Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 42 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 840
  1. #41

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Hamburgeri putka Piibe maanteel, tallinna poolt minnes siis natukene enne vana lennuvälja, risti peal, kus saab lagedi poole keerata.
    Seal on mingi šaslõki wrap või midagi sellist, igastahes on see väga väga hea ja hind ka mõistlik 35.- Igastahes 10xparem kui mingi donaldsi burks ja tasub sinna sõitmist ära :)
    Pean kahjuks oma sõnu sööma. Sai täna siis üle pika aja seal käidud ja see šasklõki lavaš ei olnud üldse enam nii hea (vänske liha+halvem kaste) + hind tõstetud 43eeku peale.

  2. #42
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Siinkohal mainiks ka Tartust enne Paidet ja Tallinnast tulles pärast Paidet asuvat Põhjaka mõisa kööki. Polnud üldse paha, isegi täitsa hea.
    Kiidan ka, väga aus eesti toidu koht, poisid on kogemusega kokad ja hingega asja juures. Suht ainulaadne koht Eestis.

  3. #43

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
    Selle teema pealkirja peaks panema [tühja kõhuga vaatamine ebasobilik]
    Täpselt, täna hommiku vaatasin ja jäi meelde kellegi pizzadega seotud postitus ja tormasin lähimasse pizza restorani. Ja pettusin.

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lemmik söögikohad.

    Codecci mainis esimeses postis Lido restot. ala 10 aastat v rohkem tagasi kui ma seal esimest korda käisin, see kõik siis lätis, oli seal hulga mõnusamat toitu saada. riia vanalinnas oli 1 neist, läksid sisse, suur saal ja puha, saal selline talustiilis, liha küpsetati ja grilliti ja kõrvetati silme all, kalad võeti otse akvaariumist, löödi peaga vastu lauda uimaseks, sisikond välja ja pannile. vali mida tahad. käisin praegu siin solarise lidos, kuiv ja mannetu. süüa seal ei tahtnudki, võtsime õlled siis ainult, needki olid pärmivesi ja tilk viina sisse pandud.

  5. #45
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Lemmik söögikohad.

    TTÜ sööklas söön iga päev pmst. :D Majandusmaja oma on kõige parem imo, seal suurim valik ka.
    Muidu on väga-väga palju kohti ikka, nt.
    *Cafe VS (Channa Masala on nuts)
    *Elevant (mango lassi mõnus rasvane:D)
    *Butterfly lounge
    *Boheem
    *Mack BBQ
    *Vapiano
    *Sushi cat
    *NOP (kui ma ei eksi, see mis Kadrioru juures asub?)

    Kui burksiisu, siis Räägupesa. :D

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Odavatest kohtadest Vapiano kindlalt esimene eelistus. Tassin sealt 3-4 korda nädalas söögi koju ka kaasa.

    Lihakohtadest Argentina Pärnu mnt-l. Itaalia kohtadest Controvento. Kui mõnd külalist on vaja kusagile viia, siis väga hea valik on Gloarias 12-tunnine lammas.

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lemmik söögikohad.

    nojah, see gloria 12h lammas jääb juba 1000e raamidesse. värske liha, siis soojenduskapis veidi aega, ja siis alles hakatakse õlitama ja muid marinaade peale panema. ja siis kerge küpsetamise protsess. ila hakkab vaikselt tilkuma, tunnetan, et sealt tuleb midagi head ...

  8. #48
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Lemmik söögikohad.

    käisin ka kunagi mackis päris tihti, kuid siis sattusin korduvalt nägema, kuidas kusipeast omanik oma töötajatega nagu kaltsudega ringi käis (korduvalt). lisaks liiguvad linnalegendid köögi olematust hügieenist.
    moon on hea koht, samuti ka neh, kus oli pühapäevane fikseeritud menüü 250 eeki vms (3-käiguline lõuna).
    osman kebabis kannatab päevapraadi aeg-ajalt söömas käia. järve keskuses olev pannikate koht on suht ok.

  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lemmik söögikohad.

    Pole mackis päris ammu käinud. Kas teenindus on seal sama asjalik nagu vanasti ? Tartu mnt omas. Peaaegu piinlikult sõbralik lausa

  10. #50

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kust ma saaks midagi tõeliselt teravat?

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lemmik söögikohad.

    Taxo Express kargab esimesena pähe. Kuigi see selline terav kiirtoidukas. Aga hoiatan teatud teravate burritode või paneeritud jalopenode söömisel, võib järgmine hommik number kahe tegemine üsna ebameeldiv olla :S
    See on standard viimane koht, kus pärast linnas joomist maandud muidu. Võtad ühe burrito, laimiga corona ja tõmbad tuttu :D

  12. #52
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lemmik söögikohad.

    Maandusime andrese ja teistega seal mingi nv öösel.
    Mul lõhkus nii julmalt lihtsalt ära see koht, et tõmbas täiesti kaineks. Ülbeid maakaid täis, mingi molli andmis jutt käis igas lauas, süüa pidi ka epic kaua ootama nagu mäletan (ise ei tellinud) ja üldse täielik urgas imo.

    +1 annan Sämmi grillile, ise regular seal ja igakord jään steakiga A+ rahule :).

    Tallinnas nõmmel oli mingi burksikoht ka kus anti kahvel ja nuga kaasa, mingi maxima pood oli vist kõrval, aga täpsemat aadressit ei mäleta. Nuts burks :D.

  13. #53

    Re: Lemmik söögikohad.

    Gbj0hni juttu lugedes meenub Viru väljaku Nehatu

  14. #54

    Re: Lemmik söögikohad.

    Natuke aega käisin Tallinna Controventos. Olen kuulnud jutte, et tegemist hirm-kalli, fancy ja väga hea kohaga. Praegune mulje on tugev 3+. Veise sisefilee oli nii ja naa. Eks näis, mingi aeg kindlasti tagasi.

    BBQMaci pole veel jõudnud, aga uuel nädalal lähen raudpolt sinna.
    BBQMaci lähedal on Steakhouse vms. Hinnad on maximaalselt laes, aga söök on siiamaani parim, mida saanud olen. Eesti-krooni-ajal kirjutasin, et sain seal 200 eegust burgerit, no see oli lihtsalt perfect, pole paremat burxi söönud....fuckyeah.


    Kui oodata ei viitsi, siis kõige parem on minna Solarise Lidosse, meeletu valik ja ok hinnad, kõhu saab pm 10€ eest maximaalselt täis! Üks miinuspool on see, et Lido on pidevalt rahvast täis ning kui sa seal oma kandikuga liigud laua poole (otsid lauda), siis teekond on väga ohtlik, kuna nii palju kui mina seal käinud olen, siis alati mingid väiksed lapsed jooksevad nagu peata kanad...ffs.



    Tartu:
    1. Tartu parim söögikoht on 10000% Dolce Vita.
    2. Moka- aastaid tagasi olin seal regular. Viimase 2a jooksul käisin seal esimest korda ca 2 kuud tagasi. Toit oli nii ja naa, aga nii minule kui ka minu kaaslasele serveeriti toit mingil eriti fancyl alusel + sama fancyd on igasugused kaunistused toitudel (+serveering)- minule see ei meeldi kohe üldse.
    3. Tartu kõige hubasem, mõnusam, rahulikum ja viisakam koht on vaieldamatult Cafe Noir. Veini valik on metsik, kyll aga toit....noo ma ei tea, selle kivi viskan enda kapsaaeda, sest testisin esimest korda grillitud parti + lambakarreed- bullshit (spetsiifilise maitsega!). NB!! ForeverAlone vennad, soovitan teile seda kohta, viige enda proua sinna , väga mõnus!
    4. Ristiisa maamehe snitzel + 0,5l alecoq ice filtered premium - vääääääääääääga tummine!
    5. Tartu kõige sitem, rõvedam, koledam, eriti halbade söökidega on place on restoran Atlantis. EI SOOVITA!!! Kuid inimesed, kes otsivad uusi elamusi...siis see on just teile


    Pärnu:
    Steffanist saab kõike, aga imo Sämmi burxid........DEAR GOD........suu hakkab vett jooksma :D. Tõsine eestlane peab kindlasti külastama suvel Pärnut ja:
    * Käima rannas
    * Käima Steffanis ning proovima pizzat ja PASTAT!
    * Käima Sämmi burxis
    * Warmduscheril


    EMV ajal käisime Paavoga highrolleri võitu tähistamas mingis imelikus Itaalia restoranis, Tallinna vanalinnas. Koha nime ei tea. Pm lähed uksest sisse, siis oled nagu köögis: juusturattad, kalalett jne. Kõnnid sealt läbi, trepist alla ning mmmmmm.....ca 6 lauda kuskil veinikeldris- SJUUUUUUUUUUUUUPER. Meeletu veini- ja toiduvalik. Parimad maitseelamused pärinevad sealt. Sealne veisesisefilee metsaseene/puravikukastmega on siiamaani parim, mida Eestis saanud olen (Tartu Dolce Vita jääb ainult tsipakene alla [olen selle suurim fänn eestis imo lol])
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 01.05.11 at 08:43

  15. #55

    Re: Lemmik söögikohad.

    BBQMacki kohta tahaks veidi lisainfot. Mida soovitate tellida? Mida suurem kogus ja tummisem, seda parem! Hind ei mängi rolli!

  16. #56

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    BBQMacki kohta tahaks veidi lisainfot. Mida soovitate tellida? Mida suurem kogus ja tummisem, seda parem! Hind ei mängi rolli!
    premium bbq ribbs on macis mu arvates must try söök. 2 suurt ribi, friikad(vist tuleb lisaks küsida), mingid kastmed ja salat.(arvan, et kogus peaks kägina sisse võtma)
    burksid on ka piisavalt suured, friikate ja lisanditega.
    pizzadest meat lovers on olnud päris tummine amps(lisadena midagi juurde pisut)

  17. #57

    Re: Lemmik söögikohad.

    BBQMacis on gumbo supp päris hea :) Tavaliselt enne praadi söön seda ka - mmmm. Aga muidu mingi ribidevalik ja igast muud värki. Grillkana tellid, siis tuuakse pool kana. Käin ise päris tihti seal söömas. Babybacki olen ka paaril korral juhtunud, aga ei jäta nii head muljet. Hinnad samad, aga üldiselt kuidagi sitem ><

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Käisime nv'l Pärnus ja sai käidud Bravo Lounges söömas kus olid väga head toidud imo + nuts smoothid.

    Lisaks sellele veel Kuursaalis kus olid samuti head toidud/snäkid, küüslauguleibasid toodi 3 euri eest mingi ulme kuhi lauda, mitte nagu enamus kohtades kus selle eest on paar leivaviilu.

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Lemmik söögikohad.

    Teemasse:
    [YOUTUBE]FEnpwQTLt7U[/YOUTUBE]

  20. #60

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    BBQMacis on gumbo supp päris hea :) Tavaliselt enne praadi söön seda ka - mmmm. Aga muidu mingi ribidevalik ja igast muud värki. Grillkana tellid, siis tuuakse pool kana. Käin ise päris tihti seal söömas. Babybacki olen ka paaril korral juhtunud, aga ei jäta nii head muljet. Hinnad samad, aga üldiselt kuidagi sitem ><
    Creole Gumbo indeed. Muidu suppi standardis ei võta prae alla, aga mackis on võimatu keelduda. Parim supp ever.

    Siin läbikäinutest kiidan veel,
    Moon, Steffani, Lido

Lehekülg 3, kokku 42 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES