Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 42 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 840
  1. #541
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas maarios Vaata postitust
    No ilmselt tahate ka juua siis ise soovitaks tartu mnt. Mack´i.
    Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.

  2. #542
    Julm Donk
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pealinnas
    Postitusi
    89

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.
    Ega jah seal see teenindus ongi minumeelest üks selline, mis kohe kutsub tagasi.
    Kui nüüd Tartu mnt ja Rocca Macki omavahel võrrelda, siis roccalaste teenindus on veelgi meeldivam ja mõnusam. Mitte et Tartu mnt omal midagi viga oleks aga rocca on grammi võrra ees.
    Ja muidugi söögid.. mmmmm..... peaks täna kah vist väiksed õlled ja Buffalo Chicken Wings´id võtma :)

  3. #543

    Re: Lemmik söögikohad.

    Pärnu Steffani pizzabaar.

  4. #544
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mack meeldib väga, aga chicken wingsid on seal küll kohutavad ja äädika sees ära leotatud, chicken wingse soovitan Texasest või wingstoppist proovida.

  5. #545

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.
    Krt ma olen 3 korda käinud ja pole mingit elamust saanud, samas kõik kiidavad. Ilmselt olen halvad valikud teinud

  6. #546
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mac on hea jah aga päris krõbeda hinnaga. Kui soov seltskonnaga veits odavama raha eest süüa siis täpselt ületee on Vana Villem sellest ja väga head toidud+kiire teenindus ja taskukohasem ka.

  7. #547
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Mac on hea jah aga päris krõbeda hinnaga. Kui soov seltskonnaga veits odavama raha eest süüa siis täpselt ületee on Vana Villem sellest ja väga head toidud+kiire teenindus ja taskukohasem ka.
    Krõbe hind tõesti, aga kui hinna-kvaliteedi suhe korras, siis ma olen nõus pmst alati kõrgemat hinda maksma, pigem on see isegi eelistuseks, vaadates, mis paska ikka paljudest kohtadest saab. ma olen nii nõudlik :(
    Alati tuleb mulle meelde Cubanita caesari salat, kus oli lihtsalt tavaline salat jääsalati asemel ning vahepeal ei saanud aru, kas tegu on salati või supiga.

    Btw, Tallinnas üks vähestest kohtadest, mida ma tean, kus on odav hind aga hea kvaliteet - sõõrikukohvik (liivalaia tänava kõrval). soovitan soojalt, sõbralik teenindus, maitsev söök, mõnus miljöö ja sõbralik hind
    Viimati muudetud eddi poolt : 19.01.13 at 13:47

  8. #548
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Mac on hea jah aga päris krõbeda hinnaga. Kui soov seltskonnaga veits odavama raha eest süüa siis täpselt ületee on Vana Villem sellest ja väga head toidud+kiire teenindus ja taskukohasem ka.
    Noore Villemi šnitsel on ikka alles ja selline, et raskusi taldrikule mahtumisega? Kurat, mis lihaisu tuli kohe.

  9. #549
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Noore Villemi šnitsel on ikka alles ja selline, et raskusi taldrikule mahtumisega? Kurat, mis lihaisu tuli kohe.
    On.

  10. #550

    Re: Lemmik söögikohad.

    Pärnus see Steffani pidi hea olema ka.

  11. #551
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Btw, Tallinnas üks vähestest kohtadest, mida ma tean, kus on odav hind aga hea kvaliteet - sõõrikukohvik (liivalaia tänava kõrval). soovitan soojalt, sõbralik teenindus, maitsev söök, mõnus miljöö ja sõbralik hind
    Kirjutan alla. Täitsa mõnusad kodused toidud.

  12. #552

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Btw, Tallinnas üks vähestest kohtadest, mida ma tean, kus on odav hind aga hea kvaliteet - sõõrikukohvik (liivalaia tänava kõrval). soovitan soojalt, sõbralik teenindus, maitsev söök, mõnus miljöö ja sõbralik hind
    Alla ei kirjuta, sõõrikud head, aga praed on mikrolaineahjus soojaks aetud...

  13. #553
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mis te selles Vana Villemis head leiate? Ainuke pluss imo, et neil kõikvõimalikud õlled olemas, olen mingi 3x söömas käinud ja igakord söök average at best.

  14. #554
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Alla ei kirjuta, sõõrikud head, aga praed on mikrolaineahjus soojaks aetud...
    Enam ei tõsteta kõiki koostiosasid enda nina all taldrikule? Ega ma seal samas kunagi peale lõunat käinud ei ole tegelikult.

  15. #555

    Re: Lemmik söögikohad.

    Elasin selle sõõriku kõrval ja vahel nii 4-6 vahel käisin söömas, alati oli mikroka stuff.

  16. #556

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Elasin selle sõõriku kõrval ja vahel nii 4-6 vahel käisin söömas, alati oli mikroka stuff.
    +1 Elan suht sealsamas ning paar korda olen võtnud sealt kaasa. Ja imo pole hinnad midagi väga odavad arvestades portsude suurust. Kui tahad kõhtu normaalselt täis saada läheb ikka 7-10 euri ehk suht standard.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis te selles Vana Villemis head leiate? Ainuke pluss imo, et neil kõikvõimalikud õlled olemas, olen mingi 3x söömas käinud ja igakord söök average at best.
    Vb ebajopp või oled lihtsalt mingit jura võtnud. Ntks kanafilee juustus juurviljade ja küüslaugukartulitega ülinutz.

  17. #557

    Re: Lemmik söögikohad.

    endale meeldib almare grill. Hinnad average, aga liha oskavad hästi teha + küüslaugukartul neil parim.
    Ainuke jama oli kui sõber võttis sealt kunagi kebabi lavašiga.. seal oli liha suht nigel, aga põhiroogade liha on alati väga maitsev olnud.

  18. #558

    Re: Lemmik söögikohad.

    Eesti Energia söökla Kadaka teel, seal on parimad küüslaugu kartulid mida saanud olen, kui juba teema sinna vajus.

  19. #559
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
    Mack meeldib väga, aga chicken wingsid on seal küll kohutavad ja äädika sees ära leotatud, chicken wingse soovitan Texasest või wingstoppist proovida.
    Mackis on Corona kana päris hea, kogused suhteliselt suured. Pizza on maitsev, suurest koos paari lisandiga saavad 3 inimest korralikult kõhu täis. Miljöö meeldib.
    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    endale meeldib almare grill. Hinnad average, aga liha oskavad hästi teha + küüslaugukartul neil parim.
    Al mare grill on value aga naistekas. Väiksed portsud ning väherasvane toit. Hinnad normaalsed. Selline vaikne koht enamikel aegadel.

  20. #560
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Lemmik söögikohad.

    mis fail, see tahab siis nüüd main course lõhe olla
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 28, kokku 42 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES