Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 840
  1. #81

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, kust saab kõige kallimat toitu Tallinnas? (restoran, pubi jne). Lihtsalt pakub huvi :D
    Stenhusis sai naiskaga käidud ja kahepeale kokku 1,5k EEK praad + magustoit. Egoistis peaks olema samas suurusjärgus hinnad.

    Aga nuts koht on muidu Peetri Pizza. Pärnus Steffani ka ofc.

  2. #82

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kohvik kompott narva mnt 36, Odessa restoranist üleval (tln ülikooli vastas).
    Sellised suht mõnusad vanaaja toidud vähekene uues kuues - hinnad ka suht head.
    Koogelmoogel...mmmmm

  3. #83

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kohvik kompott narva mnt 36, Odessa restoranist üleval (tln ülikooli vastas).
    Sellised suht mõnusad vanaaja toidud vähekene uues kuues - hinnad ka suht head.
    Koogelmoogel...mmmmm
    jep, eesti toorainetest ja valmistatakse kohapeal, nii et peab natuke kannatust varuma, aga tõesti hea ja odav..

  4. #84
    Julm Donk Kasutaja ussdoktor avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    76

    Re: Lemmik söögikohad.

    @ Pärnu

    Alexandri pubi

    paljud vist ei tea seda kohta, asub ülejõe säästuka esiukse vastas, üle tallinna maantee ja otse. teenindajad on nuts, söögid ja hinnad on head. aga eriti mõnus on, et igas toidus on rohkelt liha ja rokkmuusika austajatele kindlasti meelepärane koht, kus ei pea kunagi poppi ega muud kuulama. igati hubane tsiklipubi. kel suvel pärnus pleissi pole siis seal on ka majutus jms, kuid soome tsiklimehi on seal suvel roppumoodi ja ei oska öelda kuidas seal suviti toa saamisega lood on.

    Sweet Rose

    mõnus iiri pubi, vana villemi ketist. asub rüütli tänava olympicu kõrval.

  5. #85

    Re: Lemmik söögikohad.

    @Tallinn

    Unustasin täiesti mainimata Chopsticksi... ise võtan sealt söögi kaasa korra nädalas vähemalt.
    odavad hinnad ka... üle 10€ ei ole läinud..tavaliselt jääb sinna 5-6€ kanti per face.

  6. #86

    Re: Lemmik söögikohad.

    Blja chopsticks :S

  7. #87

    Re: Lemmik söögikohad.

    tartus elades sai väga palju tsinkplekkpanges käidud ning sealt koju tellitud - nuts hiinakas. pärast seda pole tallinnas võrreldavat hiinakat leidnud (chopsticks, asian aroma, mandarin jne) olen proovinud ja katsetanud erinevaid eineid, kuid pole midagi sarnast leidnud. näiteks kui tellida pangest pekingi kana ja mingi nuudli lisand, siis vahe on tohutu (ka nuudlites). chopsticksis see veel, et tellides kaasa näiteks mingi liharoa ja kodus karbis seisma jätta, muutub see vedelik, mille sees liha on, tahkeks nagu tarretis(igakord kui olen tellinud ~5 liharooga) hiljem võttes kaob isu suht ära, pange toit mul vabalt seisnud öö otsa ja hommikul ka veel maru hää, kuigi jah tegemist on üsnagi kiirtoiduga, mis värskelt parim. ainuke asi mis chopsticksis meeldis olid "trummipulgad", kogu menüüd pole küll läbi kamminud, aga kui head hiinakat tahan, siis ootan alati järgmise tartu otsa ära, tallinnas olen alla andnud. hinnad pole ka väga hullud ning portsjonid on korralikud. rohkem infot - pang.ee

  8. #88
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Lemmik söögikohad.

    harryahven tule proovi china red Viimsis. IMO suht hea, tunduvalt parem kui chopsticks. Ma naisega china redi regular.

  9. #89

    Re: Lemmik söögikohad.

    jätan meelde, vaatasin kodukat ka juba, tundub solid..

  10. #90

    Re: Lemmik söögikohad.

    käisin bbq mackis....väga tummine :D, teinekord kindlasti tagasi

  11. #91

    Re: Lemmik söögikohad.

    Mingi päev üks sõber soovitas pizzat Jannseni poe kõrval olevast putkast. Soovitus tundus enam kui kahtlane aga proovisin ära ja üllatuseks oli väga hea, mereande oli ka peal kuhjaga. Minu Top 5 pizza kindlasti over the world.

  12. #92
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    tartus elades sai väga palju tsinkplekkpanges käidud ning sealt koju tellitud - nuts hiinakas. pärast seda pole tallinnas võrreldavat hiinakat leidnud (chopsticks, asian aroma, mandarin jne) olen proovinud ja katsetanud erinevaid eineid, kuid pole midagi sarnast leidnud. näiteks kui tellida pangest pekingi kana ja mingi nuudli lisand, siis vahe on tohutu (ka nuudlites). chopsticksis see veel, et tellides kaasa näiteks mingi liharoa ja kodus karbis seisma jätta, muutub see vedelik, mille sees liha on, tahkeks nagu tarretis(igakord kui olen tellinud ~5 liharooga) hiljem võttes kaob isu suht ära, pange toit mul vabalt seisnud öö otsa ja hommikul ka veel maru hää, kuigi jah tegemist on üsnagi kiirtoiduga, mis värskelt parim. ainuke asi mis chopsticksis meeldis olid "trummipulgad", kogu menüüd pole küll läbi kamminud, aga kui head hiinakat tahan, siis ootan alati järgmise tartu otsa ära, tallinnas olen alla andnud. hinnad pole ka väga hullud ning portsjonid on korralikud. rohkem infot - pang.ee
    kathmandu on mandarinidest-chopstickidest kõvasti parem.

  13. #93
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kathmandu on mandarinidest-chopstickidest kõvasti parem.
    Eestist(Tallinast) ei saa kuskilt imho korralikku aasia toitu.

  14. #94
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Aasia kohtadest on minu arust ka Kathmandu Hill kaugelt kõige parem. Eriti nuudlid. Chedi ei lähe arvesse, teine hinnaklass.

  15. #95
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Lemmik söögikohad.

    aga krua?

  16. #96
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Lemmik söögikohad.

    ega tartus kuskil india toitu ei pakuta?

  17. #97

    Re: Lemmik söögikohad.

    Võimalik, et Asian Chef-is on midagi, kindel ei ole.

  18. #98

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Võimalik, et Asian Chef-is on midagi, kindel ei ole.
    Jumala pärast ärge minge sinna ega tellige sealt ... KOHUTAV pask mis antakse .. mingid vanad toiduained ka imo veel .. ma vaevlesin pea 2 päeva toidumürgituse käes

  19. #99

    Re: Lemmik söögikohad.

    @ Pärnu Villem kindlasti. Valik ei ole küll kõige laiem aga toidud on küll super imo + ikka korralikult suured praed ja päris solid hinnaga. Kahju ainult et joogid päris krõbeda hinnaga on.

  20. #100

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Jumala pärast ärge minge sinna ega tellige sealt ... KOHUTAV pask mis antakse .. mingid vanad toiduained ka imo veel .. ma vaevlesin pea 2 päeva toidumürgituse käes
    jaa, korra käisin, toit maitses halvasti ning odav ja rotikas mulje jäi tervest kohast, ei soovita!

Lehekülg 5, kokku 42 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES