Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 129
  1. #1

    Exclamation Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Pokkeriõpetus.eu on Eesti esimene coachinguga tegelev veebisait ja mis kõige olulisem, coaching on tasuta.
    Teeme mängijatega live sesse skype, mikogo või teamvieweri vahendusel, samuti vaatame koos üle mängust tehtud videosid. Vajadusel vaatame üle teie pre flop ranged ja statsid ja ütleme, et mida oleks vaja muuta. Samuti on meil privaatne foorum kuhu saate postitada enda probleemseid käsi ja ka muid pokkeri alaseid küsimusi.
    Coachime NL4 kuni NL200 erandiks on ainult see, et NL4s vähemalt Sten kellegiga live sesse ei tee. Kui NL4 soovijaid on rohkem, siis teeme NL4 jaoks eraldi õppevideo(d).

    Coachingu saamiseks on ainult üks tingimus, tuleb mängida meie poolt soovitavas toas, esialgu on selleks toaks meeldivalt softi taseme ja ka täiesti mõistliku softiga Purple Lounge microgamingu võrgustikus. Kui kellegil on suur soov saada coachingut ja see võrgustik kohe üldse ei sobi, siis leiame ka alternatiive.
    Purple Lounge toas saab coachitav rakebacki, depo boonuse , 26k$ RAKE RACE ( Purple lounge rakerace on üks kõige lihtsamini biiditavaid  - NL100s kuskil 80h 6-8 tabledes saab keskmiselt kusagile 750-1k$ vahele) ja kõik muud lisa boonused ( Iga kuu on näiteks kuskil 3-5k$ vip freeroll kõigile kes on genereerinud üle 1k$ rake kuskil 30-50 osalejaga) , mingi aja tagant on seal ka näiteks selliseid kampaaniaid kus näiteks genereerides 3k$+ 40% ja 4k$+ 50% mis tähendab juba seda, et koos rakeracega on suuremat volüümi pannes võimalik saada isegi 100+% rakebacki 

    Mingile limiidile coachingu saamiseks on ka vajalik, et coachitav depob limiidile kohase bankrolli.

    Meie coachid on:
    Sten Talviste ( foorumis Stennn) – on elukutselisena pokkerit mänginud 5.a mängides regulaarselt kuni NL1000, pikema cv leiate kodukalt ja ka paljude pokkeriprode foorumi liikmete jaoks peaks tema nimi tuttav olema 
    Raido Värik ( foorumis raidov) – on semi prona mänginud pokkerit 2,5a enamus aja NL100
    Spewmonkey: Teada tuntud 50NL crusher, armastab hoida madalat profiili ja seetõttu ei leia teda isegi mitte googlest. Aga ärge kartke, me teame teda hästi ja oma õpilastele on nõus salajase pale avalikustama!

    www.pokkeriõpetus.eu
    Viimati muudetud Pokkeriõpetus.eu poolt : 03.09.11 at 14:47

  2. #2

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    HU ka coachite teamvieweriga:(?

    aga seriously, palju pruple loungeis aktiivseid NL50 ja üle mängijaid? (mitte micros üldse, aga just purple loungeis)

  3. #3

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Kas lauad ei ole siis üle kogu võrgu?

  4. #4

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    In b4 ranka lockib threadi affiliatemise eest :P

  5. #5

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    In b4 ranka lockib threadi affiliatemise eest :P
    luba olemas

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas lauad ei ole siis üle kogu võrgu?
    Pead pakule ei pane aga minuteada on lauad üle võrgu.

  7. #7
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    suht kindlalt, igal toal võib olla mingeid spets enda toa laudu küll. aga enamus ikka üle võrgu

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Kui on enda lauad siis on need reeglina mikro-limiit, kus actionit küllaga. Suuremad, kus liiklus madalam on ülevõrgulised. Seda ei tea, mis süsteemi purple lounge kasutab.

  9. #9

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Kahjuks vähemalt hetkel HU coachinut ei saa.

    Ilmselgelt on lauad üle võrgu :D

    Trafficut on täiesti piisavalt, ei ole kunagi päris täpselt mõõtnud, aga laudu on alati. hommikuti vahest kuskil 8-10 on natuke vaiksem, aga samas siis on hüpersuper lauad tavaliselt, sest siis saad mängida täpselt 0 regulari ja 5 dongiga :D

    Kui huvi oli HU trafficu kohta, siis selle kohta on tõesti täiesti 0 infot ei ole vist kordagi HU mänginud seal :D

    Seda unustasin ka kirjutada et ~90% coachingut on Steni poolt, teised coachivad aint mikrot NL4 ja NL10 siis hetkel

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Purple peaks olema microgaming ju?

  11. #11

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    täpselt nii

  12. #12

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Tegemist võib olla väga hea businessiga :).

    Soovin Stennnile ja RaidoVile edu!

  13. #13
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Kui küsida tohib siis miks te seda teete? Nagu ma aru saan, siis te ise saate ainult väikese affiliate kasumi, mille nimel enamus affiliated heal juhul viitsivad e-mailile vastata. Kui on halb tuba siis peale coachingu projekti lõppu nagunii enamus lasevad jalga kuskile mujale tuppa ja kui tõesti hea tuba siis ei peaks ju coachingut pakkumagi ja rahvas tuleks niisama. What's the catch?

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Ma arvan, et koguvad populaarsust, et tulevikus coaching tasuliseks teha

  15. #15
    Bännitud
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    21

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    ootan HU coachi

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Kui küsida tohib siis miks te seda teete? Nagu ma aru saan, siis te ise saate ainult väikese affiliate kasumi, mille nimel enamus affiliated heal juhul viitsivad e-mailile vastata. Kui on halb tuba siis peale coachingu projekti lõppu nagunii enamus lasevad jalga kuskile mujale tuppa ja kui tõesti hea tuba siis ei peaks ju coachingut pakkumagi ja rahvas tuleks niisama. What's the catch?
    Pakun puusalt
    Alguses kliendibaas alla, pärast poogitakse tasullised teenused juurde.
    Nii alustasid ka pokernews.ee ja pokkeriprod.Mäletan aega, kui nt pokernewsis polnud ühtki affelite linki
    Aga samas soovin siiralt edu,kuigi imho arvan, et pokkeribuum hakkab tasapisi vaibuma

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Privador ja Codecci: palun olge vait, kui Te midagi ei tea - heidate halba valgust teemale. Siin ei ole mingit catchi.

  18. #18
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Privador ja Codecci: palun olge vait, kui Te midagi ei tea - heidate halba valgust teemale. Siin ei ole mingit catchi.
    Seepärast ma küsingi, et ma ei tea!? Kuidas saab asjast huvitumisega halba valgust heita? Ma ei väitnud ju, et siin peab mingi kala ikka sees olema, küsisin, kas on.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Seepärast ma küsingi, et ma ei tea!? Kuidas saab asjast huvitumisega halba valgust heita? Ma ei väitnud ju, et siin peab mingi kala ikka sees olema, küsisin, kas on.
    No väga lihtne. Anna mulle üks potentsiaalne William (või vend, kes näitaks SNE volüümi) ja ma coachiks teda kasvõi 3 kuud jutti. Pärast teenin iga kuu keskmise palga jagu raha. Anna mulle kümme Williamit ja coachiks neid aasta aega jutti ning teeniks iga kuu piisavalt raha, et osta 12 kuu jooksul tutikas korter.

    Nüüd muidugi õpilased ehmuvad ära, et kuradima parasiidid elavad mu kulul. Ei ela. See revenüü, mis kukub õpetajale läheks muidu pokkeritoale. See tähendab, et õpilane ei saa mitte mingit kahju vaid saab freerollida ja täiesti tasuta coachi.

  20. #20
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokkeriõpetus.eu - Tasuta coaching kuni NL200 6max:

    Tõenäosus, et nii "kuldne" vend sinna satub, on suhteliselt väike ikka. Lisaks see, et suure tõenäosusega tehakse peale õpitut mingi aja pärast urkast tallad. Aga põnev ja lahe ettevõtmine igatahes!!! Edu!

Lehekülg 1, kokku 7 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES