Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 89 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1774
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    tere,



    Kuna see mu esimene post, siis kirjutan veidi sellest, kes ma olen ning kuidas üldse pokkeri juurde sattusin.

    Endast:

    Olen 30 aastane, vabaabielus ning kasvatan kahte toredat plikatirtsu. Vähemalt üritan kasvatada, eks hiljem näis, kuidas välja kukkus. Elame Viimsis ning oleme eluga suht-koht rahul. Huvialadeks on korvpall (ise mängida kui ka tugitoolisportlasena jälgida) ning uus nr 1 hobi on kahtlemata pokker.

    Kuidas pokkeri juurde sattusin:

    Esimene kokkupuude oli keskas sentide peale viie kaardi pokker. 10 klassis eksisin ära aastaks Tallinnasse, nimelt sain sisse TSIKKI korvpalli. Korvpallurilt must obv ei saanud. Olin lihtsalt liiga laisk ning läksin alati kergemat teed. Hiljem muidugi kahetsesin,et nii tropp olin, kuid eluga tuleb ju edasi minna. Gamblemispisiku saingi siis kui Tsikkis käisin. Seal mingi väike osa kaadrit, kes ühikas elas, käis kasiinos gamblemas. Kunagi sai kasinni sisse juba 16 aastaselt :). Taskuraha gamblesin enamus Eldorados maha. Kui taskuraha sai otsa, siis teatud kaadriga käisime mustamäel pargis raha juurde pressimas. Enamus ohvreid olid siis TIP-i üliõpilased. Üks koledamaid perioode mu elus. Nüüd vaated elule on teistsugused ning usun, et olen need patud ka lunastanud. Õnneks tuli mul mõistus pähe ning 11 klassi alustasin taas vanas koolis. Elu läks jälle ülesmäge, kuni tulin uuesti linna TIP-i. mhhh.... Kõik algas justkui otsast peale v.a pommimine. Mingil ajal viskas siiski see mõtetu videopokker üle ning avastasin arvutimängude maailma. Mingil määral sain sinna kuidagi maetud oma gambleripisiku. Mängisime rpg-sid ja RTS-e. Mingi aeg sain oma tulevase naisega kokku ning sai valmis meisterdatud ka üks tore laps.
    Meisterdamise kõrvalt avastasime kuidagi euroslam-i ehk korvpallikommuni, kes omavahel võtavad mõõtu NBA LIVE seerias. Korvpall onlines arvutiga. 2 aastat oli see päris kireks kohe. Ise olin 28-aastane aga pult oli näpus ja emotsioonid põhjas :) Mingil hetkel ,s üks euroslammer Tartu kutt Paavo ütles, et tema pokerdab triobetis ning proovi ka. Mina muidugi esimese asjana arvasin, et see see kasiino slotiaparaat vms. Õnneks eksisin. Õnneks saab mu naine ka aru, et tegu on oskusmänguga ning kui kõvasti õppida ning harjutada, siis tuleb ka tulemus. Aasta otsa tagusime venna hoss23-ga ning freakyjasoniga vahelduva eduga freekaid. Mingi hetk sain isegi kuskil 150 daala peale ülesse, kuid ega ma muhvigi ju mängu ei jaganud ning nii ma selle rahalaudades ka maha gamblesin.
    Tõsisemalt võtsime turnad ette kuskil eelmise aasta augustist alates. Mõned turnavõidud olen ka saanud ning turnade seis kindlasti tugevas plussis, Kahjuks olen enamus +i välja kandnud. Alates selle aasta jaanuarist võtsime hoss23-ga(vend mul) ning freakyjasoniga plaani hakata beatima rahalaudu ehk saada läbi raskuste võitvaks mängijaks. Alustasime kõige madalamalt. Soetasime endale HEM-i, ostsin Slansky ja Milleri Theory and Practice (hetkel poole peal, kuid usun, et pean vähemalt 3* läbi lugema, et täielikult asjast arusaada) Jaanuaris tegin mingisugused 12k käsi: 5k vist 10NL ja 7k-d 4NL. Igatahes 10NL olen miinuses :( ja 4NL tugevas plussis (kuskil 30bb/100-le)
    Kui koju jõuan, siis viskan statsid jms analüüsimiseks. Kuskil teen kohutavaid vigu ning muidugi ka viimased 3k käsi on jooks olnud super halb. Agressiivsusest jääb sitaks puudu, sellest saan aru, kuid targemad võiksid hiljem mu muid statse ka kommenteerida. Kriitika on väga teretulnud.
    Aitab siis hetkeks, peaks tööd ka tegema hakkama.....
    Viimati muudetud pikk28 poolt : 03.04.10 at 08:31

  2. #2

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    sai sinuga siis eile mingi tunnike-kaks triobetis möllatud ja agrot jääb sul küll puudu. Jälgisin eile ka sinu mängu ja esiteks PF UTG-lt tõstad minu arust liiga palju 4-5bb on normaalne, üle selle läheb minu arust paljuks.(samas ega nl4-s väga vahet ei ole) Meeldis see kui mingi 8matsi olid blindid sisse pannud ja sa oma AK-ga lükkasid ALL-in ja sind calliti mingi QJo minu meelest :D Ning osades kohtades kus jäid postflop kahekesti vastasega, siis oleks bettinud, jäi see just seepärast meelde, et vastase cbet fold oli ~100%(kindlalt üle 200käe) ning sa lihtsalt checkisid seal kuigi sa ei saanud millegile pihta. Seal oleks lihtne pot-i võtmine olnud.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    sai sinuga siis eile mingi tunnike-kaks triobetis möllatud ja agrot jääb sul küll puudu. Jälgisin eile ka sinu mängu ja esiteks PF UTG-lt tõstad minu arust liiga palju 4-5bb on normaalne, üle selle läheb minu arust paljuks.(samas ega nl4-s väga vahet ei ole) Meeldis see kui mingi 8matsi olid blindid sisse pannud ja sa oma AK-ga lükkasid ALL-in ja sind calliti mingi QJo minu meelest :D Ning osades kohtades kus jäid postflop kahekesti vastasega, siis oleks bettinud, jäi see just seepärast meelde, et vastase cbet fold oli ~100%(kindlalt üle 200käe) ning sa lihtsalt checkisid seal kuigi sa ei saanud millegile pihta. Seal oleks lihtne pot-i võtmine olnud.
    tnx man! Võtan arvesse. eks õhtu vb. jälle kohtume.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    "super halb" on päris hea väljend :)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    "super halb" on päris hea väljend :)
    see jah sama ajuvaba väljend kui õudselt ilus :)Noh, kiiruga kribasin ja eks ma selliseid väljendeid nn kõnes sõpradega kasutan. Unustasin hiljem teksti kontrollida. sry :)

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    krt, kas keegi võiks lihtsalt ära seletada kuidas siia pilte postitate? Kuidas te HEMist statsid ja graafiku võtate? printscreen ja siis paint? :) tra ma nii lammas noh, hullult tahaks statse ja graafikut panna, kuid võta näpust- ei oska. Palun abi...

  7. #7

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Right click ja save as picture vist oli :P

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Piltide lisamisel on olemas siin tag mis eeldab, et enne peab olema pilt uploaditud kuskile netti.

    Selle vahele paned lihtsalt pildi adre netis. Ise kasutan hoti serverisse üleslaadimist. Ülejäänu on naq sa ise mainisid PrtScr ning Paint

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    tnx!

    esimene pool statsidest on siin : [img=http://img293.imageshack.us/img293/9360/86404754hc9.th.jpg]]http://img293.imageshack.us/my.php?image=86404754hc9.jpg][img=http://img293.imageshack.us/img293/9360/86404754hc9.th.jpg]

    ja teine pool siin : [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1918/65407997by8.th.jpg]http://img515.imageshack.us/my.php?image=65407997by8.jpg][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1918/65407997by8.th.jpg

    oodatud igasugused kommentaarid. Ise, mis põhiveana näen, on liiga suur vahe VPIP ja PFR vahel, agression suht vilets, stiil nõrk. Olen ma õigel teel? a ja mängin siis FR 6-l laual. Läpakale rohkem ei mahu :)

    any toughts?

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    võib-olla täna keegi viitsib kommentaarida mu statse?

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Ma arvan, et peaksid nl10's pre flop ep ja mp veits tightimaks võtma, sest su vpip on liiga suur nl10 jaoks ning usun, et see tuleb sellest, et mängid ep ja mp liiga laia rangega. Kui mängid tightima rangega, siis postflop ka otsused kergemad.

  12. #12
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    • 16/8 tee mingi 14/12-ks
    • riveri AF kole väike, pead mõtlema, kus on b/f line parem kui c/c
    • cbette tee natuke rohkem
    • steali rohkem(proovi lauda minnes "seat selectida" sättides enda vasakule nitid ja paremale fihid, kui vähegi võimalik)
    • BB fold to steal on suur leak, peaks olema 80%+

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    suurimad tänud mehed asjalike kommentaaride eest! Range jah epl koomale ning tõesti riveris olen omadega alati segaduses, kas bettida või chekkida. TY.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    tegin pisikese sessi 500 kätt. Võtsin veidi EP ja MP range koomale ning tulemus oli suht meeldiv. BB-d ei oska ikka kaitsta eriti, kuid eks vastavalt vastasele tuleb seal 3 bettima hakata või siis flopis üle mängida.
    Krt see sess ei importinud mul miskipärast HEM ühte võtmekätt (vb ka rohkem kuid see käsi jäi mulle meelde). 1010-ga sain seti ja peale turni ka nupud sisse. Kas kuidagi manuaalselt saab ka käsi lisada HEMi databaasi, ranka nagu kuskil mainis, kuid ei leia ülesse enam seda kohta ?:(. Ja kas set% näitab seda protsenti ntx kui sul on taskupaar ja sa saad flopis kolmiku, mitte turnis ega riveris eks?
    Ja krt muruntau on mulle 10 doltsi võlgu :)

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    jebedijee ja ilmajaam! 3 on kohtuseadus! Seekord õnnestus nädalalõputurniiri 10-le parimale korraldatud 200 sitikas kotti panna. 70 euri minu väiksele rollile juurde - pole paha.

    esimene võtmekäsi (kas oleksin pidanud preflop raisima? tavaliselt raisin ikka, kuid seekord oli tunne et vend tahab muga stacki peale pelida, kahjuks telekanupp tuli ka veel floppi vaatama, mis mu shansse muidugi oluliselt kahandas võidule):


    No Limit Holdem Tournament
    8 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG Stratopause (2930)
    UTG+1 doublemint65 (5637)
    MP1 Hero (3545)
    MP2 hoss23 (2075)
    CO Princeren (2495)
    BTN telekanupp (1860)
    SB soulplane (2970)
    BB Naiza (3787)
    [Princeren is sitting out]

    Blinds: 75/150

    Pre-flop: (225, 8 players) Hero is MP1 A A
    Stratopause raises to 600, 1 fold, Hero calls 600, 2 folds, telekanupp calls 600, 2 folds

    Flop: J 5 T (2,025, 3 players)
    Stratopause checks, Hero goes all-in 2,945, telekanupp goes all-in 1,260, Stratopause goes all-in 2,330

    Turn: 6 (8,560, 3 players)

    River: 3 (8,560, 3 players)

    Final Pot: 8,560
    Stratopause shows: T T
    telekanupp shows: Q K

    Hero wins 7,945 ( won +4,400 )
    Stratopause lost -2,930
    telekanupp lost -1,860

    no see käsi siis tõstis mu kohe mõnusaks liidriks ning tsillisin kenasti HU-sse, milles ma olen vast dongim siinsetest foorumlastest :). Eriti HU-d togida ei viitsinud ning peale 5 mintsast kemplemist juhtus selline lugu:



    No Limit Holdem Tournament
    2 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    SB Naiza (14390)
    BB Hero (10910)

    Blinds: 200/400

    Pre-flop: (600, 2 players) Hero is BB K J
    Naiza raises to 1,400, Hero goes all-in 10,510, Naiza calls 9,510

    Flop: 2 3 4 (21,820, 2 players)

    Turn: J (21,820, 2 players)

    River: 7 (21,820, 2 players)

    Final Pot: 21,820
    Naiza shows: A Q

    Hero wins 21,820 ( won +10,910 )
    Naiza lost -10,910

    viimase 3k nööpe sain järgmise käega ja voila 70 eurtsikut taskus.

    Turnaga koos lasin ka cashi 3-s 4NL ja 2-s 10NL lauas. Sealt tiksus 500 käega 35 eurtsikut juurde. Lemmik käsi ehk sessi eelviimane käsi (ülejäänud lauad olid juba kinni ja ainus laud oligi see):

    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG -Siim- ($4.70)
    UTG+1 EBIHAL ($9.30)
    UTG+2 Hero ($16.23)
    MP1 ChrisAAA ($12.58)
    MP2 donkey11l12 ($6.01)
    MP3 Millenia222 ($11.55)
    CO firsthand92 ($1.85)
    BTN Arsunahhui ($4.84)
    SB Parsifal ($19.97)
    BB babioras ($21.92)

    Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is UTG+2 A A
    2 folds, Hero raises to $0.40, 5 folds, Parsifal raises to $2, 1 fold, Hero raises to $6.80, Parsifal goes all-in $17.97, Hero goes all-in $9.43

    Flop: T J 8 ($36.30, 2 players)

    Turn: 3 ($36.30, 2 players)

    River: 4 ($36.30, 2 players)

    Final Pot: $36.30
    Parsifal shows: K K
    Hero shows: A A

    Hero wins $30.94 ( won +$14.71 )
    Parsifal lost -$19.97

    peale seda, kui sain raise selga 2- peale olin suht kindel, et vend on kas QQ või KK-ga. tavaliselt saan sellised käed sessi lõpus põske kuid täna läks õnneks teisiti.

    Roll 328 eeuri
    [img width=150 height=110]http://img17.imageshack.us/img17/3238/grafdy2.th.jpg[/img]



  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Neegriässad toovad ikka iga kord poti koju:). Aga hästi panid pikk.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Ega too igakord. Sain samas olukorras KK-lt suhkamit, kuna riverdas masti. Aga õnnitlused veelkord friika kinnipanemise puhul 8)

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Ikka samad nimed trio NL4-s eesotsas Parsifaliga. Krdi jama, ei tahaks ise ka mingi aasta pärast seal grindida. Kohutav.

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    roll peale trio boonust (100eeki :))335 eurtsi ehk 429 doltsi ehk 21,5 BI 20NL-ks. Eile õhtu ei jaksanud lihtsalt üle 100 käe teha- silm vajus kinni. Käisin ka Kalevi mängul kohal ning positiivse emotsiooni laks oli niivõrd tugev, et ei jõudnud enam muhvigi peale seda teha.
    Usun, et laup/pühapäev võtan paar lauda 20NL ka lahti ja teen uued shotid sinna. Esmalt proovin lasta mingisugune 10/9/3 stiili ja kui laua tunnetus paremaks muutub, siis avan rohkem ka end hilistelt positsioonidelt. Järgmine nädal ei saa üldse pelida kuna töölähetus Poola. over and out.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ikka samad nimed trio NL4-s eesotsas Parsifaliga. Krdi jama, ei tahaks ise ka mingi aasta pärast seal grindida. Kohutav.
    see parsifal on ikka eriline tont, kui ma alustasin pokkriga siis möllas ka seal. Neid oli veel paar tükki MOPKOB näiteks.

    Siis legendaarne break even nit on wolffive, jrar õvi miski selline. Ja 1 parimaid on raiser88

Lehekülg 1, kokku 89 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES