Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 73 EsimeneEsimene ... 21616970717273 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 1451
  1. #1401

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    ärevushoogude puhuks

  2. #1402

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    loomulik anne sul ..
    Seekord on Vandalaril õigus, sest on kindlalt tehtud, et inimene on sõltuvuse ori. Sa oled ju sõltuvuses päikesest.
    Sama hästi võid olla sõltuvusest tunnetest - vihast, armastusest ja sinna alla käib hea enesetunne :)

    Kanep tekitab sõltuvust, see on fakt. See kõik oleneb inimesest... mõnele inimesele hakkab tubakas ka pea kohe külge, teine võib aastaid tõmmata suitsu vaid juuatäis peaga ja kainena pole vajadust.
    Kanep on siiski mõnuaine ja liigitatakse narkootikumi alla.Kui kanepi mõju meeldib, siis mingi hetk (oleneb jälle isiksusest) tuleb tahtmine kangema kraami järgi ja ülesliikumine on kerge. Alkoholiga pole samas enam suurema mõjuga alkoholi.

    Minu arust on kanepiga nii, et kui seda on...siis oled suht iga võimalik õhtu uimas, samas kui tead,et ei saa teha, siis ka ei tee. Ning kui kraam otsas, siis pole mingit tungivat vajadust minna uue järgi..vabalt kuu aega vahel ja siis mõnel peol mõtled,et teeks mõned kõssid ja ostad oma kotikese ära. Samas kraami jääb järgi,siis on raudpolt, et järgmine või ülejärgmine päev/õhtu oled laksu all. Seega kui kraam on väga vabalt kättesaadav, siis võib see elu/tegemisi suht palju segama hakata.
    Alkoga on ofc samamoodi, aga kanepiga on see iga õhtune tõmbamine palju kiiremalt ja kergemalt tulema(sest keha ei tõrju seda ainet ebameeldival viisil)

  3. #1403

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Seekord on Vandalaril õigus, sest on kindlalt tehtud, et inimene on sõltuvuse ori. Sa oled ju sõltuvuses päikesest.
    Sama hästi võid olla sõltuvusest tunnetest - vihast, armastusest ja sinna alla käib hea enesetunne :)

    Kanep tekitab sõltuvust, see on fakt. See kõik oleneb inimesest... mõnele inimesele hakkab tubakas ka pea kohe külge, teine võib aastaid tõmmata suitsu vaid juuatäis peaga ja kainena pole vajadust.
    Kanep on siiski mõnuaine ja liigitatakse narkootikumi alla.Kui kanepi mõju meeldib, siis mingi hetk (oleneb jälle isiksusest) tuleb tahtmine kangema kraami järgi ja ülesliikumine on kerge. Alkoholiga pole samas enam suurema mõjuga alkoholi.

    Minu arust on kanepiga nii, et kui seda on...siis oled suht iga võimalik õhtu uimas, samas kui tead,et ei saa teha, siis ka ei tee. Ning kui kraam otsas, siis pole mingit tungivat vajadust minna uue järgi..vabalt kuu aega vahel ja siis mõnel peol mõtled,et teeks mõned kõssid ja ostad oma kotikese ära. Samas kraami jääb järgi,siis on raudpolt, et järgmine või ülejärgmine päev/õhtu oled laksu all. Seega kui kraam on väga vabalt kättesaadav, siis võib see elu/tegemisi suht palju segama hakata.
    Alkoga on ofc samamoodi, aga kanepiga on see iga õhtune tõmbamine palju kiiremalt ja kergemalt tulema(sest keha ei tõrju seda ainet ebameeldival viisil)
    qft imo,

    päris hästi seletatud.

  4. #1404
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    IMO just tubakas ja alkohol on need mis viivad raskema kraami juurde. Väidetavalt see raskema kraami juurde minek kanepi puhul on mitte vajadusest vaid sellest, et inimesed kelle kaudu seda saadakse võivad pakkuda ka muud ning kui on pakkumine, siis võib vahest tekkida ka kiusatus?

  5. #1405

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tahad öelda, et tubakas ja alkohol on need mis viivad lsd,kokaiini,heroiini jne juurde?
    või mis raskemat kraami sa silmas pidasid?

  6. #1406
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    mhm.. minu kotike seisab täiesti vabalt külmiku peal koguni mitu kuud, kuniks sealt jälle mingi tpsukese piipu lisan..

  7. #1407

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Minul nii lihtsalt see kotike ei seisa.

  8. #1408
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Ma pidasin silmas piiritust :D, ei aga heroiini ka. See on tahe müüt ikka, et see kanep viib mingi hukatuseni kangete aineteni ja kes teab milleni. Alati võib ju näiteid tuua, et kellegi on viinud ja millegipärast need üksikud erandid tuuakse hea meelega nagu kuskile õpikusse näiteks. Kui inimene pole valmis mingiks asjaks, siis ta võib lolliks keerata ka muude asjade kui kanep pärast. Väidetavalt võib lolliks keerata ka see kui praktiseerid mingeid vaimseid asju, aga sa pole selleks valmis ning su eesmärk on vale. Lihtsalt midagi, mida ma budistlikust kirjandusest olen kõrva taha pannud ja mida mujalgi on mainitud.

  9. #1409
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhm.. minu kotike seisab täiesti vabalt külmiku peal koguni mitu kuud, kuniks sealt jälle mingi tpsukese piipu lisan..
    Mul sama...

  10. #1410

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Te olete lihtsalt vanad...






    ja mõistusega :D
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 31.05.11 at 15:05

  11. #1411
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    See on tahe müüt ikka, et see kanep viib mingi hukatuseni kangete aineteni ja kes teab milleni. Alati võib ju näiteid tuua, et kellegi on viinud ja millegipärast need üksikud erandid tuuakse hea meelega nagu kuskile õpikusse näiteks.
    Ei ole müüt, selle kohta on piisavalt tehtud uuringuid ja statistikat. Nii nagu leidsin mina kunagi läbi esimese siidri tee viinani, on paljud leidnud ka tee läbi kanepi amfetamiini, kommide/koka jms asjadeni, mitte küll alati, aga siiski tihti... ja enamasti on kanep ikkagi esimene kokkupuude narkoga ja peale seda kogemust oled julgem uusi asju proovima, sest kanep ei tundu üldse nii hirmuäratav.. ja iga uue proovimisega muutud julgemaks.


    muig@vanad... olid kunagi ajad, kus ma ei mõistnud inimesi, kellel on baarikapp kodus.. mõtlesin, et kuidas on võimalik, et mingi alkohol lihtsalt seisab kodus kapis.. nüüd aga on mul omal sahvris alati paar pudelit veini varuks, külmikus üks kuni mitu õllet seismas juhuks kui keegi tahab külla tulla jne.. ja see alkohol lihtsalt seisab seal.. kuni tuleb seltskond või vastav pidu/sündmus... mitte niipidi, et kui on alkohol, siis on ka pidu.
    Viimati muudetud Rage poolt : 31.05.11 at 15:30

  12. #1412

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    panin pika jutu, aga läks liialt targutamiseks ja kustutasin ära. Põhimõtteliselt on eestis üle 50 000 antidepressantide tarvitaja, lisaks veel suur hulk kes asendavad neid rohte alkoga, niiet mingist hetkest alates ei ole mõnuained enam meeleolu tõstjad vaid vajadus vähegi normaalselt ennast tunda. Hea enesetunne ja vaimne stabiilsus muutuvad täielikuks luksuseks.

  13. #1413

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Ei ole müüt, selle kohta on piisavalt tehtud uuringuid ja statistikat. Nii nagu leidsin mina kunagi läbi esimese siidri tee viinani, on paljud leidnud ka tee läbi kanepi amfetamiini, kommide/koka jms asjadeni, mitte küll alati, aga siiski tihti... ja enamasti on kanep ikkagi esimene kokkupuude narkoga ja peale seda kogemust oled julgem uusi asju proovima, sest kanep ei tundu üldse nii hirmuäratav.. ja iga uue proovimisega muutud julgemaks.
    Väga ebamäärane suurus, ma pigem asendaks selle sõnaga vähesed.

  14. #1414
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Enamus "sõltuvusi" on ikka inimese enda peas kinni. Muudkui kuuldakse igalt poolt, et sellest, teisest ja kolmandast tuleb kiirelt sõltuvus ja nii jääbki aju "uskuma", et kehal on vajadus millegi järele. Nii nagu kuuspakk õlut külmkapis või pudel rummi baarikapis võib mitu kuud seista, ilma et ma seda puutuks võib ka kotitäis rohelist laua sahtlis seista seni, kuni põhjust või isu on tarbida. Imelikul kombel ei tundu sellel isikuomadusel olevat erilist seost vanusega ega inimese majandusliku olukorraga - tean sklaala mõlemast otsast näiteid elust enesest eelnimetatud kriteeriumitele täiesti erinevalt vastavatest inimestest.
    Viimati muudetud low-flow poolt : 31.05.11 at 15:46

  15. #1415

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tundub et filosoofia nurgakest on vaja ..

  16. #1416

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Enamus "sõltuvusi" on ikka inimese enda peas kinni. Muudkui kuuldakse igalt poolt, et sellest, teisest ja kolmandast tuleb kiirelt sõltuvus ja nii jääbki aju "uskuma", et kehal on vajadus millegi järele. Nii nagu kuuspakk õlut külmkapis või pudel rummi baarikapis võib mitu kuud seista, ilma et ma seda puutuks võib ka kotitäis rohelist laua sahtlis seista seni, kuni põhjust või isu on tarbida. Imelikul kombel ei tundu sellel isikuomadusel olevat erilist mingisugust seost ei vanusega ega inimese majandusliku olukorraga, sest tean sklaala mõlemast otsast näiteid elust enesest eelnimetatud kriteeriumitele täiesti erinevalt vastavatest inimestest.
    Sellest tulenebki see vahe...minu puhul võib pudel rummi/viina vabalt seista külmkapis mitu kuud. Mulle ta lihtsalt ei meeldi eriti ja puudub isu selle järgi. Samas piisab vaid mõtlemisest, et mul on kotike kapis kui juba ISU muutub suuremaks ja võimalusel ma järgmine hetk täidan piipu.

  17. #1417

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Osadel inimestel on skiso geen sees. kanep avaldab selle. Öelda, et see oli juba niikuinii olemas on BS. See, et pokker pole teie jaoks hasartmäng ei tähenda, et ta kellegi teise jaoks poleks. Samuti on ka kanep kõigile erinev. Vaimne sõltuvus tuleb ja mõnele päris tugevalt. Ma tean kolme inimest kes on wismaris käinud kanepi tõttu, kelle psüühika on tänaseks rikutud, 5+ inimest kellel on sõltuvus ja suitsetavad aastaid enam-vähem igapäevaselt. Ma olen näinud kuidas inimesed end idiootideks suitsetavad, mõnel võtab mõistuse ikka päris kiirelt ära.
    Ja siis see "medical" teema. Öeldakse, et kanep on ravimtaim. Niikaua kui sul vähki vm pole ei puutu see otseselt sinusse, LSD on ka ainuke ravim cluster headace vastu.

    See, et keskmine inimene max 2x nädalas suitsetaks pole probleem, mõnel pole pmst mingeid tüsistusi. Aga öelda, et kõik on okei on vale. Mul ükskõik legaliseerimistest jne, vastu poleks otseselt. Veits häirib lihtsalt see "kanep legaalseks" movement kus kõik on "spetsialistid" ja räägivad ainult "raviomadustest".


    Kanep as gateway on üsna hägune, seos on aga mitte enamasti põhjuslik.


    "Learn to use it, dont abuse it" on küll õige pmst iga aine kohta, kuid kahjuks see kõigile ei kehti.
    Kõigile mõjuvad substaansid erinevalt, inimesed on erinevad.

  18. #1418

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Vana sa oled con?

  19. #1419
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Sellest tulenebki see vahe...minu puhul võib pudel rummi/viina vabalt seista külmkapis mitu kuud. Mulle ta lihtsalt ei meeldi eriti ja puudub isu selle järgi. Samas piisab vaid mõtlemisest, et mul on kotike kapis kui juba ISU muutub suuremaks ja võimalusel ma järgmine hetk täidan piipu.
    mhmhh.. kui mul suitsupakk on kodus sahtlis... siis pole hullu, aga kui suitsupakk on taskus, siis kohe sügeleb seal... panen selle suitsu isegi siis ette kui parasjagu isu ei ole.. nt bussi oodates vms..

    jep.. godspeedi parandus õige.. mitte paljud, ehk pigem vähesed.. aga siiski.. ma ise mäletan küll kuidas kunagi oli blokk ees.. mõtlesin raudpolt, et mina küll kunagi narkot ei tee jms.. aga siis sai esimene kord sõprade õhutusel kanepit proovitud... ja üsna varsti proovisin veel mõnda asja.. õnneks tuli mõistus pähe ja rohkem edasi ei läinud ja rohkem midagi ei tarbi ka.. aga oleks võinud ka kehvemini minna..

  20. #1420

    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Vana sa oled con?
    Sain 20.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES