Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 42 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 840
  1. #61

    Re: Lemmik söögikohad.

    Oskab keegi öelda, kust saab kõige kallimat toitu Tallinnas? (restoran, pubi jne). Lihtsalt pakub huvi :D

  2. #62

    Re: Lemmik söögikohad.

    gloria võib üks neist olla

  3. #63
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Lemmik söögikohad.

    Täpselt ei oska öelda, pole sihtgrupp :), aga kallimate hulgas on peale Gloria veel Egoist, Ö, Stenhus, Chedi...

  4. #64

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kolm Õde

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lemmik söögikohad.

    olde hansa , karuliha praad peaks üle 100 eurtsi olema

  6. #66

    Re: Lemmik söögikohad.

    waoo......karuliha praad...keegi proovinud, mis maitsega :D?
    100€ eest ei tahaks mööda pükse saada, et wtf is this shit :D

  7. #67
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lemmik söögikohad.

    ise pole nii rikas veel olnud, et seda endale lubada saaks, aga paar tuttavat kes käinud on, kiidavad.

  8. #68
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Karuliha on täiesti normaalse maitsega. Kui siin 100 EURi ei taha maksta, siis nt. Rumeenias sõin mina seda viimati 2 EURi eest. Selle eest sai veel õlle ka kõrvale.

    Kallimate kohtade osas: Gloria, Ö, Stenhus, Bocca, Egoist. Kui oodata meeldib, siis soovitan Boccat. Kui meeldib, et iga söögi juurde on mingit keedupeeti lisatud, siis sobib Ö. Kui normaalselt süüa tahad, siis Gloria või Egoist.

    Aasta-paar tagasi oli Narva mnt-l Giovanni nimeline itaalia restoran. Hinnaklassilt kindlalt top3 linnas, kvaliteet mõnusalt keskpärane. Olen seal 4-5 korda käinud ja kunagi ühtegi teist külastajat ei näinud. Üks vene uusrikka naine pidas seda, ei välista, et masu ajal pandi pood kinni. Kui on soov söögi eest üle maksta, siis soovitaks uurida, kas nad on endiselt olemas.

  9. #69

    Re: Lemmik söögikohad.

    ty heiti

  10. #70
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Lemmik söögikohad.

    irw@ Ö ja keedupeet
    Ok, ma olen Ö-s ainult korra käinud, aga mingit peedi overloadi küll ei meenu.

    Olde Hansa on mingi keskaegne disneyland, olen mõnel korral sattunud sinna. Bisnisena kindlasti suurepärane, aga oma raha eest ma sinna küll sööma ei viitsiks minna.

  11. #71

    Re: Lemmik söögikohad.

    Olde Hansa on väga urgas koht, ise annavad välja ainult pubimõõtu söögikoha, aga hinnad ja muu teenindus on nagu restoranis. Suunatud välismaalastele ja ülbed teenindajad. Ei soovita kellelegi sinna minna kui ei ole soomlane.

  12. #72
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Olde Hansa on väga urgas koht, ise annavad välja ainult pubimõõtu söögikoha, aga hinnad ja muu teenindus on nagu restoranis. Suunatud välismaalastele ja ülbed teenindajad. Ei soovita kellelegi sinna minna kui ei ole soomlane.
    +1

  13. #73
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Ma Glorias käisin korra, võtsin mingi peene kala, lisandiks kartulid mingi 100EEK jne, kõik eraldi taldrikul (mida ma ei salli), eriline gurmaan ka ei ole ja selle toidu osas oli üsna pohhui kas mingi 500-eegine peene nimetusega kala või Lido 70 eegine lõhe. Eine mingi 600.- ja kõhtu täis küll ei saanud + ei oska käituda sellises kohas, arve maksmiseks toodi see pisike kandik ja peal oli mingi linik, ma panin raha liniku alla, tegelt kombeks vist liniku vahele panna, ettekandja ei leidnud raha üles ja tuli parklasse järgi arvas, et üritasin külma arvet teha :D

    Enam igatahes oma jalga sellistesse restoranidesse ei tõsta kui just mingi tähtis üritus pole, et seltskonnaga minna ülod seljas jne.

  14. #74
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Lemmik söögikohad.

    palju jootraha jätate?
    kas kas siis kui kaardiga maksate?

  15. #75
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Viimasel ajal koguaeg 5 eurose jätnud, sente eriti ei kanna ja 5 eurot peaks olema piisav tavaliselt.

    /Ning jah enamasti ka siis kui kaardiga maksan.

  16. #76

    Re: Lemmik söögikohad.

    ~10% jotsiks on OK.

  17. #77

    Re: Lemmik söögikohad.

    Olde Hansasse minge seltskonnaga ja võtke suurem söömaaeg (sakstekambri söömingud). Saab proovida palju erinevaid "keskaegseid" roogi ja end laua alla süüa. Ülbet teenindust ei ole seal veel kohanud.

  18. #78

    Re: Lemmik söögikohad.

    olenevalt teenindusest ja söögist jots 0-20%. kaardiga makstes samuti. kui polegi sularaha, siis paljudes kohtades saab jotsi ka kaardiga maksta(enne tasub küsida,kas saab). ütled et võtku 11 eur asemel 13 ja toimib......

  19. #79
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma Glorias käisin korra, võtsin mingi peene kala, lisandiks kartulid mingi 100EEK jne, kõik eraldi taldrikul (mida ma ei salli), eriline gurmaan ka ei ole ja selle toidu osas oli üsna pohhui kas mingi 500-eegine peene nimetusega kala või Lido 70 eegine lõhe. Eine mingi 600.- ja kõhtu täis küll ei saanud + ei oska käituda sellises kohas, arve maksmiseks toodi see pisike kandik ja peal oli mingi linik, ma panin raha liniku alla, tegelt kombeks vist liniku vahele panna, ettekandja ei leidnud raha üles ja tuli parklasse järgi arvas, et üritasin külma arvet teha :D

    Enam igatahes oma jalga sellistesse restoranidesse ei tõsta kui just mingi tähtis üritus pole, et seltskonnaga minna ülod seljas jne.
    HAHA lol.. ega ise olen samasugune kes ei oskaks mingi eri peenes kohas rahagi õigesse kohta panna.. :D Kuna väga väga harva juhtub sellistesse kohtadesse

  20. #80
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Codecci raha maksmise lugu oli tõesti fun :) Eile oli ka sarnane naljakas lugu: Mingid soliidsed vene härrad üritasid Egoisti uksest sisse murda. Rebisid seda igast kandist ja vandusid. Ei teadnud nemad, et tuleb kella lasta ja tullakse uksele vastu. Silti ka lugeda ei mõistnud ilmselt. Söögilauas olid ka igati lihtsad ja siirad. Üks nägi sõbral ilusat praadi ja ütles ettekandjale, et unustagu tema muud tellimused ära ja toogu lisaks 2 samasugust praadi nagu sõbrale tõi. Ehk siis 3 pearooga üksteise otsa :)

Lehekülg 4, kokku 42 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES