Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 73 EsimeneEsimene ... 1151596061626371 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 1451
  1. #1201

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Mis sa ei mõista sõita w, et ennast puudutatuna tunned?
    Kui sul mõistust peas ei ole, siis ole parem vait.

  2. #1202
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Näiteks mina olen täis peaga parem juht, kui enamus kaineid juhte.
    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Mis sa ei mõista sõita w, et ennast puudutatuna tunned?
    Olen tähele pannud, et need, kes tihti midagi rumalat foorumis ütlevad, ei biidi eriti hästi pokkerit...

  3. #1203

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kui sul mõistust peas ei ole, siis ole parem vait.
    JAH isa.

  4. #1204
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Olen tähele pannud, et need, kes tihti midagi rumalat foorumis ütlevad, ei biidi eriti hästi pokkerit...
    Lol :D

  5. #1205

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    ja sa arvad, et sa mõtled sellele, kui sa oled ennast nähtamatuks joonud?
    Nagu öeldakse, siis joomine pole vabandus. Kui nähtamatuks jood, siis purjus juhiga autosse istumine on sama, mis ise sõita.
    Arvad, et see vabandab kui jood ennast nähtamatuks ja sõidad teised haiglavoodi või kirstu?
    Kui ma nähtamatuks joon, siis millegi pärast kutsun (lasen kutsuda) endale takso.

  6. #1206

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Olen tähele pannud, et need, kes tihti midagi rumalat foorumis ütlevad, ei biidi eriti hästi pokkerit...
    Natuke kurvem on teadmine, et üldiselt ei biidi sellised kodanikud elu ka eriti hästi.

  7. #1207
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Nagu öeldakse, siis joomine pole vabandus. Kui nähtamatuks jood, siis purjus juhiga autosse istumine on sama, mis ise sõita.
    Arvad, et see vabandab kui jood ennast nähtamatuks ja sõidad teised haiglavoodi või kirstu?
    Kui ma nähtamatuks joon, siis millegi pärast kutsun (lasen kutsuda) endale takso.
    No it isn't. Kui sõidad sead teiste elu ohtu, kui istud purjus juhiga autosse sead ainult enda elu ohtu, mis on ka iseenesest väga rumal tegevus, aga võrdusmärki päris vahele ei saa panna.

  8. #1208

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Olen tähele pannud, et need, kes tihti midagi rumalat foorumis ütlevad, ei biidi eriti hästi pokkerit...
    Mina olen jälle tähele pannud, et need, kellel puudub readimisskill, biidivad millegipärast ikkagi pokkerit. Luckbox ?

  9. #1209

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Plaanin teha 10.06. Rakvere ööjooksu (21 km) algusega 21.00. Pole varem ainult jooksmisega tegelenud ja nii pikka maad pole ka jooksnud. Oskab keegi soovitada, kuidas selleks hajrutama peab?

    Seni olen käinud jooksmas lisaks jalkatrennile 2-3x nädalas 5-8 km küllaltki kiires tempos (enda jaoks). Kas peaksin tegema aeglasemaid aga pikemaid vahemaid nii 10-15 km? Või on lühem ja kiirem ka sobiv variant ettevalmistuseks?

  10. #1210

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    kui sa jooksed 5-8 km 2-3xnädalas, siis sellest tegelikult piisab, aga võid igal pühapäeval teha ühe 10+km ringi. Nädal enne võistlust tee ainult lühikesi ja kiireid otsi.

    Edit: ei märganud, et nii lähedal, tee üks pikk jooks homme ja vaata, kuidas on. Enesetunne, energiatase, tempo. 21 ei ole eriti pikk maa, selle kannatab pallimängur ära.
    Viimati muudetud alaska poolt : 28.05.11 at 14:31

  11. #1211
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Kanepi ka ikka oskab, 5-3 2setpalli üle saada ja siis lõpuks 5-7 teise seti kella saada

  12. #1212
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas oohoh Vaata postitust
    Kanepi ka ikka oskab, 5-3 2setpalli üle saada ja siis lõpuks 5-7 teise seti kella saada
    standard. ei vaata enam kanepi mänge kodurahu huvides.

  13. #1213
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Plaanin teha 10.06. Rakvere ööjooksu (21 km) algusega 21.00. Pole varem ainult jooksmisega tegelenud ja nii pikka maad pole ka jooksnud. Oskab keegi soovitada, kuidas selleks hajrutama peab?

    Seni olen käinud jooksmas lisaks jalkatrennile 2-3x nädalas 5-8 km küllaltki kiires tempos (enda jaoks). Kas peaksin tegema aeglasemaid aga pikemaid vahemaid nii 10-15 km? Või on lühem ja kiirem ka sobiv variant ettevalmistuseks?
    21 km pole sinu jaoks miidagi. tean su vormi

  14. #1214
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Sõber hakkas teisipäeval Tartust Tallinnasse jooksma, aga katkestas 80km peal. Väidetavalt jooksis 60km ja 20km kõndis. Segane tüüp.

  15. #1215
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Sõber hakkas teisipäeval Tartust Tallinnasse jooksma, aga katkestas 80km peal. Väidetavalt jooksis 60km ja 20km kõndis. Segane tüüp.
    Sellist asja ei maksa teha, keerab tervise/jalad perse. Kui 2+2 'st see Ashman tegi prop beti, et jookseb 24h-ga mingi ~ 100km ja ta polnud varasemalt mingi jooksja, siis kõik rääkisid selles teemas, et lollus, jalad keerab perse, a tänu sellele ei keeranud, et ta jooksis lindi peal.

  16. #1216
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sellist asja ei maksa teha, keerab tervise/jalad perse. Kui 2+2 'st see Ashman tegi prop beti, et jookseb 24h-ga mingi ~ 100km ja ta polnud varasemalt mingi jooksja, siis kõik rääkisid selles teemas, et lollus, jalad keerab perse, a tänu sellele ei keeranud, et ta jooksis lindi peal.
    Ma arvasin ise sama, aga ega ta ei kuula ka.

  17. #1217

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Näiteks mina olen täis peaga parem juht, kui enamus kaineid juhte.
    Ükskõik kui hea sa enda arvates purjus peaga oled, siis ükskõik mis võib juhtuda, milles sina ei pruugi kasvõi süüdi olla, jookseb siis laps ise sulle rataste alla või mida iganes, purjus mõrvar oled siis sina.

    Codecci, kui sa istud purjus peaga (võisk ükskõik millises konditsioonis) purjus inimese rooli ja sõidad avalikul teel, siis saab panna küll võrdusmärgi vahele, sest sa lased sellel juhtuda ja oled täpselt samamoodi vastutav.

    Olen täiesti kindel, et ka siin foorumis on isehakanud Mikk Segerite tõttu kaudselt või otseselt elu kuidaig muutunud, seega ükskõik milline kõva mehe jutt stiilis "normaalsed mehed ilma väikese sakita rooli ei istugi" on oksele ajav.


    Sõitke taksoga.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 28.05.11 at 15:12

  18. #1218
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    indeed

  19. #1219

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust

    Sõitke taksoga.
    paned käe südamele ja ütled, et kõik taksojuhid on alati kained, kui sõidavad?

  20. #1220

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    paned käe südamele ja ütled, et kõik taksojuhid on alati kained, kui sõidavad?
    mis vastust sa ootad?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES