Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Teema: Variatsioon

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Variatsioon

    Tervist
    Praegu mängin 5.5 45man ja 6.5 90man sng-sid- kuidas ma saaksin sealset variatsiooni hinnata, analüüsida, äkki on mingi proge selleks tehtud? Alustasin kuskil Veebruaris vist nendega ja praeguseks 488 turnat tehtud ja natuke rohkem kui break even.
    Tundub nagu tõeline variatsiooni õudusunenägu- mitte, et ma vigu poleks teinud.
    Milline sample on selline kustmaalt saab ütelda nende mängude kohta kas ma olen piisavalt pädev nendes või mitte?

  2. #2

    Re: Variatsioon

    488 on ikka suht vähe ju. ikka üle 1k mängu peaks olema. mingi paarisajamänguline breakeven olek ei ole midagi erilist imo. samamoodi võib sul järgmised 500 mängu ilge hiiter tulla.

  3. #3

    Re: Variatsioon

    NoahSD on teinud seni variatsiooni analüüsi 9-man ja 180-man sng-de kohta (võibolla teeb kunagi ka vahepealsete kohta):

    http://www.nsdpoker.com/2011/03/stt-pro/
    http://www.nsdpoker.com/2011/02/mtt_pros_2/

    Enda kogemusest võin öelda, et mingi hetk tuli 45-manides ette jooks, kus ei cashinud järjest 50 turniiril mitte kordagi, siis loobusin neist.
    Viimati muudetud erplander poolt : 11.04.11 at 14:23

  4. #4

    Re: Variatsioon

    90 matsi turbodes ma olen kuskil 100 turnat järjest alla pannud mõne väikese cashiga
    loomulikult kui väiksem roi seda suuremad swingid kh

  5. #5

    Re: Variatsioon

    mitu lauda sa korraga lased üldse kivisaba? ja palju keskmiselt volüüm kuus?

  6. #6

    Re: Variatsioon

    niipalju kui võimalik on laudu ees kuus tuleb vast mingi 1000-2000 sngd pole kindel

  7. #7
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: Variatsioon

    Küsimus 4.40 180 mannide mängijatele. Kui olete võitev mängija, aga tleb downsting peale, kui palju mänge olete teinud jäädes ilma ühegi sendita? Ma suutsin vahepeal nädalas 4-5 mängu võite ca 80st mängust. See oli muidugi parimatel aegadel. Nüüd pole ca 80 mängu saanud rahadesse. Paneb juba iseennast uskuma, et on käinud mingi " kõnks " mis on oskused ära võtnud.

  8. #8

    Re: Variatsioon

    Variatsioon võib ka parimate hingedel võtta sisse tunde, et enam ei oska (ise järgi proovitud).

    Tuleb lihtsalt välja grindida või õnnetuna bustoks minna.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Variatsioon

    180manides on 170BI downswing olnud. Variatsioon võtab elu isu vahel ära jep.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES