Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 42 EsimeneEsimene ... 32404142
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 840
  1. #821
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Lemmik söögikohad.

    statis kaheraudne kabanossiga suht hea

  2. #822
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Lemmik söögikohad.

    goodwin on ka over-priced. Ilma spetskastmeta või lisanditeta tavalise lõhetüki eest 30 EUR on too much ja miski veise peenise-eeskondi-mignoni eest samapalju on ka palju maksta.
    tegin arvet nähes omaette nägusid, aga mitte naise ees, sest ei tahtnud kooneri muljet jätta.

  3. #823
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    kas vahetevahel pirita kanti satuvad, siis soovitan kindlalt snack pointist burksi/pitat võtta (kui pole juhuslikult sinna juba sattunud).
    vast üks parim kiirtoidurestoran üldse
    peab autosse armatuurile paneb nõudi krt, sest mõnikord öösel koju kruisides ei tule meelde lihtsalt, et sihuke asi seal velodroomi juures on. kui kiidad ka, siis peab kindlasti läbi astuma.
    on ikka öösel ka lahti?

  4. #824
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tallinnast 30km Tartu poole sõites jääb selline koht nagu Viikingite küla - koha välimuse, oleku, menüüde ja asjadega ikka korralikult vaeva nähtud, torre vaadata kohe. Võtsin mingi panniroa mis oli minu maamehe maitse järgi ka tip-top, hinnad viisakad (praed €6-15).

  5. #825
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Tallinnast 30km Tartu poole sõites jääb selline koht nagu Viikingite küla - koha välimuse, oleku, menüüde ja asjadega ikka korralikult vaeva nähtud, torre vaadata kohe. Võtsin mingi panniroa mis oli minu maamehe maitse järgi ka tip-top, hinnad viisakad (praed €6-15).
    jep - lastega peatumiseks ka näiteks hea huvitav koht. mis veidi häirb on see, et kogu see asi seal ilma igasuguse ajaloolise seoseta (kui viikingite küla, siis eeldaks, et seal kunagi mingi viikingite asula olnud vms). hinnad ka imo siiski teeäärse pubi kohta veidi kallid. varem ka juba maininud, aga sellel trassil parim koht hind/kvaliteet jätkuvalt Põhjaka. www.pohjaka.ee

  6. #826
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    peab autosse armatuurile paneb nõudi krt, sest mõnikord öösel koju kruisides ei tule meelde lihtsalt, et sihuke asi seal velodroomi juures on. kui kiidad ka, siis peab kindlasti läbi astuma.
    on ikka öösel ka lahti?
    kella kümneni õhtul on lahti.

  7. #827

    Re: Lemmik söögikohad.

    lemmik siiani .. sämmi grill. lihtsalt epic imo .. maat tulles must be koht alati

  8. #828

    Re: Lemmik söögikohad.

    Teema küll lemmik söögikohad, aga väike info tänasest kogemusest


    Pädaste mõisa Meremaja Terrass & Grill. Kuulub see siis Alexandri restoraniga ühte kompleksi, mis sai aastal 2013 eesti restoranide Top50-s esikoha.

    Sai väikse sündmuse puhul seal tugevat lõunat söömas käidud. EI SOOVITA
    Eelroogade kohta, kui tahta, siis võib öelda et tellitud kanatiivad võinuks minutikese vähem küpseda, aga siiski maitsev oli ja viimasel ajal ühed parimad mida väljas saanud. Naised tellisid mingeid näkileibu vms, mis ei ole minu teema ja seega ei oska hinnata. Suht tavalised tundusid.

    Põhiroaks Antrekoot ja küpsusastme võtsin medium rare. Lõikasin esimese tüki ja saatsin kööki tagasi. Küpsusaste oli tükil well-done ja kõvasti peale. Kui teenindajale seda näitasin ja ütlesin, et ma tellisin medium-rare, siis vabandati kohemaid ja jäin uut rooga ootama. Teine tükk oli siiski jälle kõvasti rare poole kaldu, mitte medium-rare, aga siiski maitses hästi ja arvan et ilmselt antud tüki puhul oligi rare parem kui medium-rare. Kartul oli täiesti maitsetu ja max 60g, meenutas selveri kaboikartulit. Kastme eest küsiti lisa 3€, seda oleks võinud näha-tunda ka olla, kui koonerdada söömise ajal siis jagus roa lõpuni.
    Teistest roogadest, lammas oli täitsa okei olnud ning burgerit maitsesin isegi, sellel võinuks enda eelistuse järgi vürtsi rohkem olla, aga siiski oli mõnus värske maitse ja kotlet seal vahel oli parim mida burgeri vahel saanud :)
    Magustoit... eriline magusa sõber ei ole, aga samas maitses õuna-tikri purukook vaniljejäätisega piisavalt hästi, et sai see ära söödud.

    Teenindus oli sellise koha kohta ikka alla igasuguse arvestuse. Teenindama tuli meid püüdlik neiu, kes aga menüüst ei jaganud mitte kui midagi. Ütles et ta pole menüüga tutvunud... WTF! Sa küsid Antrekoodi eest 27€+4€kartul + 3€ kaste (+ 4€ salat) ja sa vastad et maja peenrasalat on noh sealt peenra pealt tulnud ASJAD (oskamata täpsutada, et mida need asjad siis endast kujutavad.. mudelautod, redis või oblikas?) Veinisoovitusest... mnjah. Peale köögiskäimist sai niipalju targemaks, et neil on kõik veinid kuivad... no more info. Kui õigesti mäletan, siis klaas veini maksis 12€ ja obv ei tehtud sellele mingit tutvustust (kasvõi pudeli näitamise teel, rääkimata maitsmisest) Õnneks naistele vein maitses ja seda tagasi saatma ei pidanud :) Kohalik Pöide õlu maitses päris viisakalt, tekitas tunde et tahaks korraliku leili võtta ja siis seda rüübata.
    Üldinterjöör oli üpris hubane, aga sees oli natukene jahe, külmakartlikel läks pleed käiku. Naistele jäid silma kohe kortsus laudlinad (viimane asi mida vaatan, aga samas kui järele mõelda siis sellise klassiga koht võiks siiski suuta laudlinad ära triikida).

    Päris palju vigisemist, aga arvestades et tegu on Tallinna vanalinna restodest pea 1,5x kallima kohaga, siis rahule ei saanud kuidagi jääda. Üldkokkuvõttes tagasi enam ei kutsu ja rahast hakkas kahju.

    edit: leidsin ka menüü http://www.padaste.ee/wp-content/upl...E-2014-ENG.pdf
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 22.06.14 at 03:59

  9. #829

    Re: Lemmik söögikohad.

    Suvel nkn paljud sõidavad pealinnast Saaremaale.. tee peale jääb Kasari kõrts vms. (enne Lihulat pisut). Suurelt "24h WC" silt näha. Sealsed burgerid on minu (ei armasta kiirtoitu tegelikult) senised lemmikud. Eriti too "megaburger" või mis iganes selle nimi on, kõige suurem ü.s. Julgen soovitada:)

  10. #830

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kus Tallinnas (kesklinn, vanalinn, kalamaja?... mida lähemal Danske panga peakontorile narva mnt-l, seda parem) saaks hommikul enne kümmet normaalselt süüa? Enamus kohad avatakse kell 11:30-12, aga "õhtusööki" tahaks vähe varem süüa.

    edit: pudrust ja saiakestest ei ole huvitatud.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 08.08.14 at 09:05

  11. #831
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kus Tallinnas (kesklinn, vanalinn, kalamaja?... mida lähemal Danske panga peakontorile narva mnt-l, seda parem) saaks hommikul enne kümmet normaalselt süüa? Enamus kohad avatakse kell 11:30-12, aga "õhtusööki" tahaks vähe varem süüa.

    edit: pudrust ja saiakestest ei ole huvitatud.
    http://blog.nop.ee/menuu

  12. #832

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    jep - lastega peatumiseks ka näiteks hea huvitav koht. mis veidi häirb on see, et kogu see asi seal ilma igasuguse ajaloolise seoseta (kui viikingite küla, siis eeldaks, et seal kunagi mingi viikingite asula olnud vms). hinnad ka imo siiski teeäärse pubi kohta veidi kallid. varem ka juba maininud, aga sellel trassil parim koht hind/kvaliteet jätkuvalt Põhjaka. www.pohjaka.ee
    Ei vaidle mitte mingil moel vastu Sulle põhjaka suhtes, räägin lihtsalt enda loo.
    Juhtusin mööda Eestit ringi sõitma 7me soliidse Saksa härraga, üheks peatuseks oli Põhjaka mõis. Polnud seal varem käinud, ei tahtnud eriti minna kah, kõht oli täis, ning jäin neid välja ootama, pidin paar e-maili saatma kah, seega oli põhjus olemas. Umbes 5 min hiljem tuli 1 neist härradest välja ja palus, et ma kah ikka ühineksin nendega jne. Sisse jõudes sain aru, mille pärast mind sinna taheti. Menüü oli vaid Eesti keeles, Inglisekeelne puudud, ning teenindajate Inglise keel oli vaevalt põhikooli tasemel. Suht awkward oli põhjaka Eesti keeleski raskesti arusaadavat menüüd tõlkida inglise keelde ning seitsmest 4 ei osanud korralikult inglise keelt kah, niiet omavahel tõlgiti veel saksa keelde ning kogu seda pulli vaatas teenindaja lihtsalt pealt ja tellimusi esitati kas näpuga näidates või läbi minu. Hiljem pidin ma viisakusest umbes tunnikene istuma lauas kus visati nalja saksa keeles, minu teadmised saksa keelest on umbes 50-100 sõna. Prolly keegi teist sellisesse situatsiooni ei satu, aga lihtsalt teadmiseks. Muidu olid rõõmsad teenindajad ja üldse suht stiilipuhas koht.
    Söök... meh, pole mingisugune eriline maitsegurmaan, ise oleks nende hindade peale viisakalt välja jalutanud (cheap ass bastard olen) ja uue koha otsinud. Järgin rohkem sellist "peaasi, et kõhu täis saab" motot. Siis tehti mulle aga söök välja, maitses hea, kõhu sai umbes viieks tunniks täis, rohkem tagasi ei lähe. Praen vanaema antud mune kodus panni peal, kõht täis, raha alles, ise kah õnnelik.

  13. #833
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Lemmik söögikohad.

    tallinnas mingit head kohta kus värsket ja head kala saaks?

  14. #834
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lemmik söögikohad.

    klaus, kultuurikatla aia juures

  15. #835

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mina käisin klausis söömas ja võtsin mingi risotto, mis oli maailma kõige sitemine kaelast alla minev toit, mis ma kunagi olen söönud. Kõik jätsin alles.

  16. #836
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tagasi võib ka saata.

  17. #837

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kalusis 3x käinud, teenindus mega aeglane, toit keskmine, rohkem ei lähe. Kui kala isu, siis pigem citymarina.ee

  18. #838

    Re: Lemmik söögikohad.

    kalarestoran citymarina ... kalaga pearoogi vaid üks ja see ka standard lõhe

  19. #839

    Re: Lemmik söögikohad.

    Okei netis pole seda kalamenüüd, kohapeal kuskil 10 erineva kala valik vms

  20. #840
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mina käisin klausis söömas ja võtsin mingi risotto, mis oli maailma kõige sitemine kaelast alla minev toit, mis ma kunagi olen söönud. Kõik jätsin alles.
    ma võtsin gröönimaa hiidlesta ja see oli kuradi hea. võib-olla joppas siis

Lehekülg 42, kokku 42 EsimeneEsimene ... 32404142

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES