Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Kas "nice play" või "burning money" ?

    Villain: 16/14/2,9 /6k hands
    UTG op 13%/ folds to 3b 69%/ 4b 1%. Omavahelist metat meie vahel pole, siiani on olnud straight-forward mäng. Kuidas villain mind näeb? Suur 3bettija ma ei ole ja seda eriti veel UTG range vastu, seega peaks ta panema mind siin väga tugeva käe peale.
    Siiani olen teda näinud ainult 4b AA ja KK. Seega need käed tahaks ta calling rangest välja jätta. Sees on kindlasti AK võib olla isegi AQs ja kahtlemata JJ,QQ ja mõnikord ka muu sodi. Vastane on selline kes ei taha kuidagi alla anda 3b pottides. Olen teda korduvalt näinud floatimas igasugu jamaga ja siis kui turnil nõrkust näitad üritab ise riveril potti maha võtta.

    Olingi põhimõtteliselt alla andmas kui river paardus ja ta panustas niivõrd väikese beti. Mida sellisest väikesest bettist välja lugeda? ei teagi täpselt aga eelnevalt on value handiga riveris ikka poole poti kanti bettinud.

    Seega otsustasin siin mängida fold equity peale.

    Mis arvate sellisest liinist? Milliste vastaste vastu te kaaluksite sellise liini võtmist? Kas on üldse mõtet sellist asja korralda, repime põhimõtteliselt ülikitsast range !


    MP: $124.65
    CO: $100.00
    Hero (BTN): $100.00
    SB: $100.95
    BB: $100.00
    UTG: $101.50
    UTG+1: $23.55

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A 3
    UTG raises to $4, 3 folds, Hero requests TIME, Hero raises to $11.50, 2 folds, UTG calls $7.50

    Flop: ($24.50) 5 5 T (2 players)
    UTG checks, Hero requests TIME, Hero bets $13, UTG calls $13

    Turn: ($50.50) 9 (2 players)
    UTG checks, Hero requests TIME, Hero checks

    River: ($50.50) T (2 players)
    UTG bets $15.15, Hero requests TIME, Hero raises to $75.50 all in, UTG requests TIME

  2. #2

    Re: Kas "nice play" või "burning money" ?

    dont like it. Ta saab aru, et iga KK,AA-d sa betiks turnis. Kui sul oleks praegu käest Ah3h, siis meediks mulle seal shove.
    Õhuga aga mitte. Usun, et suht kindlalt võib ta seal calli leida oma JJ-QQ. Ja see tema bet rivers tundub ka täpselt selle moodi, et tahab A-highlt valuet saada. Kuna sa suur 3bettija ei ole, siis ei usu, et ta sind Tx peale paneb ja seega callib seal sind maha üpris kergelt.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 13.04.11 at 04:30

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kas "nice play" või "burning money" ?

    Rahapõletamine.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Kas "nice play" või "burning money" ?

    Postflop ma ei kommenteeri...
    Aga preflop infoks niipalju, et
    11.5riskida+5.5võita=17
    kui 17 on 100%, siis
    11.5 -> 67.65%

    Seega kui Hero on üsna kindel, et vastane foldib sellisele 3betile rohkem kui 68%-ti, siis tuleb tõsta any2 (v.a.KK+), sest see on +EV .... seda juhul kui postflop ei lähe raha põletamiseks

    Kiire näide kah tõestamaks +EVd, mängitakse 100 korda:
    Vastane foldib 68x5.5$=374$
    Hero foldib 32x11.5$=368$
    kasum 6$
    Viimati muudetud levis poolt : 13.04.11 at 05:49

  5. #5
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kas "nice play" või "burning money" ?

    Ma arvan, et turni bet+shove river oleks isegi parem, aga kindlasti mitte kõige parem ja võib-olla isegi -EV.

  6. #6

    Re: Kas "nice play" või "burning money" ?

    Kui sa usud, et ta foldib siin JJ,QQ, siis võid riveri shoveda küll. Ta peab mõtlema, et ta käsi on face up ja et sa shoved for value oma KK+.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES