Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 840
  1. #241
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Lemmik söögikohad.

    Vapiano kriitikast ei saa eriti aru. St nende hindadega saab kuskil midagi paremat? Kui restodega võrdlete, siis pole loomulikult võrreldagi. Teda peab võrdlema Subway, Peetri Pizza, Lido ja Hesega.

  2. #242
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Vähemalt on arvamusd seinast seina. Ma ise pean Itaalia köögist üsna palju. Vapianos söön alati pastat ja minu meelest on see neil parem kui üheski teises kohas Tallinnas. Keskmiselt tellin sealt 3-4 korda nädalas söögi koju või söön kohapeal. Seni pole üle visanud. Üldiselt pandi esimene Vapiano restoran püsti alles ca. 5a tagasi ja kett laieneb ülikiirelt üle maailma. Ju neil siis mingile sihtgrupile on midagi ikka pakkuda.
    mul teeb naine sitaks head pastat. arvatavasti sellest ka minu arvamus.

  3. #243
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Vapiano kriitikast ei saa eriti aru. St nende hindadega saab kuskil midagi paremat? Kui restodega võrdlete, siis pole loomulikult võrreldagi. Teda peab võrdlema Subway, Peetri Pizza, Lido ja Hesega.
    peetri pizza saab kätte 70 krooniga, vapiano normaalne pizza maksis kuskil 100-110 krooni. kallis nagu.

  4. #244
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ka
    +1

    Ise olen vist 3korda Tallinnas elamise ajal seal käinud. 2 korda pizzat söönud ning korra pastat. Pizza pole üldse minu maitsele. Õhuke põhi, mis iseensest pole halb, aga see, mida sinna peale pannakse, seda on küll vähe ning maitseelamusest ei saa ka kahjuks rääkida.
    Pasta kohta pole aga ühtegi halba sõna, peale hinna, aga see subjektiivne niikuinii.

  5. #245
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mina kasutan Vapianos võimalust panna pasta sisse endale sobivaid koostisosi, mis pole tingimata menüüs toodud söögi sees. Kuivõrd sodi on seal kõik värske ja tehakse enda silma all valmis, siis natuke eksperimenteerides saab päris hästi enda maitsele sobiva lahenduse.

  6. #246

    Re: Lemmik söögikohad.

    Crema di pollo on Vapianos fking nuts!

  7. #247
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Lemmik söögikohad.

    Ei saa samuti aru, miks Vapiano kritiseeritakse, sest hinda, asukohta ja kvaliteeti arvestades on ikka väga nuts koht. Pitsat seal ise ei söö eriti, aga pastad (eriti crema di pollo jep) ja ka salatid on väga maitsvad.

  8. #248

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tõenäoliselt on tegu mingi "universaalse" Lääne maitsemeele ja Eesti maitsemeele vastuoludega.

  9. #249
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Lemmik söögikohad.

    huvitav kuhu kohta esimene subway tuleb siis?
    nagunii muutub mingiks 24/h läbuurkaks kuskil hollika lähedal, kus järjekorrad üüratud, nagu see praegune rõve restoran seal, mis algselt oli korralik

    ja vapiano on nuts

  10. #250
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Lemmik söögikohad.

    Käisin Rootsi kruiisil, reisu idee oli võimalikult säästlikult lõbutseda ja seega sai otsitud tagasi tulles odavat õhtusööki. Pika mõtlemise peale sai siis võetud cafeterias päevapraad milleks oli kartulipuder, porgandi/kapsa salat, 5 lihapalli ja kaste. Toidu maksumus 10 euri ja pean tunnistama, et nii viletsat kartuli putru pole ma eales varem söönud. See oli kehvem kui need pulbrid mis poes pakutakse 60 sendi eest vms. Salatiga koos sai veel kuidagi süüa, sest kõht oli tühi, aga kui salat otsa sai siiis lõppes ka igasugune isu. Pärast muidugi kõht valutas sellst jamast, kuidas nad saavad seda praeks nimetada? Nagu kuskil haigla sööklas löödi kulbiga lärts taldrikule ja next please!

  11. #251
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lemmik söögikohad.

    rääkides aigla sööklates, siis perhi aatriumis on päris head toidud :P

  12. #252

    Re: Lemmik söögikohad.

    Rääkides haigla söögist, siis "kulbiga lärts taldrikule ja next please" pole ma 13 aasta jooksul kohanud. Samas, kui nüüd tervislik seisund välja arvata, siis Pelgulinnas olid sa õnnega koos, kui said tacapärase "Eesti Eine" asemel kohaliku keldrikorruse söögikoha praadi. Lisaks tegid nad iga päev kohapeal ise pirukaid.

  13. #253
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mina kasutan Vapianos võimalust panna pasta sisse endale sobivaid koostisosi, mis pole tingimata menüüs toodud söögi sees. Kuivõrd sodi on seal kõik värske ja tehakse enda silma all valmis, siis natuke eksperimenteerides saab päris hästi enda maitsele sobiva lahenduse.
    kui palju seal selline ise kombineeritud pizza maksma läheb?

  14. #254
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Käisin Rootsi kruiisil, reisu idee oli võimalikult säästlikult lõbutseda ja seega sai otsitud tagasi tulles odavat õhtusööki. Pika mõtlemise peale sai siis võetud cafeterias päevapraad milleks oli kartulipuder, porgandi/kapsa salat, 5 lihapalli ja kaste. Toidu maksumus 10 euri ja pean tunnistama, et nii viletsat kartuli putru pole ma eales varem söönud. See oli kehvem kui need pulbrid mis poes pakutakse 60 sendi eest vms. Salatiga koos sai veel kuidagi süüa, sest kõht oli tühi, aga kui salat otsa sai siiis lõppes ka igasugune isu. Pärast muidugi kõht valutas sellst jamast, kuidas nad saavad seda praeks nimetada? Nagu kuskil haigla sööklas löödi kulbiga lärts taldrikule ja next please!
    Soomlased ainult selle pudru peal elavadki kui laevaga sõidavad, sellepärast ka siuke firmaroog. Ise ka proovinud, pohmakaga läks enamvähem alla küll, aga jah kodus teeks €1.50ga samasuguse valmis prolly.:)

  15. #255
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kui palju seal selline ise kombineeritud pizza maksma läheb?
    Ma ei söö seal pizzat. 80% kordadest söön pollo picante pastat, lasen teha topelt kana+parmesaniga, juurde panna ananassi vms. Paar euri tuleb juurde vist kokku. Aga sellevõrra on pasta täpselt selline, nagu ma teda tahan. Minu meelest väga hea diil.

  16. #256

    Re: Lemmik söögikohad.

    lasen ka alati topelt kana panna kas siis salatile või pastasse ja oma maitse järgi kastmeid. hetkel pikemat aega tartus ja tuli tseesari salati isu mis vapianos on väga maitsev imo. läksin siis dolce vitasse, võtsin pizzat ja salati. nii toodi salat ja midavittu tundus et kuskilt selku pakist välja kallatud huinjaa, söödav, aga mitte midagi erilist. kanafilee külm (vb peabki olema) saiakuubikud kivikõvad ja pooleldi kõrbenud ning mitte mingit maitset, pärast seda mõtlesin, et vapiano kraam ikka stone cold nuts selle kõrval, värskelt praetud kana, erinevad kastmed ja isegi see toores möll maitses paremini. tõsine pettumus. pizza oli enamvähem, ise valisin vist tiba sitad lisandid.

  17. #257
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mul teeb naine sitaks head pastat. arvatavasti sellest ka minu arvamus.
    seda ma mõtlengi. kui kodus saab paremat stuffi, mis mõtet on väljas söömas käia (ainuke boonus, et ise ei pea jebima valmistamisega) - nii on kahjuks enamus söögikohtadega ja face the fact - enamus naisi oskab paremini süüa teha, kui mingi lontkokk kuskil söögikohas. paar x olen küsinud kokalt, et kas ta oma sõpradele ka seda sööki pakuks, lihtsalt lõpuks viskab üle see kvaliteedi/raha täiesti perses suhe - kokad punastavad ainult.

    P.S. küll siinsed poissmehed ka kogevad kunagi naise kokakätt - MadisErit lasi muidugi kahel tsikil ära minna mingi topivarguse pärast
    Viimati muudetud adam_q poolt : 19.01.12 at 00:24

  18. #258
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Seoses pastaga küsiks, et kus Tartus saaks head pastat, mida oleks ikka serveeritud rohkem kui 2 kulbitäit? Hind ka ei tohiks väga krõbe olla.. :P

  19. #259
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Seoses pastaga küsiks, et kus Tartus saaks head pastat, mida oleks ikka serveeritud rohkem kui 2 kulbitäit? Hind ka ei tohiks väga krõbe olla.. :P
    Moka ja La Dolce Vita. Esimeses vähe fancymad/erilisemad pastad ja keskmised portsud, aga Dolce Vitas üsna suured portsud ja väga maitsvad pastad. Sisustuse poolest on Moka jällegi hubasem. Pastad vist alates ~6€ mõlemas kohas. La Dolce Vitas muidugi päevapastad ka, mis on odavamad.

  20. #260
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Vaatasin Dolce Vita kodulehte ka, seal vist pole kirjas päevapastasi jms?

Lehekülg 13, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES