Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 42 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 840
  1. #461

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kas see on sama mis shveitsi majas? seal ma olen käinud mõned korrad. täitsa ok valik, ja kõhu saab tõesti 3-4 euriga täis.
    Indeed it is.

  2. #462
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    Käisin ka ükspäev, confirmed.
    10+a seda kohta külastanud ja pole veel pettunud.

  3. #463

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kas tallinnas ka mõnda kohta kus puhtalt kalatoite pakutakse? hull kala isu on. ise ei viitsi vaaritada ja otepääle ka minna kauge.
    http://www.fw.ee/

  4. #464

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tartus soovitan BlackBerry Restorani. Galerii all ka söökide pildid ilusti olemas.

    https://www.facebook.com/pages/Black...ref=ts&fref=ts

  5. #465

    Re: Lemmik söögikohad.

    overvalued sushi imo .. yakuza on 10x parem (tokyo ehk 1-2x parem).. maitestamata sushi on nagu seakusi suus for real

  6. #466
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Lemmik söögikohad.

    seakusi mmmmmmm.......leits teab selle maitset

  7. #467
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head.
    Sattusin ka sinna. Toidud on tõesti head ja portsud ausad. Gustavo "savikoti" Fring askeldas ka leti taga ja aitas söögivalmimisele kaasa. Teinekordki.

  8. #468
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kebabi kunn on nuts. Soovitan veel nii kaua ära käia kuni uus on, terve taldrik kuhjatakse ikka korralikulkt täis :)

  9. #469
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Kebabi kunn on nuts. Soovitan veel nii kaua ära käia kuni uus on, terve taldrik kuhjatakse ikka korralikulkt täis :)
    Minu arust küll suht crap/meh kebab oli. Kogus muidugi korralik.

  10. #470

    Re: Lemmik söögikohad.

    Soovitage head pitsakohta Tallinnas.

  11. #471
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Grande pitsa vanalinnas on üks parimaid Eestis imo (Steffani jääb peale ofc). Lisaks sellele on Pizzakioskid väga head, Rocas on see. Americana pitsa ka suht hea.

  12. #472

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tiina pizza Liivalaial, päris edukas ja suur ning söönuks saab - peetri pizzaga hinna ja kvaliteedi vahe peaks parem olema. Americana on suht maitsetu.

  13. #473

    Re: Lemmik söögikohad.

    Olen neid igast pizzasid proovinud. Steffani, Papa Pizza, Keilas mingi Vaffa Pizza?, igast söögikohtade pizzasid ja imo miski ei beadi Peetri Pizza Mafioso pizzat.

  14. #474
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    What the fuck, tegelt ka kuidas te seda peetri pitsat süüa saate? Me oleme mitmest erinevast kohast saanud nii rõvedaid pitsasi sealt, et süda läheb pahaks.
    Enamus kordasid on viga see, et pitsad lihtsalt ujuvad õlis, karp on alt läbi ligunenud kui kaasa tellid ja pitsa tükki ülesse tõstes voolab rõvedalt õli sealt maha. Üks kord lausa olid need pitsad nii rõvedad, et võtsime vaevaks need tagasi viia, viskasime leti peale need ja läksime minema. Never again.

    /A jõulude öösel oli ainuke pitsa mis töötas mingi Loca pitsa, tellisime siis sealt 8 erinevat pitsat. Kõik pitsad tulid pmts valede komponentidega, enamus pitsadel oli vähem komponente kui tellitud. Ja ega maitsel ka väga kiita polnud. Juustuäärega tellitud pitsad tulid ikkagi tavalise äärega ja ääred olid täiesti ära kõrvetatud.
    Viimati muudetud Romka poolt : 05.01.13 at 12:44

  15. #475
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Lemmik söögikohad.

    kui pitsadest räägime, siis paneks kõrva taha, milline see korralikum koht siis on, kust tellida?
    Peetris imo toppingut pmst üldse peal polnud, peab siis sada üks ja pool lisa peale panema, et pitsa väärilise asja valmis saada?

  16. #476

    Re: Lemmik söögikohad.

    imo parim pizza ongi mida vähem kraami peal on .. see ku mingi 100 asja peal on mingi pirukas imho juba .. mulle endale meeldib peetriz ibiza pizza ja vegetariana + krevetid on ka v2ga hea ..

    Ainuke pizza mis mulle ei meeldi on taverna pizza sest sealt õhukese põhjaga ei ole võimalik tellida .. Stefanisse tho peaks kunagi minema, kõik kiidavad. Ise pole veel jõudnud

  17. #477
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lemmik söögikohad.

    olen tellinud grandet ja peetrit, peetri ikka biidib sajaga

  18. #478

    Re: Lemmik söögikohad.

    Ma tavaliselt võtan peetri pizzat piritalt 24h kaasa putkast, samad pitsad viimsist võetuna poole sitemad imo..

  19. #479

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
    Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo

  20. #480

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mulle meeldib Tartu Opera pizza.
    Btw, endised Opera pizzategijad tulid Anne Selveri Siriusesse, kes teevad ka seal pizzasid. Täitsa OK imo
    see imelik tomatismegma, mis sirka pitsadele sinna põhja peale pannakse, ei kannata mingit kriitikat ja rikub selle pitsa täiesti ära. muidu sirka on nuts.

Lehekülg 24, kokku 42 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES