Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 65
  1. #21
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    On ikka võimalik nullist alustada. Ise alustasin T6pokeri toas nullist ja jõudsin kuu ajaga 83.3 Euro peale :)

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    kahju sinust

  3. #23
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    T6-s BR kasvatamine tundub hetkel jah kahjuks vaid suckout või tugev bad beat :\.

  4. #24

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Kindlasti on. Peab olema palju kannatust ja tight mängu :) natuke kaardiõnne ka.

    olen ise nullist üle 70 € saanud. Alustades freerollist :)

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    mul oli selle aasta 1. jaanuaril pokkerikontodel vist mingi 20 taala, mis pokerclub.ee'lt saadud. kordagi juurde ei kandnud ja jaanuari lõpus oli roll $3k ja veebruari lõpuks kuskil $10k.

  6. #26

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Tsitaat Algselt postitas RaitS
    Kindlasti on. Peab olema palju kannatust ja tight mängu :) natuke kaardiõnne ka.

    olen ise nullist üle 70 € saanud. Alustades freerollist :)
    Minu teada alustasid ikka 5€ boonusest ;Daga see sama hea kui nullist..nii,et järjekorde näide,et nullist on võimalik üles töötata

  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Miks peab 0-st alustama?
    Krt visake sõnnikut teenite 1k$ ja pange see kontole ja mängige.
    Mul läheb igasugustest. freerollidest süda pahaks.
    Samas eks pokkeritoaärimehe poolt vaadatuna tundub mingi 100$ freeroll väga odava väljaminekuna,kui 1k pead sellel mängib.Ja kui ka sellest 1% hakkab "grindima" ja raket maxma on kasumid 100-kordsed

  8. #28

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Miks peab 0-st alustama?
    Krt visake sõnnikut teenite 1k$ ja pange see kontole ja mängige.
    Mul läheb igasugustest. freerollidest süda pahaks.
    Samas eks pokkeritoaärimehe poolt vaadatuna tundub mingi 100$ freeroll väga odava väljaminekuna,kui 1k pead sellel mängib.Ja kui ka sellest 1% hakkab "grindima" ja raket maxma on kasumid 100-kordsed
    Ei pea vaid saab ja on võimalik ka neil kes sõnnikut ei viitsi visata ;D

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    (Y) ;D

  10. #30

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Ma alustasin 25$-ga. Selle tõmbasin kuu ajaga bustoks. Siis kandsin veel ca 25$ ja peale seda pole oma raha enam pidanud pokkerisse kandma. Ja välja olen ka tsipa kandnud.

  11. #31
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Miks peab 0-st alustama?
    Krt visake sõnnikut teenite 1k$ ja pange see kontole ja mängige.
    Mul läheb igasugustest. freerollidest süda pahaks.
    Samas eks pokkeritoaärimehe poolt vaadatuna tundub mingi 100$ freeroll väga odava väljaminekuna,kui 1k pead sellel mängib.Ja kui ka sellest 1% hakkab "grindima" ja raket maxma on kasumid 100-kordsed
    Olen kindel, et sõnnikuviskaja, kes paneb oma kogu raha insta mängu, hakkab, seda tegema uuesti ja uuesti. Freerollimees või minimaalse deposiidi tegijal tunduvalt lihtsam ja kindlasti tuleb ka odavam. Sest alguses palju raha ei anna midagi. Alguses on vaja õppida ja praktikat ning hoopis tähtsam on aja kulu, kui seda on raha.

  12. #32
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Millal alustasin ja kuidas?:
    Alusatasin 2007. aastal 2. jaanuaril mängimist, saades 10$ tasuta deposiidi VC Pokeri, millest suutsin peamiselt 1-5$ SnG-d mängides teha esimese kuuga 200+$. Veebruaris sai alustatud cashi proovimisega, esimeseks kokku puuteks oli 0,02/0,04$ taseme proovimine, mis lõppes kerge plussiga, kuna olin ilmselgelt liiga passiivne. Veebruari lõpus hakkas aga PlayTech softi VC Pokerile pakkuma ja eestlastele oli seal mängimisega korras. Märtsis leidsin uue koha kus sai tasuta esimese depoka: pokkerituba.com, tegemist, siis Eesti oma saidiga kus sain 5€, mille mängisin esimese kuu lõpuks 340€ peale cashiga ainult, alustades siis 0,01/0,02 tasemest ja jõudsin kuu lõpuks ka 0,1/0,2€ taset proovida. Aprillis olin samal saidil ja jäin seni esimest ja ainsat korda kuu lõikes miinusesse, kuid see oli ka väga masendava luckboxiga kuu, sattudes mäletamist mööda 4-5x allin-s neliku ja paar korda A mastiga mastirea vastu. Igatahes mõtlesin et sait peab olema rigged ja tegin cashoudi ja kandsin 250$ välja võetud rahast Hollywoodpoker.com-i. seal alustasin Mai kuust ja eesmärk oli iga kuu bankroll duubli ajada. esimene kuu õnnestusku 0,1/0,15 mängides br duubli ajada, uuel kuul liikusin 0,15/0,25 tasemele ja jälle õnnestus peaaegu duubli saada. juulis mängisin natuke aega NL25-t kuni sain oma esimesed 1000$ kokku ja liikusn 0,25/0,5$ peale, kus esimese kahe nädalaga olin ilusti kursis duubeldamisele, kuid siis hakkasin palju HU cashi mängima ja lõpptulemusena jäi kasumiks ~500$, mis ei olnud see mida lootsin. Igatahes ei pakkunud hollikas enam pinget ja alates augustist (2007) mängin siis PokerStarsis, koht sai valitud eelkõige pokkeripoe olemasolu ja suure laudadevaliku tõttu.

    Vot et sellise jutu leidsin üles enda algusest, mulle väga meeldis nullist alustada, eriti kuna ma algul midagi ei teadnud asjast ja ilmselgelt ohutum tee teada saada kuidas mäng toimub. sisuliselt 0-kogemusega mängijast (pärast paari raamatu lugemist) 10 kuuga elukutseliseks.

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Kena elulugu Patrick ja nautisin selle lugemist.

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    ma alustasin sõbra juures 4 inimese sitngosid mängides. seal oli põhiline õlli lasta ja siis 100 eeki peale mängida. kaotasin alguses, uurisin veits netist ja hakkasin võitma. seltskond ka suurenes (enamus puutusid esimest korda holdemiga kokku), ma aga võitsin. millalgi käisin monte carlos 500 eeki turniiril ka, si**agi ei saand aru, mis ümberringi toimub aga sain 2 koha ja 2,5k eeki. kokku olin selleks ajaks umbes pool aastat mänginud (ainult homegamedes) ja võitnud ~10k eeki. vahepeal tuli väike paus mängudesse sisse, käisin reisimas paar kuud ja tagasi tulles regulaarseid mänge ei toimunud ning hakkasin real money peale pokerroom.comis mängima (play money peale olin seal tööjuures si*aks juba mänginud).

    esimene 50 taalane deposiit läks pe**e (mängisin nl25 ja nl50 - madalamaid tasemeid vist polnudki). kandsin aga juurde ja nu**isin pokerroomis veits, läksin tilti, võtsin sealt kõik raha välja ja panin partysse. selle aja peale olin vbl 100 taalaga miinuses aga siis hakkasid jälle homegamed toimuma ja sealt tuli rahtsi juurde. partys donkasin 18-27 mehe sngsid, olin enamvähem break-even või väike võitja. mingi aeg sain $5 rebuyl teise koha ja ~1200 taala (enne oli ka väikse buyiniga turnadest ~3-400 plussi.

    enamus raha kandsin välja, natuke kandsin ka starsi ja triosse. mängisin ikka neidsamu sng'sid ja turnasid. mingi aeg oli peaaegu kõik raha maha joonud ja starsi oli jäänud 100 taala. lõin selle HU sngsid mängides duublisse paari päevaga ning proovisin $20 180 mehe sngsid. umbes kolmandal katsel võitsin ära - $1100 - BOOM. sellest sain kindlust, et olengi maailma parim mängija - ainult see kuradi variatsioon oli minust need suured võidud mööda juhtinud. tagusin veel 180 mehe sngsid, sain 1 võidu, paar teist ja kolmandat kohta. suure osa rahast kandsin jälle välja (natuke ka uuesti partysse). partys mängisin turnasid, võitsin pidevalt aga midagi suurt ei hittinud. (palju 400-1000 taalaseid võite kuid finaallauas ei osanud mängida/halb jooks)

    cashi hakkasin samuti partys mängima, natuke nl25 aga see tundus liiga titekas ning põhimänguks sai nl50. peale paari +10 buy-inist päeva liikusin nl100 - seal teenitud raha eest ostsin auto, arvuti ja igast muud paska. uue arvutiga aga enam party soft mul ei toiminud ning läksin edasi starsi. vahepeal sai natuke ka fulltildis HU mängitud, kuna rakeback rahad läksid sinna. üks kõige uskumatum päev oli see, kui FT bankroll oli ~400 taala ja päevaga nl100 HU mängides tegin sellest $2,5k (mängides 2 laual, enamast shortstack donkide vastu).

    starsis läks kõik ok, kuni eelmise aasta lõpus mingi klikk käis ja ei suutnud mängida ilma tilttamata. detsembris kandsin kõik rahad välja, kuskil jõulude ajal sai pokerclubist redkingsi boonuse $25 ning veebruariks oli sellest HU mängides $10k teind. siis tuli praktiliselt pool aastat mõttetut tühjapeksmist (break-even, väiksed miinuskuud või max $2k plusskuud). aprillist on ka uus töökoht, mis alguses ei lasknud väga palju mängida. sügisest olen nüüd jälle asja tõsisemalt kätte võtnud ning keskmiselt 1-2 tundi päevas mängides ja normaalset kasumit näidanud. elukutseliseks ei plaani, töölt sain ka kõrgendust ning lõputöö kirjutan ka kevadel valmis :D

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Aina paremaks läheb! :) Veel, Veel, Veel!

  16. #36

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Ok kirjutan ka miskit.Midagi sama erilist kui teiste prode juttu lugedes siit ei tule.

    Alustasin kodumängudega miski paar aastat tagasi. Buy in oli tavaliselt miski 100 ja bb 1 või 2 krooni. Sealt sain selgeks mängu põhitõed ja käed ja muu mis pokkeriga kaasas käib. Kuna tekkis huvi siis võtsin ette pokerroom.com toa ja tagusin seal play money. Täpselt ei mäleta palju nuppe algul anti vist oli 10000 aga lõpuks suutsin seal tekitada sellest 4 miljonit :o ;D . Edasi sattusin Triobetti. Tagusin seal freerolle. Kuna alguses olid seal rahvast vähe ja trio pakkus väga häid oma turniire, siis seal hittisin tihti ja tegin 0-st omale rolli. Kuidagi sattusid aga alati mu suuremad võidud aega kui autol midagi katki läks ja tegin väljakandeid. Selletõttu pole rolli kunagi suureks saanud ja ikka uuesti alustanud kõige madalamalt.Mingi hetk tagusin ka nl50 ja hittisin seal miski 5 BI upswingi aga see kadus kiirelt. Olen veel üritanud cashi aga ei ole püsivust olnud nüril kaardiootamisel. Väga palju olen mänginud ka sng-sid. Üks projekt oli Triobeti 2 daalastel extreme turbodega.Isegi beatisin neid lotomänge ja 100 daala kokkusaades lõpetasin ära. Hetkel alustan tänu Ranka õpetusele uue cashi projektiga ja üritan 20 eurot nüüd nl5 veits kasvatada. Kõrvale mängin kindlasti turnasid nii et eks näeb äkki väga nüriks ei lähe :D Sisse väljakande suhe 1:5 ja kõige hullem vast polegi, funni on küllaga saanud.

  17. #37
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    ok2aa, mis aastal mängima hakkasid?

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Ausalt öeldes pole kunagi mingit nn grindimist teinud.
    Tegin ausalt kohe 300-1000$deposiidi,mitte ei pannud rotti kuskil freerollidel tiireldes või NL10 grindides
    Siis kui mina alustasin pokkeirmängu,piisas võitmisest ka lihtsalt tight olles.Nt limit texases ma mäletan oli suht tavaline et full ringis oli preflopi vaatamise protsent üle 50.Lihtsalt istu ja kühvelda raha kvaliteetsete kätega
    Lihtsalt ei mäleta et oleks pidanud peale 200$ deposiiti redeposiiidi tegema,sest kohe oli sellest paar k saanud.
    Ja kui vaja oli tegin ka 2k deposiidi kui olukord nõudis.Kui mina alustasin oli NL1000 tase nõrgem kui praegune Nl50
    Ehk pokkeirkuldajastu algas nn aastal 2000.Paljud tänapäevased staarid teenisid siis hiigelkasumid ja nyyd istuvad loorberitel.Lihtsalt olid õigel ajal õiges kohas.Nüüd need tyybid vb ei beadiks isegi mängu.

  19. #39
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Ausalt öeldes pole kunagi mingit nn grindimist teinud.
    Tegin ausalt kohe 300-1000$deposiidi,mitte ei pannud rotti kuskil freerollidel tiireldes või NL10 grindides
    Siis kui mina alustasin pokkeirmängu,piisas võitmisest ka lihtsalt tight olles.Nt limit texases ma mäletan oli suht tavaline et full ringis oli preflopi vaatamise protsent üle 50.Lihtsalt istu ja kühvelda raha kvaliteetsete kätega
    Lihtsalt ei mäleta et oleks pidanud peale 200$ deposiiti redeposiiidi tegema,sest kohe oli sellest paar k saanud.
    Ja kui vaja oli tegin ka 2k deposiidi kui olukord nõudis.Kui mina alustasin oli NL1000 tase nõrgem kui praegune Nl50
    Ehk pokkeirkuldajastu algas nn aastal 2000.Paljud tänapäevased staarid teenisid siis hiigelkasumid ja nyyd istuvad loorberitel.Lihtsalt olid õigel ajal õiges kohas.Nüüd need tyybid vb ei beadiks isegi mängu.
    Vot need olid ajad, kahju, et ise selle aja maha magasin. Sul läks vist nii hästi, et võid siiani lõnga lasta ;D

  20. #40

    Re: Kas on võimalik nullist alustada?

    Tahate tasuta(peab lahti mängima raha aga ise deposiiti tegema ei pea) olen kunagi korra kasutanud.
    Tuttavad ikka teevad kellel 2- kontot kellel 3 ;D id-kaarti peab küll saatma kui nad seda soovivad mingi random kontroll on.

    http://www.maeireklaamiomaaffiliatesitesid.com panen enda lingi siis siia saan ka 10doltsi kui keegi regab.
    võin aidata quizis no-limit ära vastata kui vaja(kirjuta psi msn) kuigi artiklite abil saab ka ära tehtud tuleb veits lugeda ja läbi vaadata ja 50doltsi+100(vimase saab mingite arvude punktidega juurde), ise valid pokeroomi kui sul kontot ei ole veel. ehk aitab kedagi. kel pole raha kuskilt võtta

    Kui keegi seda kohta veel ei teadnud aga usun et see teada vist.. see strateegia mis nad seal pakuvad minuarust veits igav aga vb mõnele meeldib ei tea.

    Link muudetud Ranka poolt, kuna rikuti foorumi reeglite kolmandat punkti - "Foorumis ei tohi... 3. levitada reklaami! Affiliate ja refereal linke või saite, mis tegelevad peamiselt reklaamiga. Pokkeritubade promod/turniirid/erilised üritused on erandid ja neid võib promoda."

    Ühtlasi kasutaja kollane sai hoiatuse, järgmise eksimuse eest tulevad kasutusele rangemad meetmed.



Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES