Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 42 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 840
  1. #281
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kus kohas tlnas see sämm asub? Pole kunagi käinud aga tundub, et peab proovima.

  2. #282
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mäos on see.

  3. #283

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kahtlemata hinna ja kvaliteedi suhtelt parim söögikoht Tallinnas. Kebab on nuts, kuigi liha võiks ikka klassikaline, döner olla. Ülejäänud menüü samuti nuts. Pardifilee viib keele alla ja maksab vist 7€ :)
    krt täna meenus su foorumipost ja sai seda fileed proovitud. Kokk vahetud või maitsemeeled erinevad vms aga süüa see ei sündinud. Sellele jääb alla vist isegi Karja Keldri seenepaad, kus taldriku põhja oli peidetud kaks õlist leivaviilu ja peal kõvad kurgitükid+paprika ja mingi nonsense pask.

    Hea hinnaga on Tallinnas "Dubliner". Vapiano jääb kohe kindlasti alla. Vanaema juures on ka suht ok.

    Liiga palju neid kohti, kus toit serveeritakse valesti või väga kehvalt maitsestatuna. Täiesti ulme.

  4. #284
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Rakveres Katariina Keldris väga head toidu. Kuskil Pikal tänaval asub.

  5. #285
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lemmik söögikohad.

    square kebab (vabaka all) on suht ok, kiire teenindus ja saab kõhu täis
    kristiine keskuse kebabi tellides sain lihtsalt liha ja friikad, täiesti wtf. sibulat ka ei antud - otsas oli
    kompressoris pole enam mõtet minna - portsud on nii haigelt väikeseks läinud
    ja tacos on hea pizzad

  6. #286
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    Siin kandis ka nüüd mõned rämpstoidu ja muud jointid järgi proovinud.
    Hetkel käinud macis, burger kingis, five guys burgersis, taco bellis ja dunkin donutsis.
    Macis sama pask nagu ikka, eestis ka mulle mac eriti ei istu, hes sitaks parem imo. Ma olin täiesti pinalis ka muidugi kui seal käisin ja kettisin kõik välja. BK-s paar x käinud ja ei tea... ei ole kuidagi need burgerid istunud seal. Taco bellis ei mäletagi mis võtsin aga jube hea oli igatahes. Dunkin Donutsis paar x hommikust söönud ja kohvi on seal nuts igatahes ja mingi beekoni ja munaga eine oli ka päris hea.
    2+2s soovitatakse koguaeg fastfood threadis seda five guys burgerit, et pidi parim burger olema fastfood jointidest. Testisin ära ja confirmed mõnus siuke mahlakas burger ja friikad olid ka lagi. Seal mingi siuke süsteem, et valida kas tavaline burks, cheese burger, bacon and chesseburger ja mingi 4jas varjant veel ja siis ise valid listist mis sa sinna vahele veel lisaks paned. Ise võtsin baconi ja juustuga ja lykkasin vahele veel tomatit, kurki, grilled onion, mingi muu jama veel ja super hea lihstalt.
    2+2st küsisin ka fastfood threadis mingi listi kus siin kandis parimad palad ja plaanis need kõik läbi käia.

  7. #287

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kohustuslikud proovi kindlalt ära e. pizzahut, wendys, white castle, ja(di)ck in the box, dominos ja panda express. Need kohustuslikkuse järjekorras.
    Sinna lisaks subway ja starbucks, aga need standard.

  8. #288
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    pizzahut, wendys ja starbucks on siis samas lähedal aga need ülejäänud veits kaugemal. vend käis mul white castles ja ütles, et pidi täiesti umbes olema ja teist korda ei läheks. dominos pitsa pidi ka suht meh olema, vähemalt pizzahutiga võrreldes... tho ma käisin ükspäev mingis itaalia pizza restoranis söömas ja pliaaa pole paremat pizzat saanud, ulme.
    Aga üritan mekkida need kohad kindlasti ära.

    Täna sai kuskil vene poes ka käia. Müüjad kõik rääkisid vene keeles ja eriti inglise keelt üldse ei kuulnud.
    Kõik poes oli vene kaup pmst. Ostsime mingied vene küpsiseid ja sefiire (neid tava poes pole näind kuskil).
    Eesti juustu ja suitsuvorsti oli ka seal müüa.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 27.03.12 at 01:30

  9. #289

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mulle starbucks väga meeldis. Juba seetõttu, et igas starbucksis, kuhu sattusin, tundusid müüad supersõbralikud ja jätsid mulje, et tahavad mulle parimat kohvi teha ja lasevad unicornil vikerkaari ka peale ejakuleerida sellele extra 50c eest, kui sa vaid tahad. Olen üllatunud, et sa seal käinud isegi pole, kuna need on tõesti igas kohas, kuhu võib korraga üle 20 inimese sattuda.

  10. #290
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Lemmik söögikohad.

    fffffuuuu. tahaks ka.

  11. #291
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    Yea, suht igalpool on teenindus suht hea. Müüjal on justkui hea meel, et sa saab sinu heaks midagi teha.
    Käisin kuskil ihopis (peaks ka mingi kett olema) hommikust söömas ja siis seal oli siuke varjant veel, et kui keegi ütles, et tal sünnipäev on siis 6-7 teenindajat läks laua juurde ja hakkas happy birthday laulma ja samal ajal plaksutades ja semi tantsides.

    Starbucksist olen mitu x muidu mööda kõndinud, need igalpool kaubanduskeskustes ja isegi grocery storedes. Ma ei tea sugulane ütles, et dunkin donutsis on parem kohvi ja stuff kui starbucksis seega pole veel jõudnud ka. Aga proovin ära kindlasti.
    Louis Ck tegi nalja ka starbucksi üle :(. Ütles, et käis mingis coolis spets kohvi kohvikus kus oli hea õhkkond ja nähti täiega vaeva ta joogi kallal, et "in starbucks they dont care anymore, they just press the button and give ur coffee"
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 27.03.12 at 01:38

  12. #292
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Lemmik söögikohad.

    KFC chicken wingsid ka plaanis proovida?

  13. #293
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    KFCs sai egiptuses ka juba käidud aga yep.

  14. #294
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kohustuslikud proovi kindlalt ära e. pizzahut, wendys, white castle, ja(di)ck in the box, dominos ja panda express. Need kohustuslikkuse järjekorras.
    Sinna lisaks subway ja starbucks, aga need standard.
    Pizza Hut #1, really? Ma 2x käinud ja mõlemad korrad olid meh, Peetri Pizza tundub ka vägevam.

  15. #295

    Re: Lemmik söögikohad.

    See pole paremuse järjekord vaid legesuse lihtsalt.
    Mulle ka pizzahut ei meeldinud btw ja läbi aegade lemmik ongi peetri pizza.

    edit: aga mulle ei meeldigi üleüldiselt paksud pizzad. pizzakioski "luxory" vist ainus erand.

  16. #296

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Yea, suht igalpool on teenindus suht hea. Müüjal on justkui hea meel, et sa saab sinu heaks midagi teha.
    Käisin kuskil ihopis (peaks ka mingi kett olema) hommikust söömas ja siis seal oli siuke varjant veel, et kui keegi ütles, et tal sünnipäev on siis 6-7 teenindajat läks laua juurde ja hakkas happy birthday laulma ja samal ajal plaksutades ja semi tantsides.

    Starbucksist olen mitu x muidu mööda kõndinud, need igalpool kaubanduskeskustes ja isegi grocery storedes. Ma ei tea sugulane ütles, et dunkin donutsis on parem kohvi ja stuff kui starbucksis seega pole veel jõudnud ka. Aga proovin ära kindlasti.
    Louis Ck tegi nalja ka starbucksi üle :(. Ütles, et käis mingis coolis spets kohvi kohvikus kus oli hea õhkkond ja nähti täiega vaeva ta joogi kallal, et "in starbucks they dont care anymore, they just press the button and give ur coffee"
    lol @ semi tantsides.
    ajas korralikult naerma :D

  17. #297

    Re: Lemmik söögikohad.

    vesivärava grilli burgerid
    mofgod.jpg

    + väga easy going teenindus.

    ...alles nüüd avastasin..... (

  18. #298
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Lemmik söögikohad.

    Ma ise seal korra käinud ja see sattus ka olema nende avamise päeval vist. Istusime sõpradega seal ainukestena ja nad rääkisid mõistlikku juttu, grillisid meie silme all liha valmis, küsisid ilusti tagasisidet hiljem.

    Tundub, et kogenud grillmeistrid võtsid asja käsile ja lõid korraliku burgerikoha:)

  19. #299

    Re: Lemmik söögikohad.

    vanalinnas "EAT" pelmeenikohvik. musta puudli kõrval
    E: super odav, suur kauss pelmeene+igast kastmeid peale läheb maksma u 3 eurot. Valida saab spinati,kartuli,liha,linnuliha pelmeeni vahel
    Viimati muudetud ninasarvik11 poolt : 09.08.12 at 12:52

  20. #300
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Lemmik söögikohad.

    Vapianos oli veel aasta-paar tagasi väga ok hinnad, aga viimasel ajal märkamatult juurde pandud + uued road ka peale tulnud kallimate hindadega, nii et eriti alla 8-9 euri ei saagi korralikku toitu.. Eekide ajal oli suur pitsa näiteks 50.-

Lehekülg 15, kokku 42 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES