Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 45
  1. #1

    Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Algas kõik siis kui FB chatis hakkas tüüp nimega Dennis Einasto http://www.facebook.com/#!/deinasto rääkima soovist saada steiki triobet laivile ja jutt siis oli järgmine:

    Mnjah. Tahtsin tegelikult rääkida, kas sul oleks huvi/motti mind steikida sellele turniirile. 40/60-sulle juhul kui, aga juhul kui mitte, siis sa ei jääks rahast ilma, vaid ma annaks selle tagasi - aprillis. Mul on praegu pisut kusine, või õigemini väga kusine seis asjade ja eluga. 2 aastat töötasin, aga nüüd ei ole enam tööd ega sissetulekut. Mitte, et ma "loodan;" hullult hittida kuskil turnas, või mängida üle bankrolli, aga see triobeti variant tundub väga ahvatlev olema. Tummine prizepool + Triobeti lisaauhinnad-bankrollid.. Seega küsingi, kas sul oleks võimalik mind selleks turniiriks steikida?..

    Loomulikult ma seda tüüpi olin mõned korrad Tartu Playmakersis näinud ja otsustasin et vahet pole, annan tüübile võimaluse. Tyyp ei hittinud obv. ja selle poole diiliga pole veel ka mingit pretensiooni, sest raha lubas ta tagasi aprilli jooksul.
    26.03 hakkas tüüp minuga uuesti MSN-is rääkima et tahaks miskit netiturniiri OOs teha ja kuna ta oli Pokerstarsis hittinud (saatis ka screenshoti)
    ja oli cashoudi teinud aga raha polnud kohale jõudnud veel. Tüüp lubas hiljemalt esmaspäevaks 28.03 kanda tagasi 70 euri pluss siis veel see 20 euri aga peale seda on haihtunud.
    Obv on mul sellest rahast savi ja eks ma teadsin riske aga lihtsalt teistele hoiatuseks antud tüübi eest.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Mult proovis ka ükskord MSN-is $22 laenata ja andis kohe oma nime, aadressi ja telefoni, et usaldusväärsust tõsta (ma pole üle kontrollinud kas klapivad), kui huvi siis võin sulle PM-i saata need. Btw, 07.04 on ta minuga rääkinud:


    7.04.2011 17:26:22 Dennis RIGGED Sander Laprik tere
    7.04.2011 17:26:28 Sander Laprik Dennis RIGGED yo
    7.04.2011 17:26:46 Dennis RIGGED Sander Laprik kui ma sulle tunni-pooleteisepärast eurosi kontole kannaksid, oleks sul võimalik tilti mulle $$ saata!?
    7.04.2011 17:26:54 Dennis RIGGED Sander Laprik kannaksin*
    7.04.2011 17:27:05 Sander Laprik Dennis RIGGED mis summa
    7.04.2011 17:27:53 Dennis RIGGED Sander Laprik väikeväike, paarkend kuni EUR
    7.04.2011 17:27:59 Dennis RIGGED Sander Laprik ja palju sa ise sealt tahad, ma ei tea
    7.04.2011 17:28:04 Sander Laprik Dennis RIGGED siis ei viitsi sry
    7.04.2011 17:28:22 Dennis RIGGED Sander Laprik ok, mis summast sa viitsiksid?
    7.04.2011 17:28:31 Sander Laprik Dennis RIGGED 300-400
    7.04.2011 17:28:50 Dennis RIGGED Sander Laprik ok, see juba over my limits
    7.04.2011 17:28:56 Dennis RIGGED Sander Laprik aga ok, vähemalt edaspidi tean



    Ei tahaks uskuda, et sa täitsa üle saad. Pigem võeti intressita laenu sult teadmata ajaks :)
    Viimati muudetud Codecci poolt : 12.04.11 at 14:10

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Tsitaat Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
    Tüüp lubas hiljemalt esmaspäevaks 28.03 kanda tagasi 70 euri pluss siis veel see 20 euri aga peale seda on haihtunud.
    Võlg on siis 90 euri, mitte 20? Või sa ei andnud lisa 70?

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei tahaks uskuda, et sa täitsa üle saad. Pigem võeti intressita laenu sult teadmata ajaks :)
    +1


    Olen laenanud sellele inimesele korra (esimene ja viimane kord). Võlg tuli tagasi...osade kaupa ja mitme kuulise hilinemisega, aga tuli tagasi vähemalt.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Kui ikka mitu kuud hiljem on plaanis tal tagasi maksta, siis ma küll ei jääks rahule sellega et "vähemalt tuleb tagasi" - küsiks siiski mingisugust intressi ka, sest tema on kokkuleppest mitte kinni pidamises ju süüdi.

  6. #6

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Võlg on kokku 90 Euri. Obv poleks teemat teinud kui tyyp oleks ilusasti ytelnud et raha pole või maksab hiljem. Selle asemel logib ennast nagu vaikne rott msni ja ei vasta ühelegi küsimusele. Kuna olen steikinud viimasel ajal paljusid, steigin hetkel ja kavatsen seda teha ka tulevikus, siis antud teema on hädavajalik, et scammimis ideedega poisid teaksid, mis neid ees ootab.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    pealkirja lugedes tuli insta eilne võsareporter meelde, kus üks röövis teiselt 20€ väärtuses rate.ee SOLe

  8. #8

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Ńo ma tean ka paari teemat selle venna kohta ja summad on kordades suuremad.. Ja skeemid oluliselt peenemad. Samas ta saadi kätte ja kirjutas lepingule alla ja seni kuni ta korralikult graafiku alusel summasid tasub, ma ei räägi midagi. Kui aga ülelend tuleb, siis lendab kogu pask täiega üles ja sealt ta enam välja ei rabele. Lihtsam on teda vältida ja tegemist mitte teha, hoiate oma aega ja närve kokku.

  9. #9

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Kuidas mina selle vennaga äri ajasin. Kõigepealt teeb pilti, et tal on raha olemas ja siis lasin taksoga alla tulla, tõi raha ära ja alles peale seda kandisn rahad Starsi. The only way!


    Uploaded with ImageShack.us

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    paadunud mängur või miks ta koguaeg vahetada tahab?

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Oli ka mulle mingi aeg võlgu,ning lubas ja lubas aga kuna asjalood polnud tal RL kõige paremad siis see venis,kuid maksis korraga ja kõik ära,turnasi mees mõistab mängida ning praegugi mahlakad nrid pokkerikontol!

  12. #12

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    lõpuks asjad liiguvadCashout request time: 2011/04/27 17:26 EET

    Cashout amount: EUR 2000.55


    EUR 28.00 has been automatically credited back to your MoneyBookers account (dennnu@gmail.com). Credit transaction #544205339

    EUR 1972.55 will be credited to your MoneyBookers account (dennnu@gmail.com) within 72 hours. Credit transaction #544205342

    Your PokerStars Account Information:
    Name: Dennis Einasto
    Email: dennnu@gmail.com
    User ID: DennuDNB
    Vaksali 11-53
    EE 50410

    Automaatselt tuli üle see summa, mis ma algselt üldse deponeerisin. Ülejäänud siis paistab, et 72 hrs jooksul, aga seal on kirjas ka credit trans. #number. Makse on vist juba teostamisel, scheduled mingile ajale.. eks siis iga hetk võib tulla. Hoian Gmaili pidevalt lahti ja ootan.. Saadan sulle siis €150.55. Katab vast moraalse kahju ära ja väga pikka viha ei pea. Sihilikult pole huiand, igal inimesel võib mingil eluperioodil nii väiksed kui suuri jamasid olla. Õnneks praeguste hiiteritega olen saanud kõik asjad joonde ja normaalse elu peale tagasi...

    Tundub et härra on oma asjad joonde saanud:) aga minuga pole ta vähemalt tänase kuupäevani midagi klaarinud..

  13. #13

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Oli ka mulle mingi aeg võlgu,ning lubas ja lubas aga kuna asjalood polnud tal RL kõige paremad siis see venis,kuid maksis korraga ja kõik ära,turnasi mees mõistab mängida ning praegugi mahlakad nrid pokkerikontol!
    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    paadunud mängur või miks ta koguaeg vahetada tahab?

    THIS.
    Ei saa olla edukas "hittija", kui pidevalt võlgu tahetakse...

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    hiti palju tahad aga kui oskad kuidagi auku panna ja raha põletada siis pole vahet palju hitid

  15. #15

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    mis sellest asjast saanud on?
    keegi ta pokkeritubade usernamesid teab?

  16. #16

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Reaalselt peaks olema tal +2k$ profitit järel.
    4k$ pealt 2k$ peale kukkumine on tulnud läbi 100$+ turniiridega


  17. #17

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Nägin teda eile, ütles, et tal pole praegu arvuti kasutamis võimalust vms.

  18. #18

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    lol
    sounds like "lasteaia lood"

  19. #19

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    Dunno, ise ootan ka rahasid.
    Ei viici eriti enam taga ajada vms, lihtsalt tulevikus targem.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Mingi vend skämmis 20 EURI vol. 2

    hambass.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES