Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 83 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1655
  1. #181

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan selle pokertrakerisse lisada et mul näitaks samu asju?

  2. #182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    Nii, hunnik käsi importitud, kuidas graphile saab neid?
    Graphs lahter võta :P

  3. #183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    kusmis, esilehel pole, file, data, tournamenti ega configure alt ei leia :x
    Ei saa PT3 lahti võtta, kuna expordin käsi ja läheb formaadiks ja seetõttu ei saa screenshoti teha aga seal üleval on lahtrid -> Import, Cahsgame, Tourneys. Võtad Cashgame või Tourneys, siis on eraldi alamlahtrid - General, Details, Session, Graphs. Ja sealt võtadki Graphs.

  4. #184
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    ok sain, thnx. Kas kuidagi saab eraldada ainult kindlad käed ja panna need graafikule, näiteks viimased 100 kätt või viimase tunni aja käed? Uurin seal ringi preagu, a ei ole veel leidnud
    Filtrite alt pane omale sobiv kuupäev, limiit jms.

  5. #185

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    playeri juures peaks olema nupp kus saad history kätte

  6. #186

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    küsimus - sry, kui varem vastatud. PT3 paneb HUDis mängijate andmed laua aknas valedesse kohtadesse. kas ma saan seda kuidagi kruttida nii, et iga kord tegema ei peaks?

  7. #187

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas zuckerman286
    küsimus - sry, kui varem vastatud. PT3 paneb HUDis mängijate andmed laua aknas valedesse kohtadesse. kas ma saan seda kuidagi kruttida nii, et iga kord tegema ei peaks?
    see pt3 märk lauas,
    pane statid paika kuidas tahaksid et nad on ja tee sellele hiire klõps(ei mäleta kas parem või vasak) siis pane save layout

  8. #188
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus targematele.
    Mängin enamus ajast SNG'd ja DON.
    Millised oleks peamised statsid mida soovitate kasutada?!
    Ja kas on võimalik selline asi et automaatselt paned DON lõpptulemuse Tournaments-Graphs, sest hetkel on nii et kui saad raha siis graafikus näitab ikkagi kaotust ning et asi oleks õige siis peab tulemuse käsitsi sisestama.

  9. #189
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Küsimus targematele.
    Mängin enamus ajast SNG'd ja DON.
    Millised oleks peamised statsid mida soovitate kasutada?!
    Ja kas on võimalik selline asi et automaatselt paned DON lõpptulemuse Tournaments-Graphs, sest hetkel on nii et kui saad raha siis graafikus näitab ikkagi kaotust ning et asi oleks õige siis peab tulemuse käsitsi sisestama.
    Esimestele küsimustele ei oska vastata aga viimasele küll.

    PokerStars saadab peale igat turniiri sulle turniirikokkuvõtte. Kui mingil põhjusel oled selle maha keeranud, siis saad lasta ka eraldi turniiride tulemused saata: PokerStars->Requests->Tournament History. Avanevasd aknas pane näiteks last 50 tournaments, läheb nats aega (oleneb, kui suurt hulka lased saata ja kui suure koormuse all PokerStarsi serverid on) maksimaalselt 10 minutit, kui tuleb kiri, et turna tulemsued saadetud sulle mailile. Siis ava mail, kopeeri tulemused notepadi ja salvesta näiteks Desktopile. Mille peale mine PT3 manual importi ja impordi see fail sisse, milel salvestasid desktopile. Siis peaksid olema kõik tulemused PT3 salvestatud. Kui mõne turna tuleus on puudu, siis saaad lasta samat menüüd kasutades (Stars->requests->tournament history) saata ka kindla turniiri tulemused, kui sisestad turniiri ID (selle leiad PT3-est).

  10. #190
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    OK selle sain tehtud...
    Ranka sa vist kõige targem selles osas mulle vastama.
    Osakad mulle nõu anda millised Statsi näitajad on nt tight-passiv; loose-passive jne mängijatel.
    Milline on neil VP; PR jne.
    Kui viitsid nõustada siis oleks super!

  11. #191
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    OK selle sain tehtud...
    Ranka sa vist kõige targem selles osas mulle vastama.
    Osakad mulle nõu anda millised Statsi näitajad on nt tight-passiv; loose-passive jne mängijatel.
    Milline on neil VP; PR jne.
    Kui viitsid nõustada siis oleks super!
    Ise mängin Ongames ja sealse süsteemi alusel on mängijad märgistatud umbes järgnevalt:

    Nit - 8/6 10/8 või midagi sellist, samuti shordid 4/3 jne
    Tag- 12/10 14/11 umbes
    Lag- 16/14, 18/16 umbes
    Tight passiivne- 10/3 12/4 umbes
    Fish - 20/1 40/2 umbes
    Donk- 35/15 70/50 mingi random umbes

  12. #192
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Veel üks küsimus...
    lugesin siin värvi kodeeringust. Kuidas ma panen need vastavad statsid vastavat värvi nt fish on roheline jne.
    Kas Conf. Stats - Color range - seal on min ja max...kas ma sinna panen nt Tigrano poolt antud vahemikud
    Donk- 35(VP min)/15(PR min) 70(VP max)/50(PR max) ?
    kas nii?
    aitäh abi eest!

  13. #193
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Veel üks küsimus...
    lugesin siin värvi kodeeringust. Kuidas ma panen need vastavad statsid vastavat värvi nt fish on roheline jne.
    Kas Conf. Stats - Color range - seal on min ja max...kas ma sinna panen nt Tigrano poolt antud vahemikud
    Donk- 35(VP min)/15(PR min) 70(VP max)/50(PR max) ?
    kas nii?
    aitäh abi eest!
    Ei kindlasti mitte, need ei olnud vahemikud, vaid umbakudset statid, mis mängijaga võib tegu olla.

    HUDi stattide kohta, mis color ranget mingile statile määrata vaata pokah HUDi loengu alt

  14. #194
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuule see loeng läks 100% asja ette...
    sain asjad selgemaks ja enda jaoks paika!
    Tänud!

  15. #195
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ee... keegi selle PT3 EV graafiku kohta oskab midagi tarka 6elda? T2nane p2ev on -5.5 BI alla expected value, kas see on normaalne raisk?

  16. #196
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.

  17. #197
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    Ee... keegi selle PT3 EV graafiku kohta oskab midagi tarka 6elda? T2nane p2ev on -5.5 BI alla expected value, kas see on normaalne raisk?
    Ära vahi seda EV-d, selle mõistmiseks on vaja natuke rohkem teadmisi ja tunnetust, vastasel korral võid lihtsalt oma hea mindseti perse keerata.

    Tsitaat Algselt postitas bubba
    kaks küsimust oleks. Kui ma sõbra pool mängisin mõned käed , kas ma kuidagi saaks handhistoryd nendest kätest PT3 e enda arvutis. Üks mõte oli see et stars pakub handhistory saatmist meilile. Aga kuidas need käe failid meilis siis PTe e edasi saaks. teine küsimus oleks selle kohta, et kas PT3 näitab EV joont ka kuidagi graafikutes.
    #1 Oleneb, mitu kätt mängisid? Kui 200 või vähem siis PokerStars->Request->Hand History, uues aknas lase saata 200 viimast kätt. Kui avaneb aken, mis teavitab, et su käed on saadetud su emaili peale, siis logi oma emaili, ava PS saadud kiri ning kopeeri kogu kupatus notepadi. Notepad salvesta näiteks desktopile nimega: "hands.txt". Peale seda ava PT3 Importimis lahte ja kasutades käsitsi importimist (manual import) lae käed oma PT3 andmebaasi. Kui käsi on rohkem, kui 200 siis tuleb saada kiri PokerStarsi klienditoele, et nad saadaksid sulle X päeva käed.

    #2 PT3 graafikute lahtrist võta "All-in performance". Kui sul sellist valikut ei ole, siis PT3 versioon on vananenud ja tuleb tõmmata uusim versioon PT3 kodulehelt.

  18. #198
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öelda kui oluline stat on call preflop raise.
    Ja mis vahemikku peaksid jääma need protsendid seal sõltuvalt mängija tüübist?

  19. #199
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 219

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas daljoh
    Oskab keegi öelda kui oluline stat on call preflop raise.
    Ja mis vahemikku peaksid jääma need protsendid seal sõltuvalt mängija tüübist?
    Pole kunagi seda statistikat kasutanud aga nagu meenuks TIGRANO loengutest, et nii sai teada, kui tihti ta setmineb.

  20. #200

    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem pasificuga panen statsid õigesse kohta salvestan ja ikka on nad järgmine mäng segamini ???

Lehekülg 10, kokku 83 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES