Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 73 EsimeneEsimene ... 1252606162636472 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 1451
  1. #1221
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    hmmm... nice comeback.

    jätan meelde

  2. #1222

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tahaks anda austust inimestele, kelle postitustest kõlab arukust ja loogilisust.
    Tahaks öelda halvasti inimestele, kelle väärtushinnangud on uskumatult pealiskaudsed ja silmaring mahub ära viinapudelisse.

    Aga ma ei tee seda, sest ma kardan, et see foorum muudaks mind väga kibestunud inimeseks.

  3. #1223
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Codecci, kui sa istud purjus peaga (võisk ükskõik millises konditsioonis) purjus inimese rooli ja sõidad avalikul teel, siis saab panna küll võrdusmärgi vahele, sest sa lased sellel juhtuda ja oled täpselt samamoodi vastutav.
    Mismoodi lasen sellel juhtuda? Kui mina sinna ei istu siis ega temal sõitmata ei jää.

    Oled sa kunagi proovinud purjus inimest takistada sõitmast? See on ainult võimalik kui te olete kahekesi ja tegemist on inimesega kes kaine peaga saab aru, et ta tegu oli vale ja ei pane sulle pahaks, et sa tal sõita ei lasknud (no kui inimene on blackout drunk ja tead, et mega-ohtlik lasta tal sõita siis võid leppida sellega ka, et paneb pahaks, vähemalt päästsid ära).

    Aga 99% taolistest juhtudest autojuht kaine peaga mõtleb ka, et ta tegu oli ok, auto peal on seltskond kes tahab sõita - mida sa reaalselt teed? Võtad võtmed ära ja tagasi ei anna? Võetakse käest ära. Viskad jõkke, maksad homme kinni. Kutsud politsei, kaotad sõbrad/tuttavad kitse panemise pärast (in b4 "need ei olegi ju mingid tõelised sõbrad bs"). Kui sa just mingi julm autoriteet ei ole, siis ei olegi midagi teha enamikel sellistel juhtudel, võid öelda autojuhile, et sa oled idioot ja that's it.

    Ja enamik selliseid juhtumeid (vähemalt minul) toimub Tallinnast väljas kus ei ole taksosid.

    Edit: jutu point on see, et mõndades kohtades toimub täispeaga sõitmine üsna tihti ja isegi kui sa kord ära takistad selle on see täiesti mõttetu eneseohverdus, sest see ei muuda mitte midagi. Järgmise nädalavahetuseni.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 28.05.11 at 16:44

  4. #1224
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    ja sa arvad, et sa mõtled sellele, kui sa oled ennast nähtamatuks joonud?
    Õpi parem jooma selle asemel, et olla kõva mees, kes suudab end " nähtamatuks " juua. Stupid oled igatepidi ja kõik need ka, kes siin sõidavad täispeaga ja istuvad lakku täis juhi autosse.

  5. #1225

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mismoodi lasen sellel juhtuda? Kui mina sinna ei istu siis ega temal sõitmata ei jää.

    Oled sa kunagi proovinud purjus inimest takistada sõitmast? See on ainult võimalik kui te olete kahekesi ja tegemist on inimesega kes kaine peaga saab aru, et ta tegu oli vale ja ei pane sulle pahaks, et sa tal sõita ei lasknud (no kui inimene on blackout drunk ja tead, et mega-ohtlik lasta tal sõita siis võid leppida sellega ka, et paneb pahaks, vähemalt päästsid ära).

    Aga 99% taolistest juhtudest autojuht kaine peaga mõtleb ka, et ta tegu oli ok, auto peal on seltskond kes tahab sõita - mida sa reaalselt teed? Võtad võtmed ära ja tagasi ei anna? Võetakse käest ära. Viskad jõkke, maksad homme kinni. Kutsud politsei, kaotad sõbrad/tuttavad kitse panemise pärast (in b4 "need ei olegi ju mingid tõelised sõbrad bs"). Kui sa just mingi julm autoriteet ei ole, siis ei olegi midagi teha enamikel sellistel juhtudel, võid öelda autojuhile, et sa oled idioot ja that's it.

    Ja enamik selliseid juhtumeid (vähemalt minul) toimub Tallinnast väljas kus ei ole taksosid.

    Edit: jutu point on see, et mõndades kohtades toimub täispeaga sõitmine üsna tihti ja isegi kui sa kord ära takistad selle on see täiesti mõttetu eneseohverdus, sest see ei muuda mitte midagi. Järgmise nädalavahetuseni.
    Kui on seltskond kes tahab sõita ja palub/laseb seda teha purjus juhil, siis see seltskond ju toetab purjus peaga sõitmist ja seega ka vastutab ja jääb samamoodi nende südametunnistusele, kui ükskõik mis põhjusel juhtub õnnetus (kus suure tõenäosusega jäävad kannatajaks vaid needsamad seltskonnaliikmed, aga vahel harva jääb auto rataste ette ka 3 venda-õde kellest 1 sureb ja näiteid on veel kümneid, lihtsalt seetõttu, et seltskonnal oli vaja sõita naaberlinna viina ostma/klubisse või mida iganes), see oli minu mõte.

    Eks ta ole, et ei taheta õppida ja sõidetaksegi kuni lõpuks midagi juhtub, ja varem või hiljem juhtubki.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 28.05.11 at 16:59

  6. #1226
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui on seltskond kes tahab sõita ja palub/laseb seda teha purjus juhil, siis see seltskond ju toetab purjus peaga sõitmist ja seega ka vastutab ja jääb samamoodi nende südametunnistusele, kui ükskõik mis põhjusel juhtub õnnetus (kus suure tõenäosusega jäävad kannatajaks vaid needsamad seltskonnaliikmed, aga vahel harva jääb auto rataste ette ka 3 venda-õde kellest 1 sureb ja näiteid on veel kümneid, lihtsalt seetõttu, et seltskonnal oli vaja sõita naaberlinna viina ostma/klubisse või mida iganes), see oli minu mõte.

    Eks ta ole, et ei taheta õppida ja sõidetaksegi kuni lõpuks midagi juhtub, ja varem või hiljem juhtubki.
    Jep, nii ta on ja on juhtunud ka, unustatakse lihtsalt väga kiiresti ära :/
    Aga imo ei ole muud teha kui ise mitte auto peale minna ja öelda autojuhile, et ta on lammas, takistama midagi hakata on üsna useless enamikel juhtudel kui inimene ise aru ei saa, et midagi valesti teeb.

    Btw, mis on su/teiste seisukoht kui autojuht on joonud 2 õlut/5 õlut ja ei ole eriti purjus?

  7. #1227
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    veidrad sõbrad sul kui lähevad kambakesi autoga jooma ja purjuspäi nendega rääkida ei saa sest nad nii sigalakkutäis.

  8. #1228

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Väga hea, et lõpuks on reklaamide ja selgitustöö abil täispeaga sõitmine noorte hulgas täiesti out, ise kunagi 18-22 olin, siis ei vaadanud keegi viltu, kui jumala täis peaga rooli mindi, olid veel kõva mees kah. Palju puuse olid sõitnud, siis ei tahetud hästi autosse sinuga istuda, muidu oli kõigil poohui. Trahvid olid kah naeruväärsed. Väga rõve on praegu tagantjärgi mõelda, milliste idiootsustega hakkama on saadud.

  9. #1229

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Õpi parem jooma selle asemel, et olla kõva mees, kes suudab end " nähtamatuks " juua. Stupid oled igatepidi ja kõik need ka, kes siin sõidavad täispeaga ja istuvad lakku täis juhi autosse.
    Niiöelda "joomisoskuse" üheks põhieelduseks ongi see, et täis peaga pole vaja kuhugi sõita. Ringi rännata tuleb kainena või siis kaine autojuhiga. Kusjuures kaine autojuhi rolli enda peale võtmine eeldab minu kogemustel päris tugevat närvikava.

    Seda, et keegi ennast "nähtamatuks" joob kuulen ma esimest korda, enamusel on kombeks ennast ikka "kotkaks" juua ja siis kõrgelt lennata.

  10. #1230
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Väga hea, et lõpuks on reklaamide ja selgitustöö abil täispeaga sõitmine noorte hulgas täiesti out, ise kunagi 18-22 olin, siis ei vaadanud keegi viltu, kui jumala täis peaga rooli mindi, olid veel kõva mees kah. Palju puuse olid sõitnud, siis ei tahetud hästi autosse sinuga istuda, muidu oli kõigil poohui. Trahvid olid kah naeruväärsed. Väga rõve on praegu tagantjärgi mõelda, milliste idiootsustega hakkama on saadud.
    hui on out.
    16-28s jõmmide/osside seas on see ikka väga populaarne.

  11. #1231
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    veidrad sõbrad sul kui lähevad kambakesi autoga jooma ja purjuspäi nendega rääkida ei saa sest nad nii sigalakkutäis.
    No asi ongi selles, et ei olda sigalakku täis ja õnnetuse oht sel konkreetsel korral on tõenäoliselt alla 5%.

  12. #1232
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***


  13. #1233
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Kes freerollida tahab, siis panin sümboolse 10$ välja sellele, kes pakub õigesti hero ja villaini käed ühes jaotuses.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...503#post339503
    Viimati muudetud fyte poolt : 29.05.11 at 00:01 Põhjus: typo

  14. #1234
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    loodan, et kõik joobes juhid sõidavad ennast üksi surnuks.
    haige!!!

  15. #1235
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jep, nii ta on ja on juhtunud ka, unustatakse lihtsalt väga kiiresti ära :/
    Aga imo ei ole muud teha kui ise mitte auto peale minna ja öelda autojuhile, et ta on lammas, takistama midagi hakata on üsna useless enamikel juhtudel kui inimene ise aru ei saa, et midagi valesti teeb.

    Btw, mis on su/teiste seisukoht kui autojuht on joonud 2 õlut/5 õlut ja ei ole eriti purjus?
    Oleneb inimesest. Üks sõber on puhunud mitmeid kordi pärast 2-4 õlle joomist, sõitnud nii pool tundi kuni tund pärast viimast õllet ja alati on nulli puhunud. Ise ütleb, et on kaine ja võib sõita.

  16. #1236
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Ärge sõitke purjus peaga.
    ( Click to show/hide )

    http://www.virumaateataja.ee/?id=440154
    Viimati muudetud Romka poolt : 29.05.11 at 00:18

  17. #1237

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    tõesti arvate, et täis peaga suudate hoida nii kainet mõistust, et mitte istuda sinna autosse, juhilt võtmed ära võtta vms? siis sel juhul üks suur naer kõigi nende suunas. kuidas mina olen samuti süüdi? sama hea, kui keegi panka läheb röövima, siis on pank süüdi, et teda meie praeguses ühiskonnas rööviti?
    lõppkokkuvõttes sain ise oma õppetunni kätte ja juht muideks polnud nii "umbjoobes", kui mina seda olin, kuid isegi sellest väikesest kogusest piisas, et oma võimeid üle hinnata ja kraavi sõita.

  18. #1238
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    tõesti arvate, et täis peaga suudate hoida nii kainet mõistust, et mitte istuda sinna autosse, juhilt võtmed ära võtta vms? siis sel juhul üks suur naer kõigi nende suunas. kuidas mina olen samuti süüdi? sama hea, kui keegi panka läheb röövima, siis on pank süüdi, et teda meie praeguses ühiskonnas rööviti?
    lõppkokkuvõttes sain ise oma õppetunni kätte ja juht muideks polnud nii "umbjoobes", kui mina seda olin, kuid isegi sellest väikesest kogusest piisas, et oma võimeid üle hinnata ja kraavi sõita.
    Tõesti arvad, et kedagi kotib "ärge kiusake mind, ma olen purjus" ??

  19. #1239
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    kas keegi saab kiirelt proovida carbonisse sisse logida? mul turnal deep run ja client nussib

  20. #1240
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    tõesti arvate, et täis peaga suudate hoida nii kainet mõistust, et mitte istuda sinna autosse, juhilt võtmed ära võtta vms? siis sel juhul üks suur naer kõigi nende suunas. kuidas mina olen samuti süüdi? sama hea, kui keegi panka läheb röövima, siis on pank süüdi, et teda meie praeguses ühiskonnas rööviti?
    lõppkokkuvõttes sain ise oma õppetunni kätte ja juht muideks polnud nii "umbjoobes", kui mina seda olin, kuid isegi sellest väikesest kogusest piisas, et oma võimeid üle hinnata ja kraavi sõita.
    jah arvan küll. olen ise ka purjus peaga teistelt autovõtmeid ära võtnud ja niimoodi inimesi takistanud. alguses on küll suur kisa, kuid järgmisel päeval tullakse tavaliselt vabandama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES