Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 194
  1. #21

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Woodstock nüüd küll mingi urgas ei ole ;P

  2. #22
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Woodstock nüüd küll mingi urgas ei ole ;P
    Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Legendaarne koht!

  4. #24

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha
    ROFL

  5. #25
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha
    Cliffnotes: Aristotep kuulab metalit ;D

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    jep lihtsalt pubis istumine joomine , pärast kes viitsivad kluppi?või mis ta arvate, ranka nagu ma arusain ei ole sellest vaimustunud ja kavatseb end vajrata?
    Mis mõttes nagu? Kust sellise readi said? :P

  7. #27
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    üldjuhul ma olen oma elus alla 5 korra joomisele ära öelnud kui mul muud plaani pole olnud ja opelimütsi ostsin ka soomes motomessilt endale ja ka opelitraksid, niiet nüüd olen valmis mees.

  8. #28
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    kas meil on konsensus, et viina tuleb võtta millalgi ? mul sess läbi nii,et pohhui iga nv kasvõi:D

  9. #29
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Mina viina ja šhampust ei joo, kõik muud joogid ilmselt on minu lemmikmargid

  10. #30

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kle on ikka küll, kõik olid needitud ja kasimatud, kaklesid, kukkusid trepil pikali, ühtegi silmale ilusat naist ei õnnestunud näha jne ISEGI PEOKUNNIL TULI UNI PEALE, ha ha ha
    Ma küll ei mäleta sellist asja :D

    A mulle isiklikult sellised kohad meeldivad, kus hallist massist erinev rahvas käib. Maitse ja harjumuse asi.

    Mu lemmik peokohad ongi vist paljude jaoks piisavalt urkad või grazyd kohad: Woodstock, Kuku klubi, Levist väljas, X-baar, Zavood, Valli baar, Angel, Kultuuritehas ja Kultuurikatel :)
    Rock cafes ka vahel päris ägedad kontserdid. Ja paar kuud käisime mere pst kandis miskis noorte hiphopi urkas mis tundus ka suht äge koht olema. Nimi oli vist Protest. Privador kui noori naisi tahad saada, siis soovitan sinna sammud seada :)
    Von Krahl on ka muidugi päris lahe koht.

    Kui keegi teab kohti (Tallinnas, Pärnus või Tartus), mis mu listi täiendama sobiks, siis tulistage julgelt.

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Ma olen peokunniga ühel meelel. Muideks see protest ja levist väljas on minu arvates nuts kohad. Angel on ka muidugi üpriski kõva koht ja see ei ole mees, kes pole korra angelis käinud :)

  12. #32

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Kindlasti juuksur, see on ikka nii huvitav koht peo alustamiseks. Levist väljas on peo lõpetamine. vahele jäävad kõik eelpoolnimetatud.

  13. #33
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    Ma küll ei mäleta sellist asja :D

    A mulle isiklikult sellised kohad meeldivad, kus hallist massist erinev rahvas käib. Maitse ja harjumuse asi.

    Mu lemmik peokohad ongi vist paljude jaoks piisavalt urkad või grazyd kohad: Woodstock, Kuku klubi, Levist väljas, X-baar, Zavood, Valli baar, Angel, Kultuuritehas ja Kultuurikatel :)
    Rock cafes ka vahel päris ägedad kontserdid. Ja paar kuud käisime mere pst kandis miskis noorte hiphopi urkas mis tundus ka suht äge koht olema. Nimi oli vist Protest. Privador kui noori naisi tahad saada, siis soovitan sinna sammud seada :)
    Von Krahl on ka muidugi päris lahe koht.

    Kui keegi teab kohti (Tallinnas, Pärnus või Tartus), mis mu listi täiendama sobiks, siis tulistage julgelt.
    underground tartus

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    LOL. Pärnus ma ei oska ühtegi sellist baari või pubi öelda. Ehk aleksander või siis veerev õlu aga põhimõtteliselt on need ikka sellised pärnulikud vaiksed urkad, et ei ole sellist kõvat andmist nagu tallinnas. Rahvas kuidas passiivseem ja linn on juba kella kahest tühi ning siis kõik baarid kinni peale lehtla, mis ei kannata mitte mingisugust kriitikat.

  15. #35

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kindlasti juuksur, see on ikka nii huvitav koht peo alustamiseks. Levist väljas on peo lõpetamine. vahele jäävad kõik eelpoolnimetatud.
    Juuksur on jah selline natuke vaiksem ja viisakam koht aga peo alustamiseks väga mõnus (kuigi mul enamus pidusid algavad kodus tervitusnapsidega ;D)

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    underground tartus
    Sinna me sattusime ükskord aastavahetusel. Tundus jah päris lahe koht olevat. Aga millegi pärast tekkis seal veeuputus ja siis pidi edasi liikuma järgmisse kohta - Maailma. Kus oli iseenesest ka päris raju pidu. Söögikohana ka Maailma mõnus, a pidudel peale selle ühe korra pole käinud.

    A ja meenus, et Tartus selline tore koht nagu Genialistide klubi.

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma olen peokunniga ühel meelel. Muideks see protest ja levist väljas on minu arvates nuts kohad. Angel on ka muidugi üpriski kõva koht ja see ei ole mees, kes pole korra angelis käinud :)
    Ming **** klubi või?

  17. #37

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    A ja meenus, et Tartus selline tore koht nagu Genialistide klubi.
    Mis nüüd on kunagise pärmivabriku hoones. Väga gruuvi.

  18. #38
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Mis nüüd on kunagise pärmivabriku hoones. Väga gruuvi.
    Ei saa usaldada pärmivabriku hoonet

    Nii on jama ikka, parem läheme kuskile rootsi laevapeale, et keegi koju ei saa kimada ;D

  19. #39
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ei saa usaldada pärmivabriku hoonet

    Nii on jama ikka, parem läheme kuskile rootsi laevapeale, et keegi koju ei saa kimada ;D
    parvlaevad on head, fikseerivad peo kestvuse ilusti ära , nii õle 3-4 päeva ei tohiks väga kesta ükski paadisõit vist

  20. #40
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    parvlaevad on head, fikseerivad peo kestvuse ilusti ära , nii õle 3-4 päeva ei tohiks väga kesta ükski paadisõit vist
    Jep, selles asja point ongi, pole kuhugi põgeneda ja tavaliselt need üritused saavad olema väga lõbusad.

Lehekülg 2, kokku 10 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES