tartus elades sai väga palju tsinkplekkpanges käidud ning sealt koju tellitud - nuts hiinakas. pärast seda pole tallinnas võrreldavat hiinakat leidnud (chopsticks, asian aroma, mandarin jne) olen proovinud ja katsetanud erinevaid eineid, kuid pole midagi sarnast leidnud. näiteks kui tellida pangest pekingi kana ja mingi nuudli lisand, siis vahe on tohutu (ka nuudlites). chopsticksis see veel, et tellides kaasa näiteks mingi liharoa ja kodus karbis seisma jätta, muutub see vedelik, mille sees liha on, tahkeks nagu tarretis(igakord kui olen tellinud ~5 liharooga) hiljem võttes kaob isu suht ära, pange toit mul vabalt seisnud öö otsa ja hommikul ka veel maru hää, kuigi jah tegemist on üsnagi kiirtoiduga, mis värskelt parim. ainuke asi mis chopsticksis meeldis olid "trummipulgad", kogu menüüd pole küll läbi kamminud, aga kui head hiinakat tahan, siis ootan alati järgmise tartu otsa ära, tallinnas olen alla andnud. hinnad pole ka väga hullud ning portsjonid on korralikud. rohkem infot - pang.ee