Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 123
  1. #81

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Internet Exploreriga näen mina ainult vasakul suurt valget ristkülikut koos žetooniga...
    Internet Explorer on evil ka.

  2. #82

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Internet Explorer on evil ka.
    Ma vaikselt juba harjutan end Firefoxile üle aga raske on! ;D Kuradile juba sõrm antud kunagi, naljalt enam tagasi ei anna! :D

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    ma ei saa aru, miks pokkeriprode logo peal on paljas naine?
    Naljaga võib ju mõelda, et pokkerimehed on nii kõvad vennad ja saavad naisi kõvasti ja siis logo peal on paljas naine, aga tegelikult?
    Muidugi paljas, panen suure logo varsti üles. Tühi zetoon oli masendav, see sobis sinna ideaalselt.

  4. #84
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Internet Exploreriga näen mina ainult vasakul suurt valget ristkülikut koos žetooniga...
    Tulin trennist just ja kohe uurin milles asi, arvatavasti faili tüüp pgn ei meeldi explorelile.

  5. #85
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Minul näeb logo nii, mozillaga, kui windows internet exploreriga, kas teil mingid vanemad versioonid, kellel probleeme?

  6. #86

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    mul näeb ka mõlemaga.

  7. #87

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Minul näeb logo nii, mozillaga, kui windows internet exploreriga, kas teil mingid vanemad versioonid, kellel probleeme?
    Oli jah, mul natuke vanem versioon. Pole sellele eriti tähelepanu pöörand varem. Nüüd on ok. :)

  8. #88

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Muidugi paljas, panen suure logo varsti üles. Tühi zetoon oli masendav, see sobis sinna ideaalselt.
    Aga kuidas on paljas naine pokkeriga seotud, peale selle, et ta sobib logo peale ideaalselt? Minu arvates natuke labane.
    Kunagi näiteks kui tulevad logoga särgid või muu kraam ja siis on särgi peal suurelt logo, kus on paljas naine peal... nagu Swank Poker oleks, ainult et isegi neil on logo peal ainult naise pea.

  9. #89

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    pole paljas , neeger on ju

  10. #90

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    jah, neegritel on riided naha külge õmmeldud

  11. #91

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    paljas naine sobib v2ga h2sti. siis kui lambi inimene satub lehele, siis vaatab, et oh pokkeriprod saavad keppi ka, mitte pole k6ik syrrealistlikud elder gigid!

  12. #92
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    paljas naine sobib v2ga h2sti. siis kui lambi inimene satub lehele, siis vaatab, et oh pokkeriprod saavad keppi ka, mitte pole k6ik syrrealistlikud elder gigid!
    counter-intuitive/counter-productive imo

    kõige rohkem häiribki ka mind see naine seal (kuigi seejuures on mul siiski pohhui, see foorum on enivei SEE foorum).

  13. #93
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    paljas naine sobib v2ga h2sti. siis kui lambi inimene satub lehele, siis vaatab, et oh pokkeriprod saavad keppi ka, mitte pole k6ik syrrealistlikud elder gigid!
    irw, chipi peal on naine ja kohe järeldus,e t pokkerimängijad saavad keppi. Naljakas noh ja ma ei tea miks, aga mulle tuli sellega mitteseonduvalt meedle, kui sõbrad olid kommis ja istusime sadamas ja üks näitas teisele taevas suurt täiskuud ja teine ei näinud midagi
    where´s the logic - don´t ask me


    kõik on super

  14. #94
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Inimesed on erinevad, maitsed on erinevad, kõigile ei saa kõik meeldida, see ongi asja point. Kui me hakkame natuke rohkem mõtlema, et millega ei ole naised seotud, siis vist ei loeks neid ühe käe näppudel ka üles.

    Autod-naised
    Baigid-naised
    Kasiinod-naised
    Üritused-naised
    Reklaam-naised

    Kuidas on küll autod, baigid jne seotud mingite bikiinis naistega?

    Kas jõuab kohale, et miks on ehitud, autod, baigid, F1, reklaamid, veebi esilehed, kasiinode baaridaamid, plapalapla seotud naistega, sest see müüb ja on fun, kes pelgab seda nendel tavaliselt võib esineda mingeid komplekse, seda on ka kirjutanud targad inimesed.

    Kusjuures neid logosi oli palju ja selle konkreetse logo sisse sai ka paigutatud kaarte, jätta zetoon tühjaks, välja sisse kõike, see ei olnud see, kõik see oli nii tavaline. Elu peab olema fun, niikauad kui oleme noored ja ka pokkerimängija elu on fun, kus on peod, naised, kasiinod, reisimine jne üks osa elust, seega ma arvan, et see naine sobib 101% sinna aga see on minu arvamus.


  15. #95

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    irw, chipi peal on naine ja kohe järeldus,e t pokkerimängijad saavad keppi. Naljakas noh ja ma ei tea miks, aga mulle tuli sellega mitteseonduvalt meedle, kui sõbrad olid kommis ja istusime sadamas ja üks näitas teisele taevas suurt täiskuud ja teine ei näinud midagi
    where´s the logic - don´t ask me


    kõik on super
    Jah, sest mul üks tuttav ütles, et tema arvates on online pokkerimängijad parajad elder gigid, kes ei jaga elust muhvigi ja kellel päris elu pole. See väide muidugi vale vähemalt minu arust. Aga lihtsalt tõin sellise naljaka näite, et paljud inimesed ju teevad igast lambi asjade järgi järeldusi. Kasvõi see, et keegi avaldas arvamust et naine logol tähendab miskit kerge porri teemat vms, ma ei m2leta ka t2pselt ja pohui ma megaunine ööd

  16. #96
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Jah, sest mul üks tuttav ütles, et tema arvates on online pokkerimängijad parajad elder gigid, kes ei jaga elust muhvigi ja kellel päris elu pole. See väide muidugi vale vähemalt minu arust. Aga lihtsalt tõin sellise naljaka näite, et paljud inimesed ju teevad igast lambi asjade järgi järeldusi. Kasvõi see, et keegi avaldas arvamust et naine logol tähendab miskit kerge porri teemat vms, ma ei m2leta ka t2pselt ja pohui ma megaunine ööd
    Jah, mis esimesena kellegil pähe tuleb, mul näiteks porrr ei tule, sõltub mõttemaailmast.

  17. #97
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    TIGRANO, kui tähelepanelikult lugeda ja asi kokku võtta, siis jääb kõlama see: Pokkeriprod.com logo peal on naine seepärast, et seda "kaubamärki" hästi müüa..?

  18. #98
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Tisko
    TIGRANO, kui tähelepanelikult lugeda ja asi kokku võtta, siis jääb kõlama see: Pokkeriprod.com logo peal on naine seepärast, et seda "kaubamärki" hästi müüa. Kinnita, on siis nii?
    Ma räägin üldisemalt, nagu universum, rohkem ei saa kommentaarida kahjuks.

  19. #99
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Midagi pole whineda, alguse asi, pole viga midagi. Esileht suht meelitaski foorumit lugema kui aus olla.

  20. #100
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: PokkeriProd.com - Pealeht avas uksed

    Tsitaat Algselt postitas Rigged
    Midagi pole whineda, alguse asi, pole viga midagi. Esileht suht meelitaski foorumit lugema kui aus olla.
    Tere tulemast foorumisse!

    Ja mul on küsimus, et kuidas meie lehe üldse leidsid?


Lehekülg 5, kokku 7 EsimeneEsimene ... 34567 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES