Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 31
  1. #1

    P2nts alustab NL2.

    Tervist tutvustan siis ennast natuke ja enda postituse eesmärki.
    Olen P2nts 24 ja alustasin pokkeri Õiget mängimist väga hea juhendajaga.Kavatsen siia postitada siis oma küsimused ja käed ja muud sellist millele sooviks nõu kuidas saaks arendada ennast.

    Alustuseks paluks nõu mis statsidega inimesed tembeldada kelleks..

    Fish
    TAG
    LAG
    NIT
    DONK
    ja veel kui keegi puudub..

    statsid kellest ma aru eriti ei saa on siis järgmised..

    20/0/0.5 ja käsi 33
    41/10/3.5 ja käsi 30
    23/4/3.3 ja käsi 53

    ja ehk mõni nõuanne ka mida soovitatakse ja kuidas märkida...ütlen teile kohe ära et alles alustasin ja siiani olen tegelenud sellega ainult hobikorras ja läbi mõtlemata ja ilma hemita..

  2. #2

    Re: P2nts alustab NL2.

    kui ma ei eksi siis peaksid Tigrano videod sisaldama vastuseid kõikidele su küsimustele (pole päris kindel, kellelgi seal olid igatahes just selle kohta videod)
    http://www.pokkeriprod.com/videod-2/
    tere Pänts

  3. #3

    Re: P2nts alustab NL2.

    Tean vaatasin tema videosi ja sain temalt väga head nõu ka,tänud:)

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: P2nts alustab NL2.

    Tsitaat Algselt postitas P2nts Vaata postitust
    Tervist tutvustan siis ennast natuke ja enda postituse eesmärki.
    Olen P2nts 24 ja alustasin pokkeri Õiget mängimist väga hea juhendajaga.Kavatsen siia postitada siis oma küsimused ja käed ja muud sellist millele sooviks nõu kuidas saaks arendada ennast.

    Alustuseks paluks nõu mis statsidega inimesed tembeldada kelleks..

    Fish
    TAG
    LAG
    NIT
    DONK
    ja veel kui keegi puudub..

    statsid kellest ma aru eriti ei saa on siis järgmised..

    20/0/0.5 ja käsi 33
    41/10/3.5 ja käsi 30
    23/4/3.3 ja käsi 53

    ja ehk mõni nõuanne ka mida soovitatakse ja kuidas märkida...ütlen teile kohe ära et alles alustasin ja siiani olen tegelenud sellega ainult hobikorras ja läbi mõtlemata ja ilma hemita..
    Esimene tüüp on pigem fish imo. Teine tüüp kaldub rohkem donki poole ja viimane tüüp tundub selline fishine lag imo.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: P2nts alustab NL2.

    Kõik need on PFR passivsed fishid, 2 viimast on postflop agressiivsed.

  6. #6

    Re: P2nts alustab NL2.

    vpip alla 20 on selline kelle käest sa raha kergelt kätte ei saa üldiselt, need sind ei huvita, mul on nad punaseks märgitud nagu ka regularid.

    20-30 vahel on selline kahtlane, üldiselt suurema samplega jääb järjest vähemaks neid kes sinna vahemikku jäävad. pmst kui vpip on 2x+ suurem kui prf siis on tõenäoliselt halb mängija aga 23/0 mees sind ikkagi ei huvita, on palju paremad variante.

    30+ vpip on fish, selliste vastu tahad igal võimalusel mängida.


    aga tigrano videod vaata raudlselt läbi, see notemise osa oli väga hea.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 234

    Re: P2nts alustab NL2.

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    kui ma ei eksi siis peaksid Tigrano videod sisaldama vastuseid kõikidele su küsimustele (pole päris kindel, kellelgi seal olid igatahes just selle kohta videod)
    http://www.pokkeriprod.com/videod-2/
    tere Pänts
    +1 kasutan ise ka Tigrano süsteemi ja ei tunne, et midagi puudu või üle oleks.

  8. #8

    Re: P2nts alustab NL2.

    panen veel 2 senti ,pm on kõik need vennad fishid, kuna ühelgi normaalsel mängihal VPIP PFR vahe nii suur pole. pea silmas et 30-50 kätt on väike sample ja 20/3 võib reaalselt 14/11 TAG olla, 11/9 võib sellise käte arvu peale 40/30 jooksta
    aga tavaliselt esimene on passiivne fish, saad valuebetida münusalt ja foldida ta bet/raise peale ilma made handita.
    teine on donk, agressiivne, klõpsib vahest lambi nuppe ja bluffib, vahest tuleb value asemel potsize kontrollida ja bluffcatchida, mõelda alati kuidas käsi edasi mängib kuna riveril on ta võimeline bettima kogu oma range
    kolmas vend on suht samasse auku kui teine aga valib oma kaarte natuke rohkem ja vigurdab-bluffib tõenäoliselt vähem.
    *
    ja nit on väga väikse VPIPga, proovib oma sette hittida, ala 8/6, 11/9, 13+ hakkab TAG (ala 15/12) poole liikuma, LAG (mängib lihtsalt rohkem lehti kui TAG (18/14 ei olegi enam nii lihtne range peale panna, rääkimata siis 20/17) ehk on loosem, reeglina teenib non-showddown winningsiga vastasele survet avaldades ja foldima sundides raha, see vajab head käte lugemis oskust ja mängu tundmist
    Viimati muudetud suitsutihane poolt : 11.04.11 at 18:49

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: P2nts alustab NL2.

    Seletage mulle, mis vahe on fishil ja dongil? Minu jaoks fish=donk=banaan=lammas=mida iganes...heal lapsel mitu nime, aga kokkuvõttes tähendavad kõik lihtsalt halba mängijat.
    Ka on näiteks 14/12 ühe jaoks TAG, teise arvates Nit - ehk siis peaksid ise endale piirid paika panema, kuidas sa kedagi nimetad.

    Ise kasutan järgmist märgistust:
    värv 1 - VPIP kuni 10
    värv 2 - VPIP 11-18
    värv 3 - VPIP 19-29
    värv 4 - VPIP 30+
    värv 5 - VPIP 50+
    värv 6 - vilets regular, VPIP ca 10-20
    värv 7 - tegelased, kelle VPIP ca. 18-29 aga pfr on alla 10. näit 19/4, 25/6 jne.

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: P2nts alustab NL2.

    Mul on donk pandud agro alla, nt ~30/~30, fishid on passiivsed ~30/10 vms.
    2+2 foorumis oli hea artikkel selle kohta, ei leia ülesse enam.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: P2nts alustab NL2.

    mul on ka kolm värvi.

    sinised - eestlased
    punane - inimene, kellelt raha väga kergelt ei saa
    roheline - inimene, kes jagab raha (ehk siis donk/fish või kuidas ise nimetada tahate)

    ja kui kohtan totaalset jõuluvana (VPIP 80+), siis panen notesse kirja lihtsalt "rahakott".

  12. #12
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: P2nts alustab NL2.

    sinised - eestlased
    punased - head regid
    oranžid - mitte nii head regid (passivsemad varastamisel, 3bettimisel jne)
    rohelised - fishid
    helesinised - jõuluvanad, vpip/pfr ala 50/1 60/5 jne

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: P2nts alustab NL2.

    Mis infot see teile annab, kui eestlased siniseks panete?

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: P2nts alustab NL2.

    midagi väga ei anna. vanast harjumusest rohkem kui mõned metamised on esinenud.. eesti mängijaid on nagunii tavaliselt päris head ja selles mõttes on juba hea kui näen kohe ära, et lauas istub üks. niisama endal ka tore vaadata kui mõni eestlane kuskil istub. saab juttu puhuda. : D

  15. #15
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: P2nts alustab NL2.

    Minulgi on juurde jäänud harjumus eestlased sinisteks märkida:)

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: P2nts alustab NL2.

    sama siin:)

  17. #17

    Re: P2nts alustab NL2.

    Suur tänu,alguses vahetub inimesi päris palju ja suht raske on neid panna mingile kohale sest 10 minuti jooksul vahetub 3 inimest ja pm callitakse kõike mida teed.vv siis mõned kes mängivad väga it mängu...

  18. #18

    Re: P2nts alustab NL2.

    colorcode on ainult selleks, et lobbyst laudu valida, lauas sa vaatad hudi. sel põhjusel pole ka mõtet 7t erinevat värvi panna imo. mul on põhiliselt ainult punased ja rohelised. samuti pole tähtis, et alati saaks õigesti värvi pandud- saad seda iga kell muuta.

    ma märgin jooksvalt ja sessi lõpus panen alati "sit out next bb" mitte "sit out and close" see aeg kui viimased lauad veel käivad colorcoden+sulgen järjest laudu.

  19. #19

    Re: P2nts alustab NL2.

    oskab mulle keegi lahti seletada kuidas tuua hemi kasutades välja tuua käed ja siia postitada?

  20. #20
    Räme Fish Kasutaja Zyklon1939 avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    10

    Re: P2nts alustab NL2.

    hem-is teed käe aktiivseks, parem click - copy hands to clipboard ja siis lähed nt http://www.handconverter.com/ pasted sinna ja converdid. Siis kopid converditud käe ja paste siia

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES