Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 109

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Niipalju, kui ma olen mänginud, siis ma ei näe lihtsalt põhjust valimiseks. Isegi keskmine reg on kohutavalt halb ja sellel on põhjus, miks ta 25NL-i regular on - teeb ise ka suuri vigu. Sitemaid laudu, mis mäletan on sellised: 14/12, 14/12, 9/7, 17/3, 12/1 jne. Laud on tight aga suurte leakidega tight mängijad.

    Teiseks, kui isegi laud on pask, kus eelis on väikene siis ikka leidub seal üks pastilaa, kes lauast lahkub parematele jahimaadele ja väga kiirelt see koht täitub fishiga. Need kaks punkti kokku panna: regularid ei põhjusta peavalu + fish tuleb ise - ei näe mõtet.

    Ma ei tea, kas sa oled ise eksperimenteerindu aga võiksid - ära selecti ja anna siis teada, kuidas ja kui palju tulemused muutuvad? Äkki ei olegi mõtet paari lauda kinni panna, loovutada long runnis väga väikena osa winratest aga selle arvelt saad pikemas perspketiivis rohkem käsi ehk kasum jääb samaks võib-olla isegi paremaks.

    Table selection tuleks siis arvesse võtta, kui tõesti, lauad on, kus eelist ei leia ehk 14/12 tüüpi tight regularid, kes oskavad hästi 3bettida ja postflop mängida.

    PS! Loomulikult on alati table-selection hea aga minu arvates 25NL on see overrated, samuti 25NL-is 24 tablemine on mõttetus, eriti kui sa oled seda teinud kauem kui kuus kuud ja winrate on pask. Siis on midagi valesti ja tuleks mõelda, et miks sa ikkagi limiidist ei ole üles liikunud ja miks tulemused on halvad.

  2. #2

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Isegi keskmine reg on kohutavalt halb ja sellel on põhjus, miks ta 25NL-i regular on - teeb ise ka suuri vigu.
    Sama jutt käib siis ka 90% kordadest hero kohta ja ta ei oska neid exploitida, seega ikkagi oluline tableselect temale.

    Ehk kui 200st 25te tuled, siis obv pole oluline tableselect, sest vs 25 reg on edge suur. 25 reg vs 25 reg ei ole.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Sama jutt käib siis ka 90% kordadest hero kohta ja ta ei oska neid exploitida, seega ikkagi oluline tableselect temale.

    Ehk kui 200st 25te tuled, siis obv pole oluline tableselect, sest vs 25 reg on edge suur. 25 reg vs 25 reg ei ole.
    No, kui sa oled 12/2 tüüp, siis sa peaksid keskenduma oma obvious leakide parandamisele, mitte table selectimisele. 200NL näiteks, kus on enamus regid suht solid ja "obvious" leakid puuduvad ning nende parandamine ja järgmisele tasemele nõuab rohkem vaeva, siis loomulikul on mõttekam ja kergem table-selectida + vähendad nii variatsiooni.

    Ühesõnaga, ei pea olema 200NL kogemust, et et 12/2 tüüpe exploitida ja mitte ise olla 12/2 tüüp. See ekstreemne näide aga väga palju on väga tight mängijaid, väga paljud callivad väga suuri bette ja väga paljud ei oska valuet võtta ega betsizingut seada.

    Kui ma 5 aastat tagasi 25nl mängisin siis mängupildis on näha ainult kahte erinevust: rohkem shortstacke ja natuke rohkem 3bettimist. Viimane tõenäoliselt tuleb 3bet stati lisamisest.

  4. #4
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    PS! Loomulikult on alati table-selection hea aga minu arvates 25NL on see overrated
    nl50 ja nl100 minu meelest ilma enam ei tööta. ja endiselt ma pean end ka nende limiitide mängijaks (olen ka sel aastal mänginud). nl25 osas nõus, aga puusalt pakun, et vahe on umbes poole kordne. kui mu wr selectides on 12-14bb/100, siis ilma ma arvan, et poole nadim kindlasti. lisaks on max swingid olnud 400k käe peale -12bi. nl100s aga kus 4bb/100 oli suurem -25bi.

    suuresti on see piiri tõmbamise küsimus - vb jah nl25 on see overrated, aga kes kõrgemal tahavad mängida ja phil iveyd või mendid pole, peavad selectima. mugav on muidugi seda mitte teha.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    nl50 ja nl100 minu meelest ilma enam ei tööta. ja endiselt ma pean end ka nende limiitide mängijaks (olen ka sel aastal mänginud). nl25 osas nõus, aga puusalt pakun, et vahe on umbes poole kordne. kui mu wr selectides on 12-14bb/100, siis ilma ma arvan, et poole nadim kindlasti. lisaks on max swingid olnud 400k käe peale -12bi. nl100s aga kus 4bb/100 oli suurem -25bi.

    suuresti on see piiri tõmbamise küsimus - vb jah nl25 on see overrated, aga kes kõrgemal tahavad mängida ja phil iveyd või mendid pole, peavad selectima. mugav on muidugi seda mitte teha.
    Esimese osa pead eksperimenteerima. Teise puhul on väide tõene, ma ei tea, kust maalt lauad muutuvad solidiks ehk kus maalt nõrgemad obvious leakidega regularid ära süüake. 100NL on juba kindlalt solid, 50NL not sure, pole mänginud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES