Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    11$ 77-metega OOP vs callingstation

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com



    SB (t3085)
    BB (t2347)
    UTG (t3360)
    UTG+1 (t3195)
    Hero (MP1) (t2935)
    MP2 (t2425)
    MP3 (t2529)
    CO (t3873)
    Button (t3920)

    Hero's M: 39.13

    Preflop: Hero is MP1 with 7, 7
    2 folds, Hero bets t150, 3 folds, Button calls t150, 2 folds

    Flop: (t375) 4, 3, 6 (2 players)
    Hero bets t300, Button calls t300

    Turn: (t975) Q (2 players)
    Hero bets t700, Button calls t700

    River: (t2375) 3 (2 players)
    Hero bets/checks/shoves?

    Vastase kohta oskan öelda ainult niipalju, et 30 minuti jooksul, mis turna käinud on näidanud ainult nutse põhimõtteliselt. KK-ga floppas quadsi ja checkis oop 2 korda järjest.

  2. #2

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    Ma arvan, et hero check-calls turn ja reevaluates river(probably check-fold). Kui vastane turni järgi checkib, siis betib hero riverisse 400-500.

    Hetkel olemegi turni betides end pisut kehva olukorda pannud, kus meil on stack alla poti ja oleme OOP.
    Ma usun, et hero võiks siin betida 450 ja foldida any raisele.

  3. #3

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    valuebet imo

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    Checkiks. "vbet" 450 näeb nii haigelt nõrk välja, et induceb villaini busted FD-ga bluffima. Ja kui meie plaan on selle peale foldida, siis pigem on see halb mõte. Check-calliks kui villain betib alla 2/3.

  5. #5
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    Okei thx kõigile.
    Mängisin kätt üle ja shovesin riveril.Obv oli see viga ja saan ka ise sellest nüüd aru.Tahtsingi teada tegelt, et mis keegi oleks teinud, et ehk oleks keegi samamoodi nuppe torganud riveril. Eriti ei mõelnud korralikult läbi olukorda.
    Panin ta Aristi5x peale või midagi sarnast. Kahjuks oli jah vastas A8 ristid.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Okei thx kõigile.
    Mängisin kätt üle ja shovesin riveril.Obv oli see viga ja saan ka ise sellest nüüd aru.Tahtsingi teada tegelt, et mis keegi oleks teinud, et ehk oleks keegi samamoodi nuppe torganud riveril. Eriti ei mõelnud korralikult läbi olukorda.
    Panin ta Aristi5x peale või midagi sarnast. Kahjuks oli jah vastas A8 ristid.
    Kui sa ta rangeks paned A-high fd miks sa shoved riveri?

    Väga harva callib sind seal halvem käsi.

    Ma oleks checkinud riveri ja oleks callinud teatud panuse.

  7. #7
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    ma tean jah, et mõttetu move aga mu mõttekäik viis mind sinna,
    et kui ma tõesti betin mingi 500 ja ta lükkab, siis ma ei teaks enam mida teha.
    kui ma checkin ja ta lükkab, siis ma samuti ei tea mida teha, kuna samas drawd panid suht mööda aga samas pole mul ka nii hea käsi, et callida.

    Aga kui ma lükkaks riveril ei paneks ta mind vähemalt olukorda, kus ma mõtlen üle endapeas ja lihtsalt teeks mingi crying calli või foldi.

    Aga muidugi jah sessuhtes on õigus, et kui tal oligi Ax masti draw, siis ta arvatavasti võib ka järgi checkida.

  8. #8

    Re: 11$ 77-metega OOP vs callingstation

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Checkiks. "vbet" 450 näeb nii haigelt nõrk välja, et induceb villaini busted FD-ga bluffima. Ja kui meie plaan on selle peale foldida, siis pigem on see halb mõte. Check-calliks kui villain betib alla 2/3.
    Ära ülehinda vastast, kui seal üle pannakse oled sa ütleme 97 korral 100st taga.
    Inimesed ei taha turniiridel välja kukkuda, väga harva võetakse riveril selline liin busted FD või kehvema käega kui kaheksad.
    Piisavalt tihti aga lihtsalt callitakse A4, 55, A6, 65, 67, 68, kuid samas ka Qx, 3x jne kätega, millega check saades julgetakse suurem bet teha ja mida me siis ägisedes callima peaksime.

    Vastase ülehindamine on peaaegu sama suur viga kui nende alahindamine.

    Cashis kindlasti muudetakse oma busted drawsi ja kehvemaid käsi nõrkuse peale blufiks, aga selliste stackide juures turniiril ikka väga harva.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES