Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 42 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 840
  1. #361
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Lemmik söögikohad.

    käisin eile faetonis, mgini aserite värk on, meeldivalt üllatunud, 7.5€ eest küll sellist portsu kanašaslõkki kartuli jms salati värgiga pole küll varem saanud kuskilt, maitses ka hää

  2. #362

    Re: Lemmik söögikohad.

    No ju siis see kesklinna šašlõkikoht ei olegi mõeldud kontingendile, kes €10 eest päev läbi tööd teevad ja kuidagi lamp on panna seda võrdlusesse, et wtf mis hinnad, tavainimesed ei saa seda lubada. Miks see restoraniomanikku peaks kõigutama kui nõudlust on. Kapitslism at its finest. Tema maksab samamoodi mitu x kõrgemat renti per m2 kui näiteks osmani omanik. Lisaks veel inimesed, kelle arust on 5€ rohkem maksta way parem kui 30min osmanisse sõita ja aknast välja vaadata ja selle peale lõpuks 1h kulutada, mida saaks hoopis otstarbekamalt kasutada (veeta aega naisega, lastega, töö, trenni, ükskõik mille peale) ning inimesed, kelle €h on way kõrgem sellest hinnavahest. Terve interneti saab täis kirjutada põhjustest, mis määrab selle hinna. 10€ pole isegi nii hull. 2 lehte tagasi rääkis winnie kohast, mis küsib 50€ kartulipudru ja liha eest.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 22.09.12 at 15:29

  3. #363

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    tänapäev on isegi seda nö vena aja "oldscool" sasloki nii keeruline imo saada .. kuskil söögikohad suht voimautu
    Tartus kähkukas saab sasslõki mingi 3-4 euriga + kartulid mingi .70-1e, salat jms peaks kaasas olema sellega. Paar korda söönud ja ei kurda. Selliseks lõunasöögiks täitsa kõlbab, romantilist miljööd ja peenet õhtusööki veiniga muidugi otsima minna ei ole mõtet.

  4. #364

    Re: Lemmik söögikohad.

    Ma hakkasingi rääkima sellest, kas peaks eeldama mingit hinnataset juba söögikohta sisse astudes. Minupärast olgu ta kasvõi 25€, kui mul on merevaade, vaikne muusika või midaiganes. Kui ma lähen Järve Keskusesse, siis ma eeldaks saada süüa normaalse lõuna hinnaga, mitte mingi tippkoka boonusega. Roccalmares käin kah vahest hiinakas söömas, lõuna on 3.50€, hiljem veits kallim, kõik paigas kaubanduskeskuse kohta.

  5. #365

    Re: Lemmik söögikohad.

    imo see eesti ongi yli retarded .. võrreldes muu euroopa hindadega on ikka müstika .. okei alkohol/tubakas/väljas söömine on tõesti kallim mujal eu riikides, kuid fcking tavalised toiduained on sama hinnaga või isegi odavamad kuigi palga erinevus on migni 5x+ .. ansip ilmselgelt kõiges süüdi

  6. #366

    Re: Lemmik söögikohad.

    Pigem on Eestis toiduainete hinnad kallid võrreldes teiste riikidega, sellepärast, et turg suhteliselt väike ja äratasuvuse nimel pole mõtet müüa lihtsalt odavamalt

  7. #367

    Re: Lemmik söögikohad.

    Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
    See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa. Meenub käik tundmatusse juuksurisse, kus vene daam tegi kõik täpselt vastupidi mis ma palusin.

    Viimane kord lähen Mandarini, pole venelaste vihkaja, aga kui aru ei saa võiks vene keeles küsida ja inimlikult teenindada.

  8. #368
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lemmik söögikohad.

    meh, just käisin seal (võtsin riisinuudlid erineva liha ja tšili ja küüslauguga), 3 minutit ja sain toidu kätte ja päris hea oli. rääkisin eesti keeles ka
    nüüd just (25 mintsa hiljem :D) käisin jälle, tellisin eesti keeles, 5 minutit ja sain kaks toitu kätte. toit jällegi hea, aint kaste võiks olla :P

  9. #369
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Lemmik söögikohad.

    Ise elan pm Mandarini kõrval. Ja käinud seal ikka väga mitmeid kordi. Aga kohapeal pole juba aastaid söönud. Pole küll kunagi suhtlemisega eesti keeles probleeme olnud. Ja alati on isegi kontrollimata kõik toidud õiged olnud.

  10. #370

    Re: Lemmik söögikohad.

    ma elan ka siin kõrval a jube nahhaalselt pandi, never!

  11. #371
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    ma elan ka siin kõrval a jube nahhaalselt pandi, never!
    kahju siis .....

  12. #372
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Lemmik söögikohad.

    Paha saab paraja palga...

  13. #373
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
    See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa.
    +1, täiesti retarded kaader seal. Ka mulle toodi suvel vale roog lauda ja kui küsima läksin selle kohta, siis saadeti viisakalt perse :)

  14. #374

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
    See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa. Meenub käik tundmatusse juuksurisse, kus vene daam tegi kõik täpselt vastupidi mis ma palusin.

    Viimane kord lähen Mandarini, pole venelaste vihkaja, aga kui aru ei saa võiks vene keeles küsida ja inimlikult teenindada.
    Ma ei taha selle koha lähedalegi minna kuna siuke rõve õli vms hais kogu aeg ümberringi ja sees

  15. #375
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lemmik söögikohad.

    ei roni ka sinna, seal on mitu korda puhtusega mingid jamad olnud. kliendid on mingi nakkuse saanud ja värki.

  16. #376
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kuna liigun palju Tartu peal ringi eriti hommikuti siis soovitage kohti kust tasub hommikukohvi võtta.... tingimus, et saab kohvi kaasa.

  17. #377
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Kuna liigun palju Tartu peal ringi eriti hommikuti siis soovitage kohti kust tasub hommikukohvi võtta.... tingimus, et saab kohvi kaasa.
    coca naine teeb normi kohvi

  18. #378
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Kuna liigun palju Tartu peal ringi eriti hommikuti siis soovitage kohti kust tasub hommikukohvi võtta.... tingimus, et saab kohvi kaasa.
    Statoil, Sirius.

  19. #379

    Re: Lemmik söögikohad.

    suurem enamus toiduga/söödavaga seotud asutused müüvad ka kohvi. tuleb võtta sealt, mis parasjagu teele jääb/sihtkoha lähedal paikneb.

    Solarise Lidos on head toidud, maitses.

  20. #380
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
    Solarise Lidos on head toidud, maitses.
    eeeeeiii
    portsjonid on üliväikesed, hind per kg on epic kõrge, pole üldse hubane koht, ebamugavad puidust toolid, Vihvit ka pole iirc

Lehekülg 19, kokku 42 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES