Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 42 EsimeneEsimene ... 303839404142 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 840
  1. #781
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lemmik söögikohad.

    Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

    Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D

  2. #782

    Re: Lemmik söögikohad.

    ffffsss, sain viimane kord toidumürgituse sealt

  3. #783

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

    Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D
    proovi guljassi suppi ja pelmeene(erinevad).


    enri o-l on lihtsalt hell kõht.

  4. #784

    Re: Lemmik söögikohad.

    f u both, toit on vana ja soojendatatakse ülesse suuremas osas.

  5. #785

    Re: Lemmik söögikohad.

    + codeccile,
    Parim sushi, mida saanud olen!


    +1 vsiule,
    Enri O. kõht on sama nõrk nagu tema PLO skill.

  6. #786

    Re: Lemmik söögikohad.

    yep, olen näinud, kuidas võileivast "toidumürgituse" saab. samas ei saa välistada, et see kõik on alkoholi kuritarvitamisest.


    et ot poleks, siis maitsev asi:
    Raviolid ricotta ja spinatiga, seenekastmes

    http://www.attimo.ee/index.php?id=103

  7. #787

    Re: Lemmik söögikohad.

    Vsiu soovitas Tallinna südalinnas olevat restorani Lusikas.

    Kiitus, väga, hea, maitsev ja hubane!

  8. #788
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Lemmik söögikohad.

    Jesh, Lusikas soovitan kindlasti kohvi võtta, üks Eesti parimaid baristasi seal.

    http://tiguteek.wordpress.com/2012/1...-kohvielamust/

  9. #789

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kui lemmikuks kohaks on grilli kõrval siis julgen soovitada- hangi sealiha, apelsini, sidrunit, keefiri. Tükelda siga sellisteks šašlõki tükkideks nagu on meelepärane. Pane kaussi, kalla peale keefir (et liha kaetud oleks). Kilo liha kohta 2 apelsini mahl, vähemalt 1 sidruni mahl (ise panen 2). Sool, pipar (kui tahta siis ka natuke suhkrut, kui apelsinid pole piisavalt magusad) vastavalt maitsele lisada. Hea kui saab üle öö jahedas seista, kuid häda korral piisab ka 2-3 tunnist. Mu tütar, kes lihast pmst midagi ei arva, isegi sööb meeleldi selle retseptiga saslikut :).

    Et täiesti offtopic poleks- asian fännid, soovitage restorani Tallinnas. Endale meeldib India, naisele Tai köök.

  10. #790
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    India restorani valides on Chakra (Bremeni käigus) ilmselt linnas pikalt parim. Indiast pärit tegelased hoiavad muudest kohtadest suht eemale ja Chakrat kiidavad autentsuse pärast. Mina kiidan söögi pärast.

    Kui mingeid lihtsaid nuudleid vms sodi on vaja kiirelt süüa või kaasa osta, siis Kathmandu Hill (Pärnu mnt) kärab ka hästi.

  11. #791

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
    Et täiesti offtopic poleks- asian fännid, soovitage restorani Tallinnas. Endale meeldib India, naisele Tai köök.
    www.chakra.ee
    www.elevant.ee
    Mõlemad super kohad imo

  12. #792
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Riia Voodoo Olympicus asuv ja 24h lahti olev Jaapani restoran Shogun - parim sushi mida saanud olen (tho sample pole suur, mingi 5-7 erinevat kohta).

    Tai pohh kui uude Hiltonisse nad mingit 24h kvaliteetsöögikohta ei tee :D
    Kui juba Riias olete, siis Voodoost ca. 6-7 min jalutuskäigu kaugusel on Riviera restoran. Minu hinnangul parim restoran Baltikumis ja ainus, mis võiks Michelini tärni nillida. Hinnad on väga mõistlikud (€15-25 main course) söök on tõeline vahemereköök koos värske kraamiga. Nfc kust nad selle kätte saavad, aga neil on kuningkrevetid, ookeanikala, puuviljad/juurviljad kõik külmutamata ja väga hästi tehtud. Ja korralik Chablis on €6 per klaas, mille kohta ma pidin küsima, kas nad pole midagi segi ajanud.

  13. #793

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tänud!

  14. #794

    Re: Lemmik söögikohad.

    https://sommeljee.wordpress.com/2014...an-restaurant/ vahelduseks nuts. Kikerherne burks ja bataadi-kookose karri maitsesid imehästi.

  15. #795

    Re: Lemmik söögikohad.

    Kas nüüd lemmik, aga sai täna käidud Riveris, asub regati majas. www.riveris.ee

    Ise sõin parti ja võib öelda, et üks parimaid(kindlasti suurim) mis eesti restodes saanud olen.
    Naised sõid magustoiduks "mille feulle"-t ja kiitsid taevani.

    Teenindus oli sõbralik/veits pingutatud aga see normull. Meeldis see koht just õhkkonna pärast, tegemist pole tippklassi restoga, aga samas viisakam kui mingid grillid ja paadid.

  16. #796

    Re: Lemmik söögikohad.

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kas nüüd lemmik, aga sai täna käidud Riveris, asub regati majas. www.riveris.ee

    Ise sõin parti ja võib öelda, et üks parimaid(kindlasti suurim) mis eesti restodes saanud olen.
    Naised sõid magustoiduks "mille feulle"-t ja kiitsid taevani.

    Teenindus oli sõbralik/veits pingutatud aga see normull. Meeldis see koht just õhkkonna pärast, tegemist pole tippklassi restoga, aga samas viisakam kui mingid grillid ja paadid.
    Kuidas hinnad tundusid ?

  17. #797

    Re: Lemmik söögikohad.

    kodulehel ka hinnakiri üleval.

  18. #798
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: Lemmik söögikohad.

    kas vahetevahel pirita kanti satuvad, siis soovitan kindlalt snack pointist burksi/pitat võtta (kui pole juhuslikult sinna juba sattunud).
    vast üks parim kiirtoidurestoran üldse
    Viimati muudetud trasadonkad poolt : 04.05.14 at 21:18

  19. #799
    FPP Pro Kasutaja pilme10 avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Pärnu/Tln
    Postitusi
    224

    Re: Lemmik söögikohad.

    Toit's, Kebabikunn & Japosha stocki kandis.

  20. #800
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Lemmik söögikohad.

    fck nohh.. üle mitme aasta sattusin jälle Tiskre juures Lucca restorani, viimane kord kui sinna satun, rämedalt overpriced, sealiha oli suhteliselt maitsetu, lõhe oli tillukene tükk ja ei midagi erilist, eelroad prae hinnaga ja taaskord suht suvalise söökla tasemega ja menüüs eriti midagi huvitavat või head silma ka ei hakanud, keeruline valida, aga hind on ikka vihane. Sama raha eest saab oluliselt meeliülendava kogemuse osaliseks näiteks Lusikas või Pärnus Villa Vessetis vms

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES