Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 141
  1. #101

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Ega ta vist eriti ei varjagi end, lihtsalt ei maksa. Ma pöörduks cheatingu asemel politseisse, kuna 100 daala on kantud (juhul kui saab tõestada). Selle eest saab krim asja. Tõenduseks tood selle teema.

  2. #102
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Pärnu ikka toredaid inimesi täis :D

  3. #103
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    lol... tra ma ei mõista selliseid haigeid inimesi, lihtsalt unreal.

    Siiani pole TAAVI MARKSON oma võlaga mulle tagasi maksnud, ega ka ühendust võtnud.
    Kui keegi huvitatud siis võin selle võla TASUTA kellegile edasi anda, kui selline asi on võimalik!?

  4. #104
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Kui keegi huvitatud siis võin selle võla TASUTA kellegile edasi anda, kui selline asi on võimalik!?
    Kaugelt pole vaja otsida. http://foorum.pokkeriprod.com/privat...do=newpm&u=574

  5. #105
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Äh seda jörmi on pidevalt 2 paaris ka näha olnud. Ah et siuke mees siis.

  6. #106
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Vaatasin SEB-ist järgi. Jah mul oli Tehing tehtud 01.05.2011, Saaja MARKSON TAAVI, Selgitus: Stake

  7. #107
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Sellise infoga on vist täiesti võimalik juba kohtusse pöörduda. Anna maksekäsu kiirmenetlus sisse.
    Samuti näiteks teata Pärnusse 2 Paari, et tegemist scammeriga ja et äkki saaks hoiatuse seinale panna sinna koos pildiga.

  8. #108
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Ta läheb siis politseisse jutuga, et:
    ''Stakesin ühte venda, keda ma ei tunne, 100$-iga, et ta mängiks PokerStarsis rahalaudu ja kasumi lubasime pooleks teha. Kahjuks kadus ta rahaga neljatuulepoole ja siiani pole temaga kontakti saanud. ''

    Ma muidu väga loodan, et Cheating oma rahad tagasi saab ( kõige normaalsem vend üldse :D ) aga kas politsei tegelt ka hakkab asjaga tegelema kui on ette näidata vaid pangakonto väljavõttel olev tehing, mille selgitus on: stake. ??
    Peaks ju olema miskisugune allkirjastatud leping ja tõendid. Politseile seda teemat anda lugeda oleks sama, mis ma laseksin sul hieroglüüfe tõlkida.

    Minevik näidanud, et scammeritelt midagi tagasi saada on väga väike võimalus.

  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ta läheb siis politseisse jutuga, et:
    ''Stakesin ühte venda, keda ma ei tunne, 100$-iga, et ta mängiks PokerStarsis rahalaudu ja kasumi lubasime pooleks teha. Kahjuks kadus ta rahaga neljatuulepoole ja siiani pole temaga kontakti saanud. ''

    Ma muidu väga loodan, et Cheating oma rahad tagasi saab ( kõige normaalsem vend üldse :D ) aga kas politsei tegelt ka hakkab asjaga tegelema kui on ette näidata vaid pangakonto väljavõttel olev tehing, mille selgitus on: stake. ??
    Peaks ju olema miskisugune allkirjastatud leping ja tõendid. Politseile seda teemat anda lugeda oleks sama, mis ma laseksin sul hieroglüüfe tõlkida.

    Minevik näidanud, et scammeritelt midagi tagasi saada on väga väike võimalus.
    sest keegi ei ole asja tõsiselt käsile võtnud.

  10. #110
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Tean ka teda. Kui näen siis küsin mida ta korraldab siin. (kui ma kuidagi paremini abiks ei saa olla)

  11. #111
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Politsei ja mingi Kohtu teemaga ma never ei viitsi jamad. Aga hea meelega kingiks selle võla(70€) kellegile kes suudaks selle raha temalt kätte saada, läbi tutvuste või mingil muul viisil.

    *See raha on juba ammu mul maha kantud, seega loodan lihtsalt, et sellised süüdimatud saavad kunagi karistatud mis iganes viisil.

  12. #112
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Politsei ja mingi Kohtu teemaga ma never ei viitsi jamad. Aga hea meelega kingiks selle võla(70€) kellegile kes suudaks selle raha temalt kätte saada, läbi tutvuste või mingil muul viisil.

    *See raha on juba ammu mul maha kantud, seega loodan lihtsalt, et sellised süüdimatud saavad kunagi karistatud mis iganes viisil.
    Tean teda irl üsna hästi, võin võla endale võtta siis kui sobib. Kinnita kui sobib D:

  13. #113

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Avaldus politseisse ei maksa midagi. Teiseks on olemas kogu see jutt foorumist ja msn vestlused jne. Siit on alati võimalik kutsuda paar tuttavat, kes tunnistavad, et tüüp pettis raha välja ja asi ants. Igast nippe saab proovida ja 100 daala eest on tüübil juba krim asi soolas.
    Teine võimalus maksekäsu kiirmenetlus. Saab kiirelt kohtuotsuse kui tüüp sellele ei vasta ja saadki kohtutäiturile anda, kes raha väljanõuab.
    Kui tüüp korra juba mingi jama kaela saab, siis teistkorda ta ikka mõtleb, enne kui tegutseb.

  14. #114
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Tean teda irl üsna hästi, võin võla endale võtta siis kui sobib. Kinnita kui sobib D:
    Miks mitte ärgitada sõpra Cheatingule raha ära maksma. Vbla ma udu ja sain valesti aru, aga see väga mööda kui Cheating jääb rahast ilma ning mingi päti sõber saab raha endale.

  15. #115
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Kui isiklikult tunneksin Cheatingut siis vb tõesti. Kahjuks olen ma nii laisk inimene. Tundes Taavit piisavalt hästi, tean, et minu niisama ärgitamine ei paneks teda Cheatingule maksma. Üsna tühi vaev. Aitaksid ainult teod, millel ei näe kahjuks pointi. Sry

  16. #116

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Aga spämmiks ikka nime ka üles, et ta tuntud petturiks saaks, nagu ühe vennaga tehti, siis teavad kõik et ta scammer ja 2 paari Reginale ja neile peaks ka teada andma, et pole eriti usaldusväärne vend.

  17. #117
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Tean teda irl üsna hästi, võin võla endale võtta siis kui sobib. Kinnita kui sobib D:
    Aitad sõpra ja kustutad võla, või ikka reaalselt nõuad selle summa tema taskust?

  18. #118

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Ära anna võlga midagi niisama ära, muidu on varsti Karli Kiin nr 2. Eriti kui veel avalikult pokkeriringkondades käib ja juba mitmendat korda jäi vahele uue pettusega.

    TAAVI MARKSON ON PETIS!

  19. #119
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    Teeksin talle tagasi. Kunagi mälus peaga vedasime pmst for fun mingi päris suure summa mai mäleta mingi 3k v 5k eek kihla täiesti tühise asja peale ja mina kaotasin. Hiljem nõudsid mingid kandid välja mult selle. Ta andis mingi % ära, et kätte saaks.

  20. #120
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Cheating SNOOPI NL5 STAKEMAS

    rofl lahedad sõbrad sul, total.

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES