Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 109
  1. #41
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mindseti ka coachid v2
    Tegime Leitsiga esimese mindseti sessi. Imo peaks juba sellelt värselt pildilt Leitsi näost näha olema, et oli abi:
    ( Click to show/hide )

  2. #42
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Nägu on küll rõõmus, aga bemm on nüüd üks mudel vanem? Samas hea coach ongi kallis.

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Variatsioon tõmbas küll mudeli allapoole, aga näe, mindset hoiab näo naerul. Tundub, et oli hea sess.

  4. #44

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Nägu on küll rõõmus, aga bemm on nüüd üks mudel vanem? Samas hea coach ongi kallis.
    ei sama käkk ikka mis ennem :D

  5. #45
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Väike remark: kustutan enamik pokkerialaseid kontakte ära MSNis, sest ei saa enam aru, kes on kes ja paljude eesnimed kattuvad sõprade omaga lol. Seega, kui edaspidi olen pikalt offline, siis PMi teel võin skype kontakti jagada.

  6. #46

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Väike remark: kustutan enamik pokkerialaseid kontakte ära MSNis, sest ei saa enam aru, kes on kes ja paljude eesnimed kattuvad sõprade omaga lol. Seega, kui edaspidi olen pikalt offline, siis PMi teel võin skype kontakti jagada.
    Lihtsam on ära sildistada ning inimesed erinevatesse kategooriatesse jagada, muidu tõesti võimatu aru saada, et kes on kes.

  7. #47
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    485

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Videoaalüüs + 1h ühissess ja tunnen juba, et mäng 10x paranenud. Ei oleks kuidagi arvanud, et coaching võib nii lihtsalt ja kiiresti mu mängu kordades paremaks muuta. Soovitan tuliselt. Iga kopikat ja enamgi väärt!

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    .
    Viimati muudetud bluelite poolt : 07.03.12 at 22:40 Põhjus: Valesse teemasse postitasin.

  9. #49

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Kõige parem on nii, kui mina õpetaks ja siis pastilaa ütleks, et mis ma valesti õpetasin (tuntud ka kui mortal kombat combo). PM meile!

  10. #50

    Thumbs up Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Mai algul võtsin pastilaalt 4h coachingut NL25 (videoanalüüs+3h ühissessidele) . Pärast seda mänginud 100K kätt, winrate on tõusnud 3-lt üle 6. Seejuures 100K käe jooksul sai kohatud -18bi alla EV jooksu.
    Igati kasulik coaching oli, soovitan!

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    palju sul pastilaa h maksab? Võid PM-da ka kui ei julge siin vastata

  12. #52

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Võtsin ka kaks 1,5h-st sessi pastilaalt viimase nädala jooksul (üks NL25 ja teine NL50-100). Kui üldiselt olen ise biitinud 12-tabledes NL25-te üpris mugavalt, siis ikkagi sain nii kõvasti kasulikku inffi juurde, et ei jõuagi ära oodata, mis suurema sample size'i peale saab. Praegu on mängitud 30k kätt NL25-100 ja wr on 10.6BB/100.
    Nt. see tableselectimissüsteem, mida tema õpetab, peaks olema keelatud. See on liiga effektiivne fishide vastu.

    Niisiis, kui minul oli kahest tühisest sessist nii palju kasu, siis kindlasti madalamate limiitide või väiksema kogemusega mängijatele oleks sellest tohutu kasu.
    Soovitan.

    P.S. mõlema sessi jooksul teenisin coachi tunnitasu tagasi + veel extra.

  13. #53
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    kas see table selecti coach töötab ka 6maxis? kui jah siis tahaks ka

  14. #54

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Ma oleks ka table selecti osast huvitatud, võid mulle pm-i hinna panna ja umbkaudse aja mis kulub asja selgitamiseks

  15. #55
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    omg

  16. #56

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    omg
    Milles küsimus? Enamus grindereid ei oska tableselectida korralikult. Seal omad nipid-nõksud, kuidas seda eriti tõhusalt teha.

  17. #57

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tegelikult ma suht kindel et oskan, aga äkki on midagi lisada

  18. #58
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Tegelikult ma suht kindel et oskan
    ma arvan ka. lihtsalt osad mängijad, kes 24 lauda lasknud näiteks pikemalt ei ole sellele teemale tähelepanu pööranud ja ei ole seda olulist aspekti nii tähtsaks pidanud. kogu see teemapüstitus siin on mulle endalegi veidi naljaka trollimisena tundunud, aga hea küll :P

    siis lühidalt, kuidas ise selectinud olen (enamike jaoks pole siin midagi uut ilmselt):

    * vähemalt üks 40bb+ fish paremale käele (oluline esimesena isomise+pos pärast). erand, kui lauas mõni tõsine hull või mitu head fishi. kui kriteerium pole täidetud, siis üldjuhul sit out next bb ja uus laud

    * lobbys ei vahi laua keskmist vpip jms vaid ainult seda, kuidas leida värskeid fishe (poolikud ja uued lauad. teen ka ise uusi). kui poolikuid laudu piisavalt pole, siis paljudesse waitinglistidesse ja lepin ainult eelmise punkti kohase lauaga

    * märgistan kõik mängijad. peamised on 2 värvi (reg vs fish), aga veel mõned abiks. abiks taas lobbys tundmatute ja fishide leidmise jaoks

    mõned väiksed vigurid veel, aga eks igaüks leiutab ise.

  19. #59
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Niipalju, kui ma olen mänginud, siis ma ei näe lihtsalt põhjust valimiseks. Isegi keskmine reg on kohutavalt halb ja sellel on põhjus, miks ta 25NL-i regular on - teeb ise ka suuri vigu. Sitemaid laudu, mis mäletan on sellised: 14/12, 14/12, 9/7, 17/3, 12/1 jne. Laud on tight aga suurte leakidega tight mängijad.

    Teiseks, kui isegi laud on pask, kus eelis on väikene siis ikka leidub seal üks pastilaa, kes lauast lahkub parematele jahimaadele ja väga kiirelt see koht täitub fishiga. Need kaks punkti kokku panna: regularid ei põhjusta peavalu + fish tuleb ise - ei näe mõtet.

    Ma ei tea, kas sa oled ise eksperimenteerindu aga võiksid - ära selecti ja anna siis teada, kuidas ja kui palju tulemused muutuvad? Äkki ei olegi mõtet paari lauda kinni panna, loovutada long runnis väga väikena osa winratest aga selle arvelt saad pikemas perspketiivis rohkem käsi ehk kasum jääb samaks võib-olla isegi paremaks.

    Table selection tuleks siis arvesse võtta, kui tõesti, lauad on, kus eelist ei leia ehk 14/12 tüüpi tight regularid, kes oskavad hästi 3bettida ja postflop mängida.

    PS! Loomulikult on alati table-selection hea aga minu arvates 25NL on see overrated, samuti 25NL-is 24 tablemine on mõttetus, eriti kui sa oled seda teinud kauem kui kuus kuud ja winrate on pask. Siis on midagi valesti ja tuleks mõelda, et miks sa ikkagi limiidist ei ole üles liikunud ja miks tulemused on halvad.

  20. #60

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi keskmine reg on kohutavalt halb ja sellel on põhjus, miks ta 25NL-i regular on - teeb ise ka suuri vigu.
    Sama jutt käib siis ka 90% kordadest hero kohta ja ta ei oska neid exploitida, seega ikkagi oluline tableselect temale.

    Ehk kui 200st 25te tuled, siis obv pole oluline tableselect, sest vs 25 reg on edge suur. 25 reg vs 25 reg ei ole.

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES