Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 194
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Põhimõtte pärast ma kuskile Angelisssse ei roniks, isegi kui seal mingeid tibisi oleks.
    Väga halb mõte. Minu arvates pärnu ööklubid on veel suuremad pedeklubid, kui angel. Seriously.

  2. #62
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    jeps , ma arvan,et valime 1 korraks ikka mingi normaalse koha, mehed kellele meeldib mööda pimedamaid kohti käia, võivad sinna ju siis pärast minna( uku kohvikud ja muud urkad), nii,et kesklinnast võiks valik teha mõne normaalse koha jaoks. stereo, bravo, vanasti oli sohva baar ma ei tea mis sinna nüüd tehti väga mõnus koht, 24(radissoni 24 korrus, seal veic kallid joogid aint 120eek on mojito - mitte midagi tapvat) 1buyin nl10:D
    Kusjuures mulle organiseeritud peod eriti meeldi :S Ma ei tea miks :( Pigem sellised, et oh ei ole miskeid plaane, lähen teen ühe õlle ja siis leiad end kolme päevased tsüklist :P Hulga lõbusam IMO.

  3. #63
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Väga halb mõte. Minu arvates pärnu ööklubid on veel suuremad pedeklubid, kui angel. Seriously.
    hahhaha, vaevalt küll, sest enamus on ainult naised, kes Pärnu klubides ´käivad, mehi võrreldes on nendega ikka vähe ja ***** vaevalt seal käivad, kui mehi pole hhahaha

  4. #64

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    hahhaha, vaevalt küll, sest enamus on ainult naised, kes Pärnu klubides ´käivad, mehi võrreldes on nendega ikka vähe ja ped*d vaevalt seal käivad, kui mehi pole hhahaha
    Strand pidi teema olema. :D

  5. #65
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    ma põhimõtteliselt ei käi kohtades kus õll juba 50 eeki maksab va restod. urkad on üle prahi

  6. #66
    leits
    Guest

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    ma ei käi kohtades kus õll alla 100 eegu maksab

  7. #67
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Ma tavaliselt rihin peo alguse sinna kus 2 õlle on 1 hinnaga, kui valikutest juba rääkida :D.

  8. #68
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Pärnu Bravo ööklubi mõtlete? FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU kui mõtlete :)

  9. #69
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Ma panin mööda veits, vahepaeal surkisin Pärnu urkaid sisse, sorry mehed ;D

  10. #70

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Pärnu Bravo ööklubi mõtlete? FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU kui mõtlete :)

    mis bravol viga on siis ?

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Aga miks Mirage ei sobi.Kasiino ilusti all saab -gamblimine kohe käe jala juures.Ma mäletan küll,kuidas tibid kes ülevalt alla tulid Naxerile silma tegid ,eriti veel kui ta max bettidega BJ lammutas:)

  12. #72
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Aga miks Mirage ei sobi.Kasiino ilusti all saab -gamblimine kohe käe jala juures.Ma mäletan küll,kuidas tibid kes ülevalt alla tulid Naxerile silma tegid ,eriti veel kui ta max bettidega BJ lammutas:)
    Naxer on jumal ju, eriti veel tibid kohe nägid, et max bettidega lammutas ahhahha, ütle ausalt privador, et see on nali.

  13. #73
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    mis bravol viga on siis ?
    Julm urgas, ilgelt pisike, meeste osakaal 5x suurem kui naiste jne. Obv sattusin väga valel ajal sinna (Sexpeditsioon), aga ei tahaks uskuda, et muul ajal ka kuigi normaalne on.

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Julm urgas, ilgelt pisike, meeste osakaal 5x suurem kui naiste jne. Obv sattusin väga valel ajal sinna (Sexpeditsioon), aga ei tahaks uskuda, et muul ajal ka kuigi normaalne on.
    Ütlesin, et pedeklubi.

    Privador: Mis ajast bravo all kasiino on? Sa ajad miragega segamini ning see mirri kasiino on ka paras urgas ning igasugused imelikud inimesed seal koos.

    See ei ole fun, Pärnu pole peolinn, siin võib suvel olla, siin võib elada, kui sa veedad oma vanaduspõlve aga kokkusaamiseks ja möllupanemiseks mõttetu urgas.

  15. #75
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ütlesin, et pedeklubi.

    Privador: Mis ajast bravo all kasiino on? Sa ajad miragega segamini ning see mirri kasiino on ka paras urgas ning igasugused imelikud inimesed seal koos.

    See ei ole fun, Pärnu pole peolinn, siin võib suvel olla, siin võib elada, kui sa veedad oma vanaduspõlve aga kokkusaamiseks ja möllupanemiseks mõttetu urgas.
    Priva kirjutaski ju, et Mirages. Ma arvan, et naad Naxeriga rohkem seal käinud, kui me kokku ;D

  16. #76
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    olgem ausad, normaalse koha leidmisega tallinnas probleeme pole, lähme kuhugi lounge joome ennast täis ja vaatame mis elu toob, kõva oleks ju saaks tuttavaks ja näeks nöod ka ära! algul nimedega vbl probleem,

  17. #77
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    olgem ausad, normaalse koha leidmisega tallinnas probleeme pole, lähme kuhugi lounge joome ennast täis ja vaatame mis elu toob, kõva oleks ju saaks tuttavaks ja näeks nöod ka ära! algul nimedega vbl probleem,
    Jah, peale viimast live turniiri, kui sai paljusi foorumi liikmeid näha silmast silma, on nüüd poole lõbusam suhelda. Ise küll pole tln baarides eriti käinud aga arvan samuti, et tln probleeme ei teki.

  18. #78
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Võib kuskil klubis üürida VIP saali-samas on ta eraldatud ja kui vajadus võib ka rahva hulka minna.
    Nt Venus clubi Martini private ruum http://www.venusclub.ee/club.php?menu=prices

  19. #79
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Võib kuskil klubis üürida VIP saali-samas on ta eraldatud ja kui vajadus võib ka rahva hulka minna.
    Nt Venus clubi Martini private ruum http://www.venusclub.ee/club.php?menu=prices
    Päris seff, mulle meeldib.

  20. #80

    Re: KAS me kunagi napsu ka koos võtame?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Võib kuskil klubis üürida VIP saali-samas on ta eraldatud ja kui vajadus võib ka rahva hulka minna.
    Nt Venus clubi Martini private ruum http://www.venusclub.ee/club.php?menu=prices
    Priva mis värk sul nende fancy klubidega on? Vead sealt oma fake imagoga grillkanu koju?

    Ja Venus club tundub ise mingi räige urgas (mitte heas mõttes urgas) ja see Martini private ruum mingi eriline fa-fa-fa koht. Ja pealegi kui me sinna läheme, kuhu me kõik oma Ferrarid, Aston Martinid ja limud pargime?

    P.S. See fake imago ei olnud sõimuna mõeldud, lihtsalt Privador on tihtipeale foorumis seletanud(unistanud), et võiks klubides käimise puhul mingid kallid ülikonnad ja käekellad muretseda, et naisi saada.

Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES