel bad beat tuli?
    Ei ja jah. Sest kindlasti ei hakka me sama mahukaid ja tihedalt uudiseid kirjutama, kui PN, sest see ei ole meie eesmärk. Plaanime kirjutada ainult kõige tähtsamatest uudistest, mis ei tohiks külmaks jätta mitte kedagi - näiteks WSOP Main Event, mingi pommuudis (näiteks analoogne UIEGA) ja ka vahetevahel kõige huvipakkuvamatest - kohe meenub ühe härra üritus, kus ta mängis 600,000 kätt kuus ning neid uudiseidki lihtsalt linnulennult üle, ei midagi nii detailset, kui PNI-is.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    5. Igasugu promod (money money), affiliatindus jne, no selleks on õige koht (aga samas nagu deklareerite, et see pole eriti teie lehe eesmärk).
    See ei ole meie eesmärk aga kindlasti me ei saa reklaamist üle ega ümber, võtame näiteks suure ja tuntud TIGRANO Tower'i teema, kus on meie affilate lingid sees. See siis tähendab seda, et me reklaamime Tower'i pokkerituba ja meeltaime omale mängijaid ning siit saame järeldada seda, et me oleme oma pealehel "võssa pannud" veel enam, valetanud!

    Aga kas sa oled näinud kuskil netis analoogset teemat, kus affiliate manager on detailselt kirjeldanud pokkeritoa softi, boonuseid, mängijate arvu jne. sealjuures kirjutanud sellest täiesti ausalt ning välja toonud absoluutselt kõik head ja vead (see on eriti tähtis, sest millegipärast ei taheta veadest rääkida). Veelenam, affiliate manager ise mängib täpselt samas toas ning on vastanud absoluutslet igale kui viimasele küsimusele, mis seal teemas küsitud ja isegi tunduvalt kiiremini ja proffesionaalsemalt, kui Tower'i ametlik klienditugi annab. Mina ei ole selliseid veel netis leidnud aga mine sa tea - ehk kuskil on olemas aga kindlasti mitte Eestimaal ja kindlasti mitte suurtemates foorumites. Isegi 2p2-s ametlikud rakeback saitide/pokkeritubade teemades ei anta nii täpset nõu - sest reeglina rakeback saidid küll teavad oma saidi poliitikast aga näiteks mängijate arvust, laudade arvust, tasemest, punnidest ei tea nad midagi. Samuti enamus affiliatesid annab oma lingi ja peale seda on kõik - sina oled ennast selle lingiga kleepinud ja rohkem abi ei saa.

    Seega reklaami on ja jääb ning sellest me ei saa üle ega ümber. Aga reklaami osakaalu hoiame minimaalsena ning tõenäoliselt "lambikad" siin midagi reklaamida ei saa. Selle lambikate all ma pean siis silma seda, et keegi X tuleb pakub Y dollarit, et kleebitaks Z jutt/banner foorumisse/lehele/kuhu iganes.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    6. Lahe oli lehte teha ja saab siin kõigilt kiita? Ja noh, kui olemas on, las siis olla.
    Kindlasti mitte.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    2+2 esilehel on teatavasti lingid:
    1. Kirjastus ja raamatute promo - teil raamatuid pole. Tulevad?
    2. Foorum - teil sama.
    3. Strateegia ajakiri, ma ei tea, mis see 2+2 ajakiri on, teil pole.
    4. Bonus programm, seda teil on Toweri teemal miskit.
    5. Blogindus - teil sama.
    6. Pokercast - oot kas keegi hakkab uudiseid vorpima, et kes foorumi turniiride seerias sai hea käe viimasel nädalaturniiril?

    Tahan öelda, et foorum on nii hea, et mingit esilehte sellele pole vaja.

    Kõik muud teemad tunduvad teisejärgulised, va igasugu affiliatendus, mille jaoks on vist tõesti parem, et on mingi ilus leheke, et kliki siia ja raha ja moosi tuleb. Aga raha kokkuajamise linkidele te pole nagu rõhunud siiamaani (mis mulle meeldib), nagu seda teeb Pokernews ja teised suuremad affid.
    2p2 võrdlusest ei saa aru... Tahad väita, et me kopeerime 2p2-d? Nii me võiks ju võrrelda põhimõtteliselt igat lehte, kus on foorum - kasvõi näiteks miski lehmakasvatuse saidiga.

    Tagasiside on alati teretulnud aga sinu kommentaar kahjuks ei andnud mitte mingisugust tagasisidet peale selle, et foorum saab eksiteerida ilma pealeheta. See on lihtne ja loogiline aga ma ei saanud aru sellest, et mida ja veel-enam MIKS me muutma peame. Peaksime esielehe maha võtma? Kui jah, siis miks?

    Ma leian, et "sisutühi" leht, mis kirjeldab kolme lausega saidi eesmärki ja juhatab foorumisse on parem, kui ilma pealeheta foorum. Kui keegi peaks komistama lihtsalt pealehele, mis viib otse foorumisse (nagu enne oli), siis ta ei pruugi üldse süvenedagi - vaatab, et ah jälle üks inglise keelne foorum, et ma seda ei otsi, ma ikka tahan leida strateegiat. Ometi oli foorumis kõik olemas aga oleks ta komistanud pealehe otsa, oleks ta veetnud seal lugedes kahte lauset minuti ja see võib-olla täiesti piisav, et edasi jõuda õigesse kohta.

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Kilu6'le.

    Ma usun, et antud esilehe kõige suurem eesmärk on pakkuda mingisugunegi info täielikele pokkerivõhikutele, et neil tekiks tahtmist kiigata ka foorumi poole ning seetõttu ka pokkeripisiku poolt vallutatud saada.

    Kui esilehel oleksid sada värvilist bannerit ja karjuvad FREE MONEY sildid, siis võib kindel olla, et 90% võhikutest peab seda mingiks imelikuks scam leheks, kus tuleb eemale hoida, sest nende arvates on Pokker ju hasartmäng.
    +1. Jõudsid natuke ette, kui oma pikka kommi kirjutasin, su esimest lõiku kirjeldan ka oma pika jutu viimases lõigus :)

  10. #50
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Mõtteid on palju, küll jõuab kunagi ka teostada, et esilehele oleks põhjust järjest rohkem ja rohkem kiigata.

  11. #51

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Uudised on kindlasti head ka foorumisiseste ürituste kajastamiseks. Nagu näiteks maratoni tulemused ka esilehele üles panna. See foorum on juba arvatavasti ühe kõige võimsama ja andekate mängijate koguga Eestis ning kui siin foorumisesiselt võita mõningaid tournasi või whatever üritusi, siis kindlasti on Su nimi väärt jõudmaks teiste inimeste silme ette :)

    Kes teab, vb ühel päeval on üx Eesti pokkeri suurüritustest Ranka ja Tigrano pokkerliiga, mille võitmine on paljudele Eesti pokkerimängijatele suur eesmärk ja unistus.

    Samuti annaks lehele panna tulevikus mingid Eesti online mid stakesid pingeread vms. Aluseks võtta tableratings.com site ntx ja kui sealt on võimalik mingi automaatse scriptiga Eesti mängijate tulemusi võtta näiteks või whatever. Kui ei ole, siis on võimalik ka manuaalselt teha igakuiseid tabeleid jne. Kuskil edetabelis olemine kindlasti paneks paljusi mängijaid pingutama oma mängukvaliteedi nimel :)

  12. #52

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    igati hea, Omanäolisus on esialgu säilinud jääb loota et see on nii ka edaspidi

  13. #53
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Ok, mis ma ikka kobisen. Eks üks esilehekülg võib ju olla ka. Lihtsalt keep it simple, põhirõhk võiks ikka foorumil olla mu meelest.

    Vist jäi mulje, et tahan maha teha, mis te teete. Pole nii. Lihtsalt mulle tundus, et nendele, kes seda foorumit hakkavad kasutama, ei pea veel eraldi seletama, mis see on. Aga ehk on teil ka õigus ja siiski peab. Et mõni ei leia üles või ei saa alguses pihta.

    Otsingumootoris näidatakse asju järjekorras vastavalt sellele, kui palju seal aadressidel klikitakse. Foorumilehekülg hakkab seal olema vist eespool esilehest, kuna esilehe traffic ei ole nii suur? Või pannakse www.pokkeriprod.com ja foorum.pokkeriprod.com Googles kokku sama nimetuse alla?

    Võrdlus 2+2 ga oli lihtsalt selles, et mulle tundus, et 2+2 puhul ei ole ka sellel esilehel suuremat vajadust, kõik vajalik on nende foorumi all juba olemas.

  14. #54

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Väga hea, mis täpsemalt ei meeldi? Selleks see küsitlus ongi, et aina paremaks ja paremaks teha veebilehte. Igasugused mõtteavaldused on teretulnud.
    Kõik see on minu arvamus ja ei pretendeeri objektiivsusele:
    Taust on kole ja segab keskendumist,
    menüü on kole ja aeglane ning lingid tulevad poolläbipaistva taustale, mis seguneb ülejäänud koduka tekstiga ja raske on menüüd lugeda.
    Piltide vahetus esilehel on inetu ning pildid vahetuvad jõnksutades, samuti saab pilte vedada ära vasakule äärde, kui tower boonuse alt avada mõni pilt, avab ta selle samas aknas ja tagasi minnes on leht jällegi nullis.
    Tekst on ühtlaselt kehvalt loetav, ainuke loetav tekst on piltide vahetuse kõrval esilehel.
    Logo minule ei meeldi ja on väikselt kehvalt arusaadav.

  15. #55
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kõik see on minu arvamus ja ei pretendeeri objektiivsusele:
    Taust on kole ja segab keskendumist,
    menüü on kole ja aeglane ning lingid tulevad poolläbipaistva taustale, mis seguneb ülejäänud koduka tekstiga ja raske on menüüd lugeda.
    Piltide vahetus esilehel on inetu ning pildid vahetuvad jõnksutades, samuti saab pilte vedada ära vasakule äärde, kui tower boonuse alt avada mõni pilt, avab ta selle samas aknas ja tagasi minnes on leht jällegi nullis.
    Tekst on ühtlaselt kehvalt loetav, ainuke loetav tekst on piltide vahetuse kõrval esilehel.
    Logo minule ei meeldi ja on väikselt kehvalt arusaadav.
    Taust selliseks kindlasti väga kauaks ei jää arvan, sest musta tausta asemel oli see praegu kiirelt parim lahendus.
    Samuti ripp menüüde läbipaistvuse on olnud plaanis lähiajal tumedamaks muuta, pole jõudnud.
    Piltide vahetuse kohta ei oska midagi öelda, seal saab aega reguleerida kui kiirelt pildid vahelduvad, samas arvan, et annab särtsu juurde lehele.
    Teksti loetavus paraneb kindlasti, kui taustavärvile leiab parema lahenduse.
    Logo suurust saab alati muuta, samas tundus et väikselt on stiilsem ;D

  16. #56
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Noscript, noflash jms addonidega Firefoxis näeb ka leht väga kole välja.

  17. #57
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike
    Noscript, noflash jms addonidega Firefoxis näeb ka leht väga kole välja.
    See on vist paljude lehtede probleem.

  18. #58

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    palju õnne uue ja ilusa lehekülje puhul! .)

    JR

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tahan foorumi logo foorumi päissesseee

  20. #60
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tahan foorumi logo foorumi päissesseee
    Homme, kui ärkad on olemas, sest praegu lähen trenni kohe kohe

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES