Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 73 EsimeneEsimene ... 20606869707172 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 1451
  1. #1381

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma küll ühtegi inimest ei tea kes on kanepist sõltuvuses ja tean ikka päris palju "regulare".
    BS imo.
    Äkki inimesed ei tunnista endale, et nad on sõltuvuses ..? Pigem ma pakun seda varianti ...

  2. #1382
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Kellegil nii küll vähemalt pole, et oi pliaaa nüüd pean tossu saama või muidu on ilge jama. Kui saab siis saab ja kui ei saa siis ei saa.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 31.05.11 at 09:57

  3. #1383
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Lisaks see 25% tundub minu jaoks ülepaisutatud number, 10x väiksem oleks usutavam ehk millistel faktidel sinu selline väide põhineb ? Pooldajad muidugi väidavad, et seos kanepi ja skisofreenia vahel puudub pea täielikult, mida ma samuti ei usu.
    põhi-/keskkoolis bioloogias õppisite kuidas veregrupid jms geneetilised omadused edasi päranduvad eks? nö suur A oli dominantne tunnus ja väike a oli retsessiivne tunnus.. vot nii.. sealt tulebki see 25% ja see on fakt, lugesin kusagilt sellest pikemalt, aga ei leia enam üles, aga googeldades tuleb ka piisavalt linke. Isegi kuskil eestis oli artikkel, mingi tüüp kirjeldas, kuidas poeg joonistas ajalehe peale mingeid imelikke märke vildikaga ja rääkis et hoidis sellega sõdu ja katastroofe ära jms, olen ise ka näinud lasnas mingit vene kutti R-kioski seinale mingeid märgikesi joonistamas omaette pomisedes (keset päeva). Mul klassivend oli sõltlane, viimati kui temast kuulsin, siis läks vangi kanepi kasvatamise jms eest. Exi klassivend, superlauluhääl ja sündinud ürituste juht, nagu Mart Sander Junior oleks vms, töötu ja elu pekkis ja päevad läbi vines ja suurt maailmast enam aru ei saa. Ukrainas nägin tüüpi, kes kirvega ajas kuradeid pidevalt taga (igapäevane kanepisuitsetaja). Enivei, tegelt ka olen näinud tüüpe, kes räägivad samasgust juttu nagu AA klubi liikmed, et päeva pealt võivad maha jätta kui tahavad, aga tegelikkuses on hiljemalt teisel päeval jälle joint ees ja apaatsus maailma vastu suureneb. (p.s. ma ei ole kanepi vastane, olen tarvitanud ja tarvitan ka edaspidi)

    ahjaa.. see skiso värk areneb välja ikkagi siis välja, kui alustad kanepi tegemist varasemas nooruses ja loomulikult sõltub ka sellest kui tihti ja kui palju teed jms.. ma arvan, et oled mingi korra kuus või paar suitsetaja, siis ei pea skisoks muutumist kartma..

    http://www.schizophrenia.com/prevent...reetdrugs.html
    http://www.minnesotamedicine.com/Def...spx?tabid=1666
    http://www.ukcia.org/research/young/psychosis.php
    jne...

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kellegil nii küll vähemalt pole, et oi pliaaa nüüd pean tossu saama või muidu on ilge jama. Kui saab siis saab ja kui ei saa siis ei saa.
    no ei tea, see pole mingi näitaja, aga imho kui ikka kõik vaba raha selle peale läheb ja iga päev on joint näos, siis see võiks juba piisav ohumärk olla.
    Viimati muudetud Rage poolt : 31.05.11 at 10:04

  4. #1384

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kellegil nii küll vähemalt pole, et oi pliaaa nüüd pean tossu saama või muidu on ilge jama. Kui saab siis saab ja kui ei saa siis ei saa.
    Ma ühte tean. Võinoh, nüüdseks juba kangema kraami peal

  5. #1385
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    See kirve vend küll kanepi paugu all polnud. Kanep küll mingeid hallukaid ei tekita.

  6. #1386
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    See kirve vend küll kanepi paugu all polnud. Kanep küll mingeid hallukaid ei tekita.
    ta ajas neid kuradeid juba taga nii pilves peaga kui kaine peaga.. no ikka konkreetselt fcuked up dude oli..

    ohh.. siin artiklis on ka see 25% sees: http://www.schizophrenia.com/sznews/...es/001351.html

  7. #1387

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Keegi FTP dollareid pole ostnud? (pean just USA'kaid silmas). Kohati võib päris hea diiliga saada: ala 1000$ 625$ eest jne. Huvitav kui riski see meie jaoks võib olla, kes me ostame USA tyypide dollareid?

  8. #1388

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    ( Click to show/hide )


    Ma olen täiesti nõus, et 1/5000 umbes suudab end kanepist "lolliks" tõmmata ja endale tõsiseid hädasi tekitada. Alkoholi puhul ma usun, et vastav näitaja on umbes 1/500.

  9. #1389
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Keegi FTP dollareid pole ostnud? (pean just USA'kaid silmas). Kohati võib päris hea diiliga saada: ala 1000$ 625$ eest jne. Huvitav kui riski see meie jaoks võib olla, kes me ostame USA tyypide dollareid?
    Kahtlen, et nii odavalt saad, ~80% on reaalne. Teiseks te peaksite raha liigutama wire transferi või western unioni vms millel feed päris suured. Kolmandaks ülelaskmisoht, neljandaks võib FTP-l ameeriklaste rahadega päris pikka aega minna. Suht mõttetu üritus tundub imo kui päris suuri summasid just ei vaheta.

  10. #1390

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***


  11. #1391
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tehke graafikute teema

  12. #1392
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***


  13. #1393
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Tehke graafikute teema
    tegin ära

  14. #1394
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Äkki inimesed ei tunnista endale, et nad on sõltuvuses ..? Pigem ma pakun seda varianti ...
    Ma olen küll 2-3 aastat tõmmanud ,aga väga harva pmst 2-3 korda aastat ja alati siis kui tuju on ja tasuta olen saanud.
    Mingit vajadust pole küll seda osta & tõmmata tihti.

  15. #1395
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Vaimne sõltuvus on ikka ju, füüsilist on raske tekitada endale tossuga imo.

  16. #1396
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Samahästi võid ütelda, et sul on vaimne sõltuvus heast enesetundest, päikesest jne.
    Sellest skisofreenia asjast. IMHO kanep mitte ei tekita seda, vaid on võimendaja. Kanep võimendab igasuguseid emotsioone ja mitmekordistab inimese tundlikkust, nii ka skisofreeniaga. Samas arvan ka, et kanepist tekkinud skisofreenia võib paljuski ühiskonna probleem olla, mõnes teises ühiskonnas, vähem skisofreenilistes tingimustes nii palju skisosid ei tekiks, kui üldse. Umbes samadel teemadel ja sama mõtet on vist arendanud ka Terrence McKenna.
    Veel teemasse :D kui keegi siin enne mainis mingit tüüpi kes seintele imelikke sümboleid joonistas, et midagi ära hoida, siis mul läksid kohe mõtted kaljujoonistele, mis on esiisade poolt tehtud :D
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 31.05.11 at 13:15

  17. #1397

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Samahästi võid ütelda, et sul on vaimne sõltuvus heast enesetundest, päikesest jne.
    loomulik anne sul ..

  18. #1398
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ma annaks kah särgi kui näeks

  19. #1399

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Sa pole mingi tavaline mees ka

  20. #1400

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Miks sul kilekott taskus oli? Säästad loodust?

Lehekülg 70, kokku 73 EsimeneEsimene ... 20606869707172 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES