Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 109
  1. #61
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    PS! Loomulikult on alati table-selection hea aga minu arvates 25NL on see overrated
    nl50 ja nl100 minu meelest ilma enam ei tööta. ja endiselt ma pean end ka nende limiitide mängijaks (olen ka sel aastal mänginud). nl25 osas nõus, aga puusalt pakun, et vahe on umbes poole kordne. kui mu wr selectides on 12-14bb/100, siis ilma ma arvan, et poole nadim kindlasti. lisaks on max swingid olnud 400k käe peale -12bi. nl100s aga kus 4bb/100 oli suurem -25bi.

    suuresti on see piiri tõmbamise küsimus - vb jah nl25 on see overrated, aga kes kõrgemal tahavad mängida ja phil iveyd või mendid pole, peavad selectima. mugav on muidugi seda mitte teha.

  2. #62
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 118

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Sama jutt käib siis ka 90% kordadest hero kohta ja ta ei oska neid exploitida, seega ikkagi oluline tableselect temale.

    Ehk kui 200st 25te tuled, siis obv pole oluline tableselect, sest vs 25 reg on edge suur. 25 reg vs 25 reg ei ole.
    No, kui sa oled 12/2 tüüp, siis sa peaksid keskenduma oma obvious leakide parandamisele, mitte table selectimisele. 200NL näiteks, kus on enamus regid suht solid ja "obvious" leakid puuduvad ning nende parandamine ja järgmisele tasemele nõuab rohkem vaeva, siis loomulikul on mõttekam ja kergem table-selectida + vähendad nii variatsiooni.

    Ühesõnaga, ei pea olema 200NL kogemust, et et 12/2 tüüpe exploitida ja mitte ise olla 12/2 tüüp. See ekstreemne näide aga väga palju on väga tight mängijaid, väga paljud callivad väga suuri bette ja väga paljud ei oska valuet võtta ega betsizingut seada.

    Kui ma 5 aastat tagasi 25nl mängisin siis mängupildis on näha ainult kahte erinevust: rohkem shortstacke ja natuke rohkem 3bettimist. Viimane tõenäoliselt tuleb 3bet stati lisamisest.

  3. #63
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 118

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    nl50 ja nl100 minu meelest ilma enam ei tööta. ja endiselt ma pean end ka nende limiitide mängijaks (olen ka sel aastal mänginud). nl25 osas nõus, aga puusalt pakun, et vahe on umbes poole kordne. kui mu wr selectides on 12-14bb/100, siis ilma ma arvan, et poole nadim kindlasti. lisaks on max swingid olnud 400k käe peale -12bi. nl100s aga kus 4bb/100 oli suurem -25bi.

    suuresti on see piiri tõmbamise küsimus - vb jah nl25 on see overrated, aga kes kõrgemal tahavad mängida ja phil iveyd või mendid pole, peavad selectima. mugav on muidugi seda mitte teha.
    Esimese osa pead eksperimenteerima. Teise puhul on väide tõene, ma ei tea, kust maalt lauad muutuvad solidiks ehk kus maalt nõrgemad obvious leakidega regularid ära süüake. 100NL on juba kindlalt solid, 50NL not sure, pole mänginud.

  4. #64
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Ranka ilmselgelt teenid tunnis rohkem,kui selektid.
    regulare ja fishe ikka võrdlema ei tasu hakata.

  5. #65
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Veebruaris hakkasin Pastilaa all õppima. Olin nats üle BE nit nl25es enne ja tänu tema lekete lappimisele tulid aprill ja mai mu esimesed 1k$+ kuud mänguliselt ilma boonusteta. Põhimõtteliselt mõtlesin, et olen kuningas ja nit'isin rõõmsalt, kui suuremad lekked oli eemaldatud.
    Suvega jõin siis rolli maha.
    September + 1/3 oktoobrit roomasin nl5st tagasi üles. Olin roostes ja iseseisvalt biitisin nl25te ainult 2.5bb/100 60k käe peale. Ühest ühissessist kuu keskel ei piisanud, kuid 31okt ja 1nov oli läbimurre ja ülejäänud on minevik.

    Statid-värgid enne läbimurret:
    ( Click to show/hide )


    Peale (see kuu siis):
    ( Click to show/hide )


    Ja novembri graph:
    ( Click to show/hide )



    E: Ehk siis, mis ma öelda tahan on, et kuigi ma ei taha hunnik häid eestlasi nl25te mu ajusid seksuaalselt ahistama, Pastilaa on jube hea coach ja te peaks talle hunnik raha andma.
    Viimati muudetud Foux poolt : 30.11.12 at 22:05

  6. #66
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    tyty - omaltpoolt tuleb ainult kiita fouxi lahtise pea ja kiire taibu eest. edu kiirel edasiliikumisel!

  7. #67

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Võtsin nüüd eelmise kuu jooksul 4-5 korda coachi ja sain lõpuks ka ise NL25 FR biitijate seltskonda.
    Lihtsalt öeldes - parim kuu pokkeris.

    Aga kiidan coachi - ta oskab enda teadmisi edasi anda sel moel et neid suudaks ka omandada kordi kehvem mängija.
    Pastilaa coachi paar tundi ja NL25-s hakkab.....

    [IMG]


    photo hosting sites[/IMG]


    ....Printer tööle

  8. #68
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    lol mis gif. tyty ja gl kõrgemal 6maxis!

  9. #69

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    pastilaa has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

    internet hakkab täis saama?

  10. #70

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    tal PM kustutamise coachi vaja.

  11. #71
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    peaks korras olema nüüd

  12. #72
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Sai ka võetud eelmise kuu jooksul mõned korrad coachi ja minu kogemus:

    Esmalt, hinna ja kvaliteedi suhe täitsa paigast ära... (Tegemist siis seni elu parima investeeringuga, tasus ära juba esimese tunniga)

    Teiseks, ei soovita kindlasti kellelgi võtta coachi... (Enda actioni pärast mures :D)

    Panen siis siia selle kuu nl25 tulemused ka:




    Tervitused ja suured tänud pastilaa-le ja meie koostöö jätkub kindlasti...


  13. #73

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Nice :) Pastilaa on suhtkoht meister omal alal tõesti!

  14. #74
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas standard coachimine sul välja näeb? kas live sess, või tsekid hand historyt vms? :)

  15. #75
    Räme Fish
    Liitus
    Dec 2012
    Postitusi
    1

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Regulaarne pokkeri mängija nüüd 1.5 aastat. Alustasin FR NL10st ning iga kord kui NL25te jõudsin- tõmmati ilma lahkelt tervitamata kott pähe ja saadeti alla tagasi. Viimased pool aastat olin Nl16e regular winratega suts alla 3BB/100. Lugesin foorumeid vaatasin õppevideosid, kuid tulemused paranesid väga aeglaselt. NL25 olukord aina kordus ja kordus. Päike ei paistnud kusagilt. Detsembris otsustasin coachi järgi proovida. Kütsin pastilaaga 6 sessi ja peale 50k oli Nl16 winrate 7.6BB/100 blah. Naeratus hakkas lõpuks vaikselt näole tulema. Jaanuaris kolisin üle Nl25 te and this time around it was different. Tänu uutele teadmistele oli mängimine tunduvalt põnevam ja funim- sai kohe ka rekord arv lehti mängitud 130k ning tasu oli 2200.- bucksi ilma reigita. Plaan oli ka graph üles lükata(enne ja pärast), kuid seoses HEM`i database kalale kadus hand imp/exp üle 60k jaanuaris mängitud käe kuhugi õhku ära.
    Enne esimest coaching sessi ei hakanud oma ootuseid väga k6rgele ajama ning nüüd mõtlen,et sellise summa eest pole elus kasulikumat diili küll kusagil pakutud:).Pastilaa käpa all oli areng kiirem kui kunagi varem. Parandati statse, kõrvaldati mitmed leakid, avati hoopis uued uksed teatud käte mängimisel, tõsteti enesekindlust jne. Mis kõige tähtsam - olen esimest korda oma tulemustega rahul. Elu võib päris stressi rohkeks kiskuda, kui oled full time grinder, kulutad kõvasti aega ja närvi, kuid tasu kogu vaeva eest on minimaalne. Kui aga pastilaa sugune tegelane sellise väikese summa eest abistavat kätt on valmis ulatama, tasuks sellest võimalusest kindlasti kinni haarata.Nii et for all u real life micro grinders who are in trouble u know what`s the deal yo. Oled pai laps ja kuulad ilusti sõna on kuu lõpuks pokkeri maastikul täiesti upgradeitud tegelane.
    Sain makstud raha eest kordades rohkem, kui oodata oskasin ja oleksin pidanud võimalust juba tunduvalt varem kasutama- for real. Nii et peatse kohtumiseni ja veel kord suur tänu.


    Kuna tegu pole kõige agarama postitajaga - tänaks siinsamas ära ka kõiki teisi mõistlikke prode liikmeid, kes foorumis head mõtteainet pakuvad ja kohta elus hoiavad. Ja muidugi ka Mr.Pokkeriprod RRR`i ennast. Respect and all the best from verduuuum.
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 08.02.13 at 20:18

  16. #76
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas standard coachimine sul välja näeb? kas live sess, või tsekid hand historyt vms? :)
    kõike eelnevaid olen teinud - mida ja kuidas, see selgub iga mängijaga eraldi, vastavalt vajadusele

  17. #77
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Sain ka coachi, väga tore tüüp, leiab kohe standard vead üles ja annab head infot kuidas kõige rohkem fishe kottida! Soovitan soojalt! Järgmise korrani!

  18. #78

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Võtsin ka pastilaalt coachi. Tegime 100 k käe diili ja juba näha statside kui ka graafiku pealt, et suur vahe ikka sees. Sai ikka palju vigu ülesloetud jne. Enam-vähem juba biidin aga ikka veel vigu leidub. Soovitan kõigile , igaljuhul tasub ära . Paari tunniga saab juba ikka päris selgeks.
    Jaanuar 2013. http://imageshack.us/photo/my-images...tsjaanuar.png/
    http://imageshack.us/photo/my-images...arstatsid.png/

    ja nüüd 100 käe lõppedes

    http://imageshack.us/photo/my-images/268/resultsne.png/
    http://imageshack.us/photo/my-images...ulstatsid.png/

    Et kes vähegi tahab paremaks saada siis tasub ära. Näha graafikutelt :)

    Tegemist siis Nl25 pokerstarsis
    Viimati muudetud superkuul poolt : 15.04.13 at 20:24

  19. #79
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    wp!

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 118

    Re: Full Ring coaching kuni NL50 - pastilaa

    Küsin täpsustuseks: jaanuari graafik on siis enne ja teine pärast coachingut?

    Väga ilus töö. Arvan, et pastilaa parim low-stakes FR coach Eestis ja üks parimaid ka maailmastaabis.

Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES