Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16

Teema: Kus mängida?

  1. #1

    Kus mängida?

    sain endale unibetti 5 eurot, ning nüüd on sellest 1 päevaga järel 0.73.. ??? tahaks teada, kus mängida, et mänguoskust arendada, kuid ei tahaks raha sisse kanda.. :-\

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Kus mängida?

    ilma raha kandmata ei arenegi... seesama unibet kõlbab ka alustuseks... tee miski paarisaja kroonine deposiit, loe läbi ranka preflop artikkel:
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,249.0.html, võta pokkeritoas kõige väiksema limiidiga rahalauad lahti ja küll näed kuidas areng toimub..

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Kus mängida?

    saab küll raha sisse kandmata ka.. mina pole kunagi ühtegi kopikat kuhugi kandnud.. freeroll turniiridelt on võimalik kopikaid võita ja vaikselt mingi 10+ taala kokku ajada, mida siis cashi laudades kasvatama hakata.

  4. #4

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ilma raha kandmata ei arenegi... seesama unibet kõlbab ka alustuseks... tee miski paarisaja kroonine deposiit, loe läbi ranka preflop artikkel:
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,249.0.html, võta pokkeritoas kõige väiksema limiidiga rahalauad lahti ja küll näed kuidas areng toimub..
    Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.

  5. #5

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas kuStom
    Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.
    loe 2x veel

  6. #6
    Metsapull
    Guest

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas kuStom
    Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.
    Milles Sa ei saa aru? Segaste asjade kohta küsi kindalsti täpsustavaid küsimusi ning foorumi rahvas üritab Sulle asja selgitada täpsemalt.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas kuStom
    Olen lugenud 2x seda. EI saa päris hästi aru kõigest.
    võid ka mängurahaga harjutada alguses.

  8. #8

    Re: Kus mängida?

    Vabandage iroonilise märkuse pärast, kuid need mõnetaalased "no deposit bonused" (arvestades summasid, mida korralik affiliate saab uue mängija "värbamise" eest) kõlavad imo pokkerimängija mõnitamisena. Selle rahaga on sisuliselt võimatu midagi saavutada ning reeglina kaotate selles pokkeritoas niimoodi õigused tulevasele deposiitboonusele, rakebackile, aff-specific hüvedele vms. Seda esiteks ja teiseks ei teeks minu hinnangul pokkerimängu õppimiseks paha 50-100 taala investeerida ning alustada mikro-limit rahalaudades ning odavatel turniiridel.

    Respect nende meeste ees, kes on alustanud täiesti nullist. Aga kahjuks on sagedane reaalsus see, et alustad nullist ja tolkned esimesed kuus kuud mingi $0,78 ja $8,51 vahel. Reeglina täiesti mahavisatud aeg. Seevastu inimene, kes alustab n. 100 taalast, on suutnud selle aja jooksul juba n. $3000 bankrolli koguda, liikuda limiitidel ülesmäge ning ka üldine areng on tal kordades kiirem.

  9. #9

    Re: Kus mängida?

    Jah, õge jutt, kuid kahjuks pole võimalik 50-100 kanda sisse.



  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Kus mängida?

    siis tuleb minna tööle ja kui nii vana pole, et tööl käia, siis ei tohi pokerit ka mängida

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Kus mängida?

    Pole olemas mõnetaalasid no deposit boonuseid on lihtsalt NO Deposit boonused :)

  12. #12
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Vabandage iroonilise märkuse pärast, kuid need mõnetaalased "no deposit bonused" (arvestades summasid, mida korralik affiliate saab uue mängija "värbamise" eest) kõlavad imo pokkerimängija mõnitamisena. Selle rahaga on sisuliselt võimatu midagi saavutada ning reeglina kaotate selles pokkeritoas niimoodi õigused tulevasele deposiitboonusele, rakebackile, aff-specific hüvedele vms. Seda esiteks ja teiseks ei teeks minu hinnangul pokkerimängu õppimiseks paha 50-100 taala investeerida ning alustada mikro-limit rahalaudades ning odavatel turniiridel.

    Respect nende meeste ees, kes on alustanud täiesti nullist. Aga kahjuks on sagedane reaalsus see, et alustad nullist ja tolkned esimesed kuus kuud mingi $0,78 ja $8,51 vahel. Reeglina täiesti mahavisatud aeg. Seevastu inimene, kes alustab n. 100 taalast, on suutnud selle aja jooksul juba n. $3000 bankrolli koguda, liikuda limiitidel ülesmäge ning ka üldine areng on tal kordades kiirem.
    minu bankroll algas no deposit boonusest, mille sain aprillis ja novembris olin juba elukutseline

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    minu bankroll algas no deposit boonusest, mille sain aprillis ja novembris olin juba elukutseline
    Nagu näha on kõik võimalik ja kõik ei pea ühte moodi alustama, muidu pole meil huvitavaid pokkeri lugusi, kes kuidas alustas ;D

  14. #14
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kus mängida?

    tuleb mainida ka seda et aasta pärast elukutseliseks hakkamist ostsin OPELI, peab mõtlema mida järgmine November lubada endale

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Kus mängida?

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    tuleb mainida ka seda et aasta pärast elukutseliseks hakkamist ostsin OPELI, peab mõtlema mida järgmine November lubada endale
    Irw, see valik saab olema suur, pakun, et ainult valimise rõõm ;D

  16. #16
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Kus mängida?

    v-o peaks ostma täiskomplekti naise ja lapsed, siis jääks endal vaev ära


    ja vastus küsimusele :"Kus mängida?"

    Vastus : soojas

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES