Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    Villain on 39/25, AFq 42% 600 käe peale.

    Notes:
    c/minraise tihti
    riveri PSB õhk/nuts
    OOP callis 4beti SS rundowniga
    mängib 4-6 lauda


    $0.50/$1 Ante $0.20 Pot Limit Omaha Hi

    Stacks:
    Hero (UTG) ($250)
    CO ($200)
    BTN ($490.45)
    SB ($250)
    BB ($250.20)

    Pre-Flop: ($3.50, 5 players) HERO is UTG K 6 A 2
    [CO posts $1]
    HERO calls $1, CO checks, 2 folds, BB checks

    Flop: 4 3 K ($4.50, 3 players)
    BB checks, HERO bets $4, CO folds, BB raises to $8, HERO raises to $12, BB calls $4

    Turn: 8 ($28.50, 2 players)
    BB checks, HERO bets $22, BB raises to $82, HERO calls $60

    River: A ($192.50, 2 players)
    BB goes all-in $155, HERO???

    Mida arvate hero liinist?

    Riveris easy call arvestades potti investeeritud raha?

  2. #2

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    Ka juba flopi ninraise action ei pane mingeid kellasid peas helisema ?

    39/25 on PLO´s päris kõva tegija.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.04.11 at 20:18

  3. #3

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

    Notes:
    c/minraise tihti
    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ka juba flopi ninraise action ei pane mingeid kellasid peas helisema ?

    39/25 on PLO´s päris kõva tegija.
    ...

  4. #4

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    mis sa flop minraisega saavutada tahad?

  5. #5

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    Infot tulevikuks. Nagu ma ennist kirjutasin, siis villain armastab check/minraiseda. Kui ma teda nüüd omakorda minraisesin, siis ma eeldan, et

    a) setiga ta paneks kindlasti omakorda otsa, et tõmmetelt valuet saada
    b) callib, kui tal on oesd/madal fd.
    c) ???

    Minu minraise ei ole kindlasti standard move, vaid oli tehtud just konkreetse vastase puhul, sest mind huvitas, mida ta siis ise tegema hakkab, kui teda minraisetakse.
    Niipalju veel infoks, et check/minraise tundub tal profitable play olevat, kuna sellele antakse way too much respekti.

  6. #6

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    a) setiga ta paneks kindlasti omakorda otsa, et tõmmetelt valuet saada wrong

    raise flop rohkem, sul on +EV stack off flopis isegi vastu set, mis on seal harva.

    bet-call turn mulle ei meeldi kindlasti, ma võttaks cheak behind

    fold river as played. Ma ei näe ühtegi kätt mis sa biidid siin, ning ma ei usu et tal on mingi Q high FD mis ta cheak raisis sind.
    Sa tegid endale raske kätt kui sa paneks rohkem flop, siis sa võid bet-shove turn. Aga mulle isegi pre-flop ei meeldi.

    Meh, bad played from pre.

  7. #7

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    Preflop oli missclick call, kuna teistes laudades oli liigselt actionit.

    Miks sa arvad, et ta setiga flopis otsa ei paneks? KKxx on meie mõlema poolt välistatud, 4xxx/3xxx käega tõstaks ta seal 70% juhtudest. Tegemist ei ole passiivse fishiga vaid suht tricky regulariga.

    Turniga olen täiesti nõus, seal oleks pidanud järgi chekima, siis oleks riveri otsus märksa kergem olnud.

  8. #8

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    donno, ta näitab tugevus küll, ma annaks talle KKxx, donno, mul oleks mingi 30% call 70% fold river. Ma arvan, et pead siin mingi souldreal teha, et callima, ma vist foldiks kui ta snap shove, ning calliks, kui ta mingi 5 sec mõelnud. Ma lihtsalt ei näe mis sa biidid. st8 tuli, FD tal väga harva, K2,K3,K8 käed? Ei usu, et ta cheak-raise flop KQh8x, see vist on üks loogiline kätt mis sa biidid.

  9. #9

    Re: PLO100 6max 250bb deep facing river shove

    Tsitaat Algselt postitas a1a2a3 Vaata postitust
    donno, ta näitab tugevus küll, ma annaks talle KKxx, donno, mul oleks mingi 30% call 70% fold river. Ma arvan, et pead siin mingi souldreal teha, et callima, ma vist foldiks kui ta snap shove, ning calliks, kui ta mingi 5 sec mõelnud. Ma lihtsalt ei näe mis sa biidid. st8 tuli, FD tal väga harva, K2,K3,K8 käed? Ei usu, et ta cheak-raise flop KQh8x, see vist on üks loogiline kätt mis sa biidid.
    olen enamus sinu postidega nõustunud, aga antud quote jäi ikka väga segaseks...

    Olen ise juba päris mitu korda seda kätt vaadanud ja kõige loogilisem tundub siin 2568 kahe ruutuga, 2567 kahe ruutuga(harvemini) ja kolmas võimalus 88xx kahe ruutuga (ehk isegi kõige loogilisem.)
    Ehk siis kõik (minu jaoks) loogilised vastase ranged crushivad ja as played peaks riveris päris tihti foldima.

    Aga jah, eks nõme olukord hakkas pre callimisest, mis muudab vastase käe peale panemise oluliselt keerulisemaks, mis omakorda muudab ülejäänud kolm tänavat pimesikuks.

    (tegemist poolpurjus postiga, seega kui liiga mööda, siis hommikul parandan.)
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 08.04.11 at 11:55

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES